Dr. Psk. Obengül Ejder, Adana, Psikoloji

Dr. Psk. Obengül Ejder

Psikoloji - Adana

Sinir Hastalığı, Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Çocuk - Ergen Psikolojisi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Reşatbey Mah. Gaziapaş Cad. Bahribey Apt. Kat: 3 No: 5 (Kitapsan Üzeri)  Seyhan, Adana
Psk. Dan. Obengül EJDER Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Obengül Ejder Kimdir?

Dr. Psk. Obengül EJDER, 1973 yılında Zonguldak'ta doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini tamamlamasının ardından 1990 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2007- 2009 yılları arasında T.C. Sağlık Bakanlığı Aile Hekimliği Uyum Eğitimi Programı'nı tamamlamıştır. 2006 yılında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nde özel öğrenci olarak lisansüstü eğitimine başlamış ve 2007 yılında bu eğitimini tamamlayarak yüksek lisans derecesini almıştır. 2010-2012 yılları arasında ise Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları Yöneticiliği eğitimini tamamlamıştır.

1997- 2008 yılları arasında Adana - Seyhan Belediyesi Kurum Hekimi ve Sağlık Müdürü olarak görev yapmıştır. 2004 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özel Aile Danışma Merkezi'nde hizmet vermeye başlamıştır ve buradaki görevine günümüzde de devam etmektedir. 2008-2009 yılları arasından 1 yıl süreyle Özel Metro Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı görevini üstlenmiştir. 2010 yılından 2013 yılına kadar Acıbadem Adana Hastanesi'nde Aile ve Evlilik Terapisti olarak hizmet vermiş olan Dr. Psk. Obengül EJDER, 2013 yılı itibariyle Özel Çağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü'nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İyi derecede İngilizce bilgisi olan Dr. Psk. Obengül EJDER, 2009 yılında JCI (Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) TOYP “Türkiye’nin On Başarılı Genci“ yarışmasında Türkiye Birincisi seçilmiş Kasım 2010‘da Japonya’nın Osaka kentinde Dünya birinciliği için ülkesini temsil etmiştir. 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Psk. Obengül Ejder tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.