Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak

Diyetisyen - Ankara
5.0

Sağlıklı Zayıflama, Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit, Kilo Alma

5.0

“Tuba Günebak sayesinde giydiğim kıyafetlerle mutlu oluyorum. Bir zamanlar ne kadar kalorili besinler...” Devamı

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak

Yrd. Doç. Dr. Tuba GÜNEBAK, 1979 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Antalya Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. Ardından Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini 2001 yılında tamamlamış ve Diyetisyen unvanı almıştır.

2001-2002 yılları arasında Obaköy A.Ş.'ye bağlı olarak çeşitli projelerde diyetisyen olarak görev yapmıştır. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nün açtığı Araştırma Görevliliği sınavında başarılı olarak Eylül 2002'de araştırma görevliliğine ve Diyetetik Anabilim Dalı'nda lisansüstü eğitimine başlamıştır. 2005 yılında yüksek lisans tez çalışmasını tamamlayarak ''Uzman Diyetisyen'' unvanı almıştır. Hemen ardından yine 2005 yılında doktora çalışmasına başlamış ve tamamlamıştır.

Yrd. Doç. Dr. Tuba GÜNEBAK'ın, pek çok kongrede sözel ve poster sunumları, çeşitli bilimsel dergilerde makaleleri bulunmaktadır. 2012 yılı başında Hacettepe Üniversitesi'ndeki görevinden ayrılmış ve kendi kurmuş olduğu Tuba Günebak Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi'nde bilimsel çerçevede, kişiye özel hizmet vermeye başlamıştır.

 Bir kız çocuk annesi olan Yrd. Doç. Dr. Tuba GÜNEBAK, halen Çankaya'da bulunan özel danışma merkezinde danışanlarını kabul etmektedir.

Yüz zayıflığı

Hocam meraba yardımcı docentsiniz inşallah prof'da olursunuz benim sorum şu olacak boyum:1.80 yaşım:20 kilo:78,80 arası yüzüm çok zayıf el bileklerimde çok zayıf özellikle yüzüm'ün dolgunlaşması için ne önerirsiniz doğal çözüm,egzersiz v.b şimdiden Teşekkürler bakisolmaz63@gmail.com

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak tarafından cevaplandı

Merhabalar, Kilonuz aslında normal görünüyor. Ama bu noktada vücudunuzdaki yağ dokusu miktarı öne... Cevabı görmek için tıkla.

26 Haziran 2018 tarihinde cevaplandı.

protein tozu

hocam ben 2 ay önce spora başladım ve bugün itibari ile protein tozu kullanmaya başladım internette çok dolaşan şeyler var kalbi büyütüyor deniyor sizce nedir

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak tarafından cevaplandı

Merhabalar, Benim bakış açımla protein tozlarının kullanımı gereksiz. Bilimsel araştırmalar da pr... Cevabı görmek için tıkla.

10 Ocak 2018 tarihinde cevaplandı.

Zayıflık sorunu

Merhabalar Hocam yaşım 19 kilom 61 hiç kilo alamıyorum Hocam spor yaptım oda olmadı karbonhidrat tozu kullanıcaktım önermediler bana ve yanaklarımda çökme yüzüm çok zayıf Hocam ne yapmalıyım

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak tarafından cevaplandı

Merhabalar, Boyunuz kaç acaba? Kilo almanın sırrı, hacmi küçük, enerji yoğunluğu büyük ürünleri t... Cevabı görmek için tıkla.

10 Ocak 2018 tarihinde cevaplandı.

Dr. Tuba Günebak Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi
Gold’n State Plaza Çayyolu Mah. 2673 Sok. NO: 38 Kat:2 Daire:9 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Çocuk beslenmesi Zayıflama diyetleri Psikiyatrik bozukluklarda diyet tedavisi Prematüre beslenmesi Polikistik over (PCOS) ve infertilitede diyet tedavisi Devamı

İlgi Alanları

Sağlıklı Zayıflama Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit Kilo Alma Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Meme kanserinde beslenme Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MN
Mer*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tuba Günebak sayesinde giydiğim kıyafetlerle mutlu oluyorum. Bir zamanlar ne kadar kalorili besinler yesem de bir türlü kilo almak nedir bilmiyordum. Tuba Günebak analizler sonucundan da gerçekten şişmanlık gibi bir hastalık olan zayıflığım olduğunu söyledi. Fazla zayıflığım yüzünden sürekli hastalanıyordum, unutkanlığım, ağrılarım oluyordu bu şikayetlerimi de diyetisyen Tuba hanıma anlattım.Bu zayıflığın neden olabileceği üzerine biraz konuştuktan sonra neler yapabileceğimizi konuştuk.Tuba Günebak sırf kilo almak için öyle sürekli abur cuburlara yüklenmemem gerektiği konusunda beni uyardı. Sağlıklı bir şekilde kilo almaya başlamak için Tuba Günebak ne derse yapmaya hazırdım zaten ve yaptımda. Şuanda diyetisyen Tuba hanım ile 3 aydır devam eden bir beslenme programımız var ve her şey çok yolunda ilerliyor. Almam gereken kiloyu aldıktan sonrada Tuba Günebak ile beraber sağlıklı beslenmeye devam edeceğimi düşünüyorum.

SI
Sed*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Menopoz her kadının korkulu rüyası gibi bir şey. Bizim evde de annem menopoz rüzgarları estirmeye başlamıştı ve sonu gelmek bilmiyordu. Aldığı kilolardan dolayıda mutsuzdu ne yapsak ne yapsak derken beslenme ve diyetetik uzmanı tuba günebaktan randevu aldım ve annemi tutup götürdüm. Tuba günebak annem için sağlıklı ve dengeli bir beslenme programı hazırladı. Bu dönemde vücudumuzdaki değişimlere göre besinler tüketmemiz gerektiğini diyetisyen tuba hanımdan öğrenmiş olduk. menopoz döneminde yaşanan bir çok değişikliğin sağlıklı beslenme ve fiziksel aktiviteler ile önüne geçebilmek mümkünmüş. Tuba Günebak her konuda gerekli ayrıntıyı bize anlattı ve belirli aralıklar ile beslenme programımızı değiştirdik.Menopoz sıkıntısını atlattıktan sonra bile annem diyetisyen tuba günebak ile sağlıklı beslenme programlarına devam etmekte.

Sık Sorulan Sorular

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak ile nasıl iletişime geçerim?

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak Dr. Tuba Günebak Beslenme Danışmanlığı ve Eğitim Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr.Öğr.Üyesi Tuba Günebak Diyetisyen uzmanıdır. Sağlıklı Zayıflama, Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit, Kilo Alma alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk beslenmesi, Zayıflama diyetleri, Psikiyatrik bozukluklarda diyet tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube