Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan

Psikoloji - Adana

Sinir Bozukluğu, Zihinsel Özür, Bireysel Terapi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Gazipaşa Bulvarı, Bahar Apt. No:45 1/2  Seyhan, Adana
Empati Psikolojik Danışma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Sema Bengi Gürkan Hakkında

Sema Bengi Gürkan Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Sema BENGİ GÜRKAN, Mersin -Tarsus'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1983 yılında Adana Anadolu Lisesi'nde bitirmiştir. Ardından Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde başladığı lisans eğitimini 1989 yılında tamalayarak Psikolog unvanı almıştır. 1995 yılında Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı'nda lisansütü derecesini, 2002 yılında ise aynı üniversitenin Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı’nda Doktora derecesini almıştır.

Empati Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Firmasının kurucusu ve sahibi olan Yrd. Doç. Dr. Sema BENGİ GÜRKAN, 1992-2003 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda, 2002-2007 yılları arasında SASA Avdansa ve 2011-2012 yılları arasında Temsa Global A.Ş. fabrikalarında part-time kurum psikologu ve eğitim koçu olarak çalışmalar yapmıştır. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü'nde Yardımcı Doçent Doktor olarak görev yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Sema BENGİ GÜRKAN, halen Toros Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde Yardımcı Doçent Doktor olarak görevşne devam etmekle birlikte Adana'da hizmet veren kendi danışma merkezi Empati Psikolojik Danışma Merkezi'nde danışanlarını kabul etmektedir. Ayrıca kendisi Psikolojik Hizmetler Derneği'nin Başkanı ve Artı Özel Eğitim Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Sinir Bozukluğu
 • Zihinsel Özür
 • Bireysel Terapi
 • Ereksiyon Sorunu
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi

Sema Bengi Gürkan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sema Bengi Gürkan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Merhabalar sizden bir isteğim olacak

  Merhabalar, adana seyhan rotary anadolu lisesinde psikoloji kulübü öğrenci başkanıyım. kulüp olarak bir psikoloğu okulumuz öğrencilerini bilgilendirmesi için aramızda görmek istiyoruz. bize uygun bir zamanınızda yardımcı olmak isterseniz çok mutlu oluruz.

  Doktor Cevabı:

  Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Koprofili hastalığı?

  Merhaba hocam, ben 3 senedir koprofili hastasıyım. herhangi bir hastalık bulaşmaması için sadece kendi dışkımla cinsel aktivitelerde bulunuyorum. lakin uygulamaya geçtiğim esnada aşırı derecede bir mide bulantısı ve kusma oluşuyor. yaptığım şey nadir görünüyor olabilir fakat benim için pis olması ve... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr.Öğr.Üyesi S Bengi Gürkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan için nasıl randevu alabilirim?
Dr.Öğr.Üyesi S Bengi Gürkan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan Empati Psikolojik Danışma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Sinir Bozukluğu, Zihinsel Özür, Bireysel Terapi, Ereksiyon Sorunu, Çocuk - Ergen Psikolojisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr.Öğr.Üyesi S Bengi Gürkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr.Öğr.Üyesi Sema Bengi Gürkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr.Öğr.Üyesi S Bengi Gürkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.