Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya, Samsun, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Samsun

Beyin Damar Hastalıkları, Felç (İnme), Baş Ağrısı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Adres: Mimarsinan Mahallesi, Alparslan Blv. No:17, 55200 Atakum/Samsun  Atakum, Samsun
Özel Medicalpark Samsun Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ömer Faruk Akkaya Hakkında

Ömer Faruk Akkaya Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Ömer Faruk AKKAYA, 1972 yılında doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) uzmanı olmuştur.

Yrd. Doç. Dr. Ömer Faruk AKKAYA, Samsun Atakum'da bulunan Özel Medicalpark Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 2007

Tecrübe: 12 yıl 11 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Özel Medicalpark Samsun Hastanesi
  05 2014 - Şu Anda
 • Özel Medicalpark Samsun Hastanesi
  02 2009 - 04 2014
 • Özel İlgi Tıp Merkezi
  12 2008 - 01 2009
 • Bartın Devlet Hastanesi
  09 2007 - 11 2008

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Herkese merhabalar. Benim oğlum epilepsi hastasıydı ve epilepsi tedavisi için gitmediğimiz nöroloji doktoru kalmadı. Beyin ve sinir hastalıkları alanında birçok doktora gittik tedavi için çare olamadılar ama tavsiye üzerine ulaştığımız nöroloji uzmanı Ömer Faruk AKKAYA epilepsi için en uygun tedaviyi yaparak 3 yıl içinde oğlumu bu illet epilepsi hastalığından kurtardı resmen. Allah kendisinde razı olsun. İlk etapta epilepsi hastalığını durdurmak açısından ilaçlı tedaviye başladık ve birtakım başka tedavi yöntemleriyle beraber bu süre içerisinde herhangi bir atak olmazsa geçti diyebiliriz dedi ve yıllardır ne epilepsi atağı var ne bir nöbet var... Dünyalar bizim oldu sayesinde. Epilepsi hastası ya da epilepsi hastası yakını olan herkese Nöroloji uzmanı Ömer Faruk AKKAYA'yı öneriyorum. 24-01-2017

at..

Baş ağrısından muzdarip bir kişiydim senelerce. Geçmek bilmeyen bir baş ağrısı olduğu için birçok mr film vs. her şey çekildi ve başka bir sıkıntı mı var acaba diye gözlemlendi ama herhangi bir duruma da rastlanmadı. Evet bundan dolayı çok mutluydum sonuçta sadece baş ağrısı olmasını, olası diğer daha kötü hastalıklardan daha çok isterdim tabii ama bu da inanın artık can sıkıcı bir duruma gelmişti. Daha sonra internetten baş ağrısı ile alakalı yaptığım araştırmalardan nöroloji uzmanı Ömer Faruk Akkaya'nın yazılarına denk geldim ve bundan etkilendim açıkçası. Hemen kendisine ulaştım, Medicalpark hastanesi'nden ve kendisinden randevuyu aldığım gibi gittim yanına. Tüm şikayetlerimi, bu süreçte yaşadığım tüm tecrübeleri her şeyi kendisine anlattım ve tedaviye başladık. Belki şaka gibi gelecek ama dördüncü gün baş ağrılarım ciddi belirgin bir şekilde önce azalmaya başladı, o haftanın sonunda ise neredeyse tamamen gitti. Daha sonra ise kırıntısı bile kalmadı baş ağrısının. Kimsenin kesemediği o ağrıyı kesen hocama tekrar burası aracılığıyla çok teşekkür ederim. Samsun'da nöroloji uzmanı arayan herkese tavsiye ederim. 19-05-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi � Akkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Akkaya şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya Özel Medicalpark Samsun Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Epilepsi Tedavisi, Parkinson Hastalığı tedavisi, Otizm görüntüleme ve tanısı, Poligrafi, Polisomnografi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Damar Hastalıkları, Felç (İnme), Baş Ağrısı, Alzheimer, Epilepsi (Sara) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Akkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk Akkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi � Akkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.