Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin, Kars, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Kars

Hormonal Bozukluklar, Hamile Kalamama, Suda Doğum

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kafkas Üniversitesi Kampüsü Tıp Fakültesi  Merkez, Kars
Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Levent Şahin Hakkında

Levent Şahin Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Levent Şahin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

  • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL SÜLEYMANIYE DOGUM VE KADIN HASTALIKLARI

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

En iyi doktorlardan bir tanesi. Yüzümüzü güldüren ve tavsiye ettiğim ve giden arkadaslariminda yüzünü güldüren doktor. Hastasını en açık şekilde aydınlatan bir doktor. Aslında kendisini anlatmaya hem bir çok kelime var hemde kelimeler yetmez. Çok teşekkür ederim size Levent bey. 27-01-2019

sen..VAN

İyi bir doktor 29-08-2016

sen..VAN

Bence harika bir doktor. Hamilelik döneminde bir sorun yaşadık ve çok üzüldük ana Levent Bey yanlış teşhis olduğunu hemen farketti ve yüzümüzü güldürdü. Onu hayatım boyunca minnetle anıcam. 18-12-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi L Şahin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi L Şahin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. İnfertilite cerrahi, Hormonal replasman terapisi, Üçlü tarama testi, Üreme, Mikroenjeksiyon alanlarında hizmet veriyor ve Hormonal Bozukluklar, Hamile Kalamama, Suda Doğum, Çikolota Kisti, Riskli Gebelik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi L Şahin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Levent Şahin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi L Şahin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.