Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe

Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji - İstanbul

Karaciğer Tümörü, Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri, Sentinel lenf nodu (SLN)

Randevu Al 0 (850) 474 62 15

Doktorun Adresi

İçmeler Mah, Aydınlı Yolu Cd. No:2, 34947  Tuzla, İstanbul
Okan Üniversitesi Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Kağan Gökçe Hakkında

Kağan Gökçe Kimdir?

Op. Dr. Kağan Gökçe lisans öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nden  başarı ile mezun olarak tıp doktoru olmuştur. İstanbul Maltepe Üniversitesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı’nda genel cerrahi asistanlığını yapmış olup ve 2013 yılında genel cerrahi uzmanı unvanını almıştır. 2014 yılında Ankara Üniversitesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Cerrahi Onkoloji Bilim Dalı’nda yandal uzmanlık eğitimine başlamış olup 2016 yılında cerrahi onkoloji yandal uzmanı olmuştur. 

2016-2018 yılları arasında devlet zorunlu hizmetini T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde tamamladımıştır. 2018-2020 yılları arasında T.C. Sağlık Bakanlığı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hastanesi’ nde cerrahi onkoloji yandal uzmanı olarak görev yaptı.

Op. Dr. Kağan Gökçe mesleki çalışmalarına İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’ nde genel cerrahi uzmanı, cerrahi onkoloji yan dal uzmanı olarak devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum
 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Uzmanlık aldığı kurum
 • MALTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Karaciğer Tümörü
 • Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri
 • Sentinel lenf nodu (SLN)
 • Sarkom
 • Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri)
Tedaviler
 • Aksiller lenf nodu diseksiyonu (ALND)
 • Boyun diseksiyonu
 • Cilt koruyucu mastektomi
 • Endoskopi
 • Granulomatöz Mastit Tedavisi ve Ameliyatları
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 62 15

Kağan Gökçe Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

HAN..LEBİ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kıymetli doktorumuz Kağan Bey mesleğine gönül vermiş , hastalarına önem veren , desteğini ve ilgisini maksimal düzeyde gösteren , alanında uzman , çok nazik ve harika rol model bir doktordur. Başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim. :) 09-07-2021

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 04-06-2021

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 62 15

Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe Okan Üniversitesi Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe Genel Cerrahi, ,Cerrahi Onkoloji uzmanıdır. Aksiller lenf nodu diseksiyonu (ALND), Boyun diseksiyonu, Cilt koruyucu mastektomi, Endoskopi, Granulomatöz Mastit Tedavisi ve Ameliyatları, Kanser Cerrahisi, Karın içi sıcak kemoterapi (HİPEK), Melanom alınması, Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Meme koruyucu cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Karaciğer Tümörü, Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri, Sentinel lenf nodu (SLN), Sarkom, Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Kağan Gökçe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.