Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi, Sakarya, Nükleer Tıp

Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi

Nükleer Tıp - Sakarya

Sintigrafik Tedaviler, Nükleer Kardiyoloji, Kemik Sintigrafisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında

Esra Alkan Çiftçi Kimdir?

Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi, Nükleer Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Esra Alkan Çiftçi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • KOCAELI ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Tiroid papiller karsinom

  Saygıdeğer hocam iiab şüpheli geldiği için total tirioktemi ameliyatı oldum.sonuclari yeni aldım daha hiçbir doktor ile görüşmedim sizin değerleri yorumlarınıza ihtiyacım var. klasik varyant multifokal en büyük sol lobda 1.1*0.9*0.6 cm diğer odaklar milimetrik cerrahı sınırlarda tümör görülmedi en u... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tomografi zararı

  Hocam, 2014 - 2018 yılları arasında 7 kez akciğer tomografisi çekildim. yıllık radyasyon dozu olarak hesapladığınız için yıllara göre çektirdiğim akciğer tomografilerini detaylandırarak sormak isterim.. tarihlere göre çektirdiğim akciğer tomografileri; ağustos/2014, mayıs/2015, eylül/2015, aralık/20... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. Öğr. Üyesi E Alkan Çiftçi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi E Alkan Çiftçi şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi Nükleer Tıp, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Sintigrafik Tedaviler, Nükleer Kardiyoloji, Kemik Sintigrafisi, PET-BT (Pozitron Emisyon Tomografisi), Tiroid Kanser Ve Hipertiroidi Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi E Alkan Çiftçi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Esra Alkan Çiftçi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi E Alkan Çiftçi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.