Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen, İstanbul, Üroloji

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen

Üroloji - İstanbul

Penis Büyütme Ameliyatı, Penis Eğriliği, Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Bozukluğu)

Randevu Al 0 (850) 811 74 38Soru Sor

Doktorun Adresi

Gülbahar Mah. Büyükdere Cad. No:8 Kat: 4  Şişli, İstanbul
Yrd. Doç. Dr. Bülent Şen Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Nakit

Bülent Şen Hakkında

Bülent Şen Kimdir?

Yrd.Doç.Dr. Bülent ŞEN, 1974 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1995 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında 6.olarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2004 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2004 yılında Üroloji Uzmanı olarak İstanbul Jandarma Bölge Kom. Dispanseri'ne atandı.2007 yılında Yardımcı Doçentlik sınavını kazandı.2007-2011 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniği'nde öğretim üyesi ve klinik şef yardımcısı olarak görev yaptı.GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniği'nde yan dal olarak Bayan Ürolojisi ve Nöroüroloji ile ilgilendi.2011-2012 yıllarında Gümüşsuyu Asker Hastanesi'nde Üroloji Klinik Şefi olarak görev yaptı. 2012 Nisan-Haziran tarihi arasında Belçika Leuven Üniversitesi Üroloji Kliniği'nde ''Bayan Ürolojisi ve İdrar Kaçırma'' alanında ''Observer'' olarak görev yaptı. 2013 Ocak-Haziran tarihi arasında San Fransisco/ABD UCSA Androloji departmanında görev yaptı. 2013 Eylül – Aralık tarihi arasında Avustralya Collins Androloji Merkezinde Penis Estetiği alanında ''Observer'' olarak görev yapmış olan Yrd.Doç.Dr. Bülent ŞEN, mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Yrd.Doç.Dr. Bülent ŞEN,Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanan 30'a yakın makale, 40 bildirisi bulunmaktadır. Türk Üroloji Derneği, Avrupa Üroloji Derneği ve Amerikan Üroloji Derneği üyesidir. Evli ve 1 kız çocuk babasıdır. Ayrıca İyi derece ingilizce bilmektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Penis Büyütme Ameliyatı
 • Penis Eğriliği
 • Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Bozukluğu)
 • Penis Büyütme Ameliyatı
 • Sarkma (Pelvik Organ Proplapsusu)

Tedaviler

 • İntravenöz ürografi
 • Kadınlarda cinsel isteksizlik
 • İdrar yolu darlıkları

Hobiler

 • Yüzme

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 74 38

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

k..nder

Bulent bey ,samimiyeti sebebiyle herzaman tercih edebileceğiniz bir uzman . Dönemsel yasadigim erekte problemi yüzünden kendisine muayene olmaya gittim.Gerekli tedavi dışında,gerekli motivasyonuda şahsıma sağlıya bilmiş abi,kardeş gibi gorebileceginiz bir insan .Yorumumu okuyacak olursa burdan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. 06-09-2019

tafa..

Maddiyata önem vermeyen mükemmel bir doktor, hastaları sabırla dinleyen, mesleğinde başarılı bir doktor. Herkese tavsiye ederim. 01-09-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kücük penis

  Selam hocam ben 30 yasındayım penisim kücük karşimdakini mullu edemiyorum ve sertles miyor ilaçla tedavisi varmi cunku ben şeker hastasıyım ve arar bilgi veriri seniz görüşmek isterim imeyil atresim ver

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Aktif mesane

  Merhaba hocam aktif mesane tedavisi yokmu genelde oyle söyleniyor ama bu konuda tedavi yokmu ilaclarin ise yaramadıgi tedavi yok deniyor 39 yasinda bayan hastayim

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 74 38

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen Yrd. Doç. Dr. Bülent Şen Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen Üroloji, uzmanıdır. İntravenöz ürografi, Kadınlarda cinsel isteksizlik, İdrar yolu darlıkları alanlarında hizmet veriyor ve Penis Büyütme Ameliyatı, Penis Eğriliği, Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Bozukluğu), Penis Büyütme Ameliyatı, Sarkma (Pelvik Organ Proplapsusu) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.