Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen

Üroloji - İstanbul
5.0

Parafimozis (Sünnet Derisinin Penis Başını Boğması), Gömük Penis, Küçük Penis (Mikropenis)

“Ilgili ve bilgili bir doktor para gozetmeksizin onceligi hastanin memnuniyeti olan nadir insanlardan...” Devamı

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen

Yrd.Doç.Dr. Bülent ŞEN, 1974 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1991 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında 6.olarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2004 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2004 yılında Üroloji Uzmanı olarak İstanbul Jandarma Bölge Kom. Dispanseri'ne atandı.2007 yılında Yardımcı Doçentlik sınavını kazandı.2007-2011 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniği'nde öğretim üyesi ve klinik şef yardımcısı olarak görev yaptı.GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniği'nde yan dal olarak Bayan Ürolojisi ve Nöroüroloji ile ilgilendi.2011-2012 yıllarında Gümüşsuyu Asker Hastanesi'nde Üroloji Klinik Şefi olarak görev yaptı. 2012 Nisan-Haziran tarihi arasında Belçika Leuven Üniversitesi Üroloji Kliniği'nde ''Bayan Ürolojisi ve İdrar Kaçırma'' alanında ''Observer'' olarak görev yaptı. 2013 Ocak-Haziran tarihi arasında San Fransisco/ABD UCSA Androloji departmanında görev yaptı. 2013 Eylül – Aralık tarihi arasında Avustralya Collins Androloji Merkezinde Penis Estetiği alanında ''Observer'' olarak görev yapmış olan Yrd.Doç.Dr. Bülent ŞEN, mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Yrd.Doç.Dr. Bülent ŞEN,Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanan 30'a yakın makale, 40 bildirisi bulunmaktadır. Türk Üroloji Derneği, Avrupa Üroloji Derneği ve Amerikan Üroloji Derneği üyesidir. Evli ve 1 kız çocuk babasıdır. Ayrıca İyi derece ingilizce bilmektedir.

 

Erken boşalma

Hocam merhabalar.Erken boşalma problemi için sizden randevu almak istiyorum.Erken boşalma sorununun bir çözümü var mıdır?

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen tarafından cevaplandı

Selamlar. Gecmis olsun doktorsitesi.com uzerinden beni arayip randevu alabilirsiniz.s3vgiler Cevabı görmek için tıkla.

31 Mayıs 2021 tarihinde cevaplandı.

Hocam lütfen yardım edin

yi günler hocam 29 yaşındayım benim sorunum penisimin küçük kalıp içine çekilmesi penis ereksiyon hali 11cm Kiloluda değilim normal hali neredeyse her geçen zaman içine çekildi 3cm e kadar ortasından katlanıp içine çekiliyor bu neden olabilir hocam psikolojim çok bozuldu 20 yaşımda üroloğa gitmiştim hormon testi normal demişti proloktin yüksek demişti penis ereksiyon hali önemli demişti normal ama benim istekte ereksiyon da sorun yok ama küçüklüğü özellikle içine çekilmesi psikolojimi çok bozdu ...

Daha Fazla
Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen tarafından cevaplandı

Selamlar. Kilo fazla ise gomuk penis ya da sunnete bagli problemler olabilir. Gormek gerekir. Son 1 ... Cevabı görmek için tıkla.

26 Ekim 2020 tarihinde cevaplandı.

Penis büyütme ameliyatı

Merhaba hocam penis büyütme ameliyatıyla ilgili bilgi almak istiyorum. Sizinle nasıl iletişime geçebilirim? Mümkünse en kısa zaman içinde sizinle iletişime geçmek istiyorum.

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen tarafından cevaplandı

Selamlar. sertlesmetedavi.com sitesinde iletisim bildilerim mevcuttur. Oradan direkt iletisime geceb... Cevabı görmek için tıkla.

31 Ağustos 2020 tarihinde cevaplandı.

Yrd. Doç. Dr. Bülent Şen Muayenehanesi
Gülbahar Mah. Büyükdere Cad. No:8 Kat: 4 Gayrettepe Şişli/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
İntravenöz ürografi Kadınlarda cinsel isteksizlik İdrar yolu darlıkları Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Yrd.Doç.Dr. Bülent ŞEN, 1974 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1991 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında 6.olarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Gülhane Askeri Tıp Akademisi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2004 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Parafimozis (Sünnet Derisinin Penis Başını Boğması) Gömük Penis Küçük Penis (Mikropenis) Penis Eğriliği Çocukta İdrar Tutma Çocuk Taş Hastalıkları Penis Kırılması (Penil Fraktür) Sarkma (Pelvik Organ Proplapsusu) Penis Büyütme Ameliyatı Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Bozukluğu) Penis Eğriliği Penis Büyütme Ameliyatı
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 74 38

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
CO
Can O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Ilgili ve bilgili bir doktor para gozetmeksizin onceligi hastanin memnuniyeti olan nadir insanlardan harika guler yuzlu neseli ve pozitif biri olmasinin yaninda iyi bir profesyonel.

AB
Ahm*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Korkularım olsada Bülent hocam çok iyi bir açıklama yaptı içimi rahatlattı bütün seanslarımı bitirdim çok memnun kaldım Bülent hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum

AA
Ahm*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

TürkTıbbının gelişmesinde ve bugün dünyadaa saygın bir konuma gelmesinde 1933 Üniversite Reformu sırasında o dönemde Almanya'dan gelen , Almanya'nın 3. kuşak ( Philipp Schwartz, Rudolf Nissen,Albert Eckstein, Max Sgalitzer, Friedrich Dessauer, Siegfried Oberndorfer, Erich Frank ) akademisyenlerinin önemli katkıları olmuştur. Bu süreçte GATA' da ( Gülhane Askeri Tıp Akademisi ) Türkiye' nin saygın ve sayılı bilim ve uygulama merkezlerinden biri olarak değerlendirilebilir. Yaşadığım sağlık sorununun çözümü için araştırma yaparken , başvurduğum kurumda , eğitimini GATA'da tamamlamış ve akademik kariyerini aynı kurumda sürdürmüş (1933'ten sonra 3. kuşağımız olan akademisyenlerden ) Sayın Doç. Dr. Bülent Şen ile tanıştım. Bir hasta olarak , göstermiş olduğu ilgi, kurduğu samimi diyalog , ve bilgi birikimi doğrultusunda koyduğu tanı, talep etmiş olduğu testlerin değerlendirilmesi sonucu, önerdiği tedavi yöntemi sayesinde ( bir ay gibi kısa bir sürede ) sağlığıma kavuştum. Yaşadığımız bu Pandemi sürecinde özveri ile hastalarını tedavi etmek için çalışan ve güvenmemi sağlayan Sayın Doç. Dr. Bülent Şen'e teşekkürü borç biliri bundan sonra yapacağı akademik çalışmalarında başarılar dilerim. Saygılarımla

VK
Vef*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Seans odasındaki ortam, temizlikten müziğe kadar çok iyi. Hekimin ilgisi en üst seviyede. Teşekkürler.

AK
Ali*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Merhaba benim penisimde kapakcik sorunu sebebiyle ilişkide sertleşme olmamaktaydi oyleki 20mg 3 tane hap üzerine 1 adet 100mg viagra almama rağmen en ufak bir değişiklik yoktu bunlara ek uyku apnesiydim hipertansiyon vardı, omurilegimde 2 platin 8 vida takiliydi gitmiş oldugum özel hastane ve devlet hastanesi mutluluk çubuğu takılmasi gerektiğini belirtiler ama Allah kendisinden 100 binkez razı olsun Bülent hoca gibi bir doktor çıkardı ve mutluluk çubuğuna gerek kalmadan sizin önermiş oldugnuz kök hücre tedavisi(fakat ilk görüşmede orani biraz çekimser söylemiştiniz sizden tek ricam bu sistem çok ama çok başarılı) Allah sizlerden tekrar tekrar razı olsun bu arada merak edenler için bilgi vermek isterim ilişki süresi 30 dk altında değildir bunları yalakalik olsun diye yazmıyorum insanlar sizler gibi işini doğru yapıp sifa bulsunlar diye yazdım. Tekrar tekrar teşekkürler.

DK
Den*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Her konuda çok yardımcı oldu ve istediğim her şeyi uzun uzun açıkladı Bülent Bey'e sonsuz teşekkürler

MK
Mur*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hayat bazen istediğin kişi yi karşıma çıkardığında yaşama sevincim bir kat daha iyi olmasına neden veren güzel bir gün daha olmasına vesile olan nadir insanlardan biri. Vuku bulan hastalık her ne ise kendisinden görüş alın. Muhakkak yardımcı olmak için mücadelesi olan fevkalade önemli bir insan.

GK
Gul*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Babamın 6 senelik doktoru ve ailemizin doktoru.iyiki tanımışız, iyiki varsınız.Teşekkürler ilgi ve alakanız için.

BG
Ber*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bulent bey ,samimiyeti sebebiyle herzaman tercih edebileceğiniz bir uzman . Dönemsel yasadigim erekte problemi yüzünden kendisine muayene olmaya gittim.Gerekli tedavi dışında,gerekli motivasyonuda şahsıma sağlıya bilmiş abi,kardeş gibi gorebileceginiz bir insan .Yorumumu okuyacak olursa burdan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

MD
Mus*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Maddiyata önem vermeyen mükemmel bir doktor, hastaları sabırla dinleyen, mesleğinde başarılı bir doktor. Herkese tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117438

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen Yrd. Doç. Dr. Bülent Şen Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Öğr. Üyesi Bülent Şen Üroloji uzmanıdır. Parafimozis (Sünnet Derisinin Penis Başını Boğması), Gömük Penis, Küçük Penis (Mikropenis) alanlarında hizmet veriyor ve İntravenöz ürografi, Kadınlarda cinsel isteksizlik, İdrar yolu darlıkları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube