Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Beyinde Damar Tıkanıklığı, Lobektomi, Preoperatif Değerlendirme

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi (2)

Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Marmara Hastanesi  Maltepe, İstanbul
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Bel fıtığı

  İyi akşamlar bilal bey, anneme bel fıtığı teşhisi konuldu ve birde omur iliğe giden damarlarda daralma varmış, doktor ikisi içinde ameliyat dedi ama öncelikle daralma için acele etmesini söyledi, annem açık ameliyattan korkuyor, daralma için kapalı ameliyat yapıyor musunuz ve ne gibi riskleri var? e... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Lütfen yardımm

  2 sene önce konturol amaçlı cektirdiğim mr da sorun oldugunu söylediler şimdiye kadar bende sorun olmadı(bayılma dengesizlik çift görme kusma gibi) fakat mrr sonucum bu difüzyon mrg karşılaştırma 10.12.2010 bulgular : klivusta esasen orta hat ve sol kesimde septa barındıran ,t2a sinyali oldukça... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi B Kelten ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi B Kelten şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Mikrodiskektomi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Epiduroskopi alanlarında hizmet veriyor ve Beyinde Damar Tıkanıklığı, Lobektomi, Preoperatif Değerlendirme, Hipofiz Adenomları, Niemann-Pick Hastalığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi B Kelten ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi B Kelten hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.