Maltepe Üniversitesi Hastanesi

Maltepe Üniversitesi Hastanesi

İstanbul
5.0

Maltepe Üniversitesi Hastanesi kurumumuzda toplam 20 uzman bulunmaktadır.

Dr. Öğr. Üyesi Bilal Kelten

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Uğur Deveci

Genel Cerrahi

5.0
Prof. Dr. Alpay Örki

Göğüs Cerrahisi

5.0
Dr. Öğr. Üyesi Özlem Cam

Göz Hastalıkları

5.0
Prof. Dr. Şevki Şahin

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

5.0
Prof. Dr. Selim Nalbant

Dahiliye - İç Hastalıkları

Doç. Dr. Berna Haliloğlu Peker

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Tayfun Aköz

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

5.0
5.0
Doç. Dr. Görkem Yaman

Tıbbi Mikrobiyoloji

Prof. Dr. Çağlar Öğütman

Tıbbi Farmakoloji

Doç. Dr. Altay Ateşpare

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Doç. Dr. Ender Levent

Göğüs Hastalıkları

Doç. Dr. Tuğba Erener Ercan

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

5.0
Prof. Dr. Orhan Türken

Tıbbi Onkoloji

,

Dahiliye - İç Hastalıkları

5.0
Maltepe Üniversitesi Hastanesi

Maltepe Üniversitesi, 1991 yılında, "Anaokulundan Üniversiteye" sloganıyla eğitim hizmetine başlayan Marmara Eğitim Kurumlarının başarılı eğitim geçmişinin son halkasıdır. İstanbul Marmara Eğitim Vakfı (İMEV) tarafından 9 Temmuz 1997 tarih ve 4282 sayılı kanunla kurulan Üniversite, 2547 sayılı kanunun vakıf ve yükseköğretim kurumlarına ilişkin yasa ve yönetmelik hükümlerine tabi bir kamu tüzel kişiliğidir. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, her geçen gün sayısı artan bilimsel niteliği yüksek dinamik ve genç öğretim üyesi kadrosuna sahiptir. Halen 131 öğretim elemanından oluşan akademik kadromuzda 27 profesör, 28 doçent, 26 yardımcı doçent 13 uzman hekim, 3 psikolojik danışman, 1 diyetisyen ve 16 araştırma görevlisi ile birlikte görev yapmaktadır. Çağdaş bilimlerin ve özgür düşüncenin hâkim olduğu Maltepe Üniversitesi en son, sağlık alanında Türkiye’nin en güçlü sağlık merkezini oluşturdu. Üniversiteye bağlı Tıp Fakültesi Hastanesi, Türkiye halkının sağlığını korumak, geliştirmek ve herkesin kolay ulaşabileceği kaliteli ve uygun maliyetli sağlık hizmeti için çalışmak, meslek ahlakını en iyi şekilde korumak, tıp eğitiminin her alanında söz söylemek üzere Maltepe’de yeni üniteleriyle birlikte, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ile son teknolojik yatırımlarla hizmetlerini sürdürmektedir. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bilimin güvencesinde, yetkin hekimleriyle hastalıkları önlemeye ve bilimsel gerekleri yerine getirerek hastaları iyileştirmeye çalışarak insanın yaşamını ve sağlığını korumayı öncelikli amaç edindi. Kurumumuzun ayrıcalıklı özellikleri olan insan sevgisi, hasta haklarına saygı, kurumsal ve sosyal sorumluluk, ilkelere bağlılık, bilgi ve teknolojide üstünlük, bilimin öncülüğünde yaratıcılık ve araştırma gücü, eğitim ve koruyucu sağlık hizmetleri ve sağlıklı yaşam yönergeleridir. Hastanemizde mevcut ünite ve bölümlerimizde ayrıcalıklı tüm özelliklerimizi halkımızın hizmetine sunuyoruz.

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Göğüs Hastalıkları
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
 • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Radyoloji
 • Tıbbi Farmakoloji
 • Tıbbi Mikrobiyoloji
 • Tıbbi Onkoloji
 • Üroloji
Adres

Feyzullah Cad. No:39

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EO
Emr***** O*****
13 Ara 2022 eklendi.

Prematüre doğan kızımız Duru'nun hem doğum anında hem de 2 yaşına kadar sürecin takibini yaptı. Kendisine tüm bu süreçte ki güler yüzlülüğü, ilgi ve özeninden dolayı çok teşekkür ederim. Kendisine o kadar güveniyorduk ki benim gibi panik ve endişeleri olan birini bile rahatlatmayı başıyordu. Çok kahrımızı çektiniz hakkınızı helal edin hocam. Kızım şuan 5 yaşında. Biz sizi unutmadık iyi ki varsınız.

AS
Ali***** S*****
15 Şub 2022 eklendi.

Cok pozitif, ilgili, bilgilendirici, detay guzlem yapan bir hoca. Sağlık raporu için dahi gelen hastaları dahi ciddi muayene edip bilgi veriyor.

Haf***** Ş*****
13 Oca 2022 eklendi.

Kalitesi, vicdanı ve insanligiyla hayatımda gördüğüm en inanılmaz doktor. En büyük şansım bana ms tanısı konulurken doktorumun şevki bey olmasıydı. Şevki Bey gibi konumunun yanında samimiyetiyle güven ve moral veren bir hocaya rast gelebilmek çok büyük şans. İstanbul yakınlarında bulunup da keşke hala Şevki hocanın takibinde kalabilseydim. Ms için muhakkak görüşülmesi gereken bir doktor.

MS
Mün***** S*****
6 Eyl 2021 eklendi.

Bebeğim erken doğdu önce Allah sonra Tuba hoca sayesinde, iki gün yoğun bakımda kaldı sonrasında sorunsuz birşekilde taburcu olduk ve maalesef pimpirikli bir anneyim ama Tuba hocada bir o kadar sabırlı ilgili her zaman, her sorduğuma ve hatta saçma sapan sorularıma bile bıkmadan cevap veriyor yönlendiriyor. Kızım çok şanslı. İyi ki Tuba hoca....

NT
Nur***** T*****
1 Ağu 2021 eklendi.

Tuğba Hanım yenidoğan bebekler için büyük bir şans !Onunla karşılaşan herkes çok şanslı bizce.Oğlumuz 2017 yılında doğdu.Doğum gerçekleşir gerçekleşmez solunum sıkıntısı yaşadığı farkedildi biz konu yüzeysel hemen toparlanabilecek bir durum zannederken sıkıntının daha büyük olduğunu anladık.Oğlumuz 21 gün yoğun bakımda kaldı bu zorlu süreçte doktorumuzun ve ekibinin büyük özverisini gördük.Sonunda yavrumuzu sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldık.Oğlumuz halen Tuğba hocamızın takibinde şimdi ikinci evladımızı da kendisine emanet edeceğiz.Türkeç ailesi

NA
Nur***** A*****
31 Mar 2021 eklendi.

Henüz Uzm Dr Ken tedavim iyaptı, bugünkü sağlığımı kendisine borçluyum. Yolu çok çok açık Pırıl pırıl bir Doktor

BA
B***** A*****
30 Mar 2021 eklendi.

hayatımı kurtaran kahraman.. erken teşhis o kadar önemli ki; Alpay Bey akciğerimdeki tümörü çok çok erken ve hızlıca teşhis edip müdahale etti. 02 Eylül 2020'de adenokarsinom teşhisi ile girdiğim ametiyatta, sol akciğer alt lobdaki tümörü çok başarılı bir operasyon ile temizledi Alpay Bey ve ekibi. İyi ki kendimi hiç tereddütsüz güvenli ellerine bırakmışım, minnettarım. bana göre kendisi mesleğindeki tam bir profesyonelliğin yanında ilk günkü heyecanını daima koruyan hayran olunası ender insanlardan. samimiyeti için, verdiği güven ve huzur için sonsuz teşekkür ederim. bugün başıma aynı şey gelse, tereddütsüz aynı güvenle Maltepe Üniversitesi hastanesinde tekrar kapısını çalarım.

HT
Hak***** T*****
30 Mar 2021 eklendi.

Bir dr bundan daha iyi olamaz insanlığını tarif edemem hasta psikoloji sini cok iyi biliyor.Allah ona uzun ömür versin

SS
Sev***** S*****
15 Ara 2019 eklendi.

Migrenim için 10 yıldır gitmediğim doktor kalmadi. Dr Şevki bey dinledi zaman ayırdı muayene etti. Bu kadar ilgili doktor yıllardir görmedim. Sonra başima 6 ayda bir igneler yaptı. Inanin başım ilk kez bu kadar hafif ve ağrısız. Canım doktoruma sonsuz tessekkur ederim.

AA
Ayç***** A*****
10 Ara 2019 eklendi.

Canım annemin muhteşem doktoru, bulunduğu hastanedeki tek şansımız kendisinin orada olması, uzun sağlıklı ve başarılı bir ömür diliyorum.

İlgi Alanları

Adenokarsinom Adet Öncesi (Premenstürel) şikayetler Akalazya Tanı Ve Tedavisi Angina Pektoris Anorektal Hastalıklar ( Hemoroid, Anal Fissür, Fistül ) Antenatal Hidronefroz (Doğum Öncesi Hidronefroz) Apandisit Apendiks kanseri Astım Ayak Burkulması Bağırsak Delinmesi Bağırsak Hastalıkları Bağırsak İltihabı Bağırsak Kanseri Baş Boyun Kanseri Batın İçi Kitleler Beyinde Damar Tıkanıklığı Böbreğin Kistik Hastalıkları Böbrek Kisti Böbrek Nakli (Transplantasyonu) Böbrek Tümörleri Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları) Boyun Ağrısı Bronşektazi Burun Tıkanıklığı Cilt Kesisi Dalak Hastalıkları Demir Eksikliği Depresyon Deviasyon Divertikül Divertikülit Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları Duodenal Ülser Eksizyonel biyopsi El Enfeksiyonları Emboli Endokrin Cerrahi Endoskopi Endoskopik Cerrahi ERCP Ewing Sarkom Fibroadenom Fibrokistik Hastalık Fistül Fıtık (İnguinal Herni) Fıtık Cerrahisi Fıtıklar Fournier Gangreni Gaz Sancısı Gebelik Genel Psikoloji Genel Tıbbi Farmakoloji Göğüs Estetiği Göz Altı Morlukları Grip Hastalığı Ve Aşısı Hemoroid Hemoroidal Hastalıklar Hidradenitis Suppurativa(HS) / Köpek memesi hastalığı Hipac-pipac-kolorkektal kanserler Hiperparatiroidizm Hipnozla Doğum Hipofiz Adenomları Hipotiroid İlaç Alerjisi İlaç Yan Etkileri İlaç Zehirlenmesi İltihabi Bağırsak Hastalıkları (Crohn Haslığı, Ülseratif Kolit) Insizyonel Herni İnterstisyel Sistit (Ağrılı Mesane Sendromu) İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları Jinekolojik Tümörler Jinekomasti Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi) Kalp Ritim Bozukluğu Kanser Nasıl Oluşur Karaciğer Apsesi Karaciğer Tümörü Karpal Tünel Kasık Fıtığı Kemik Erimesi (Osteoporoz) Keratit Koah Kol Ve El Estetiği Kolesteatom Kolorektal Cerrahi Kolorektal Cerrahi (Kalın Bağırsak Ve Rektum Cerrahisi) Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri) Koroner Arter Tıkanıklığı Lobektomi Mantarla Oluşan Hastalıklar Meme Ca Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi) Meme Hastalıkları Meme İşaretleme Meme Kanseri Meme Kanseri Cerrahisi Meme Kisti Metabolik Cerrahi Mezotelyema Mide Ağrısı Mide Balonu Mide Botoxu Mide Bypass Mide Ülseri Mide Ülseri (Gastrik Ülser) Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuklukları Mide Yanması Mini Gastrik bypass Minimal Invaziv Cerrahi Multifokal IOL (Multifokal Göz İçi Lens Tedavisi) Niemann-Pick Hastalığı Nöroblastom Obezite ameliyatı Obezite Cerrahisi Omuz Eklemi Ağrısı Osteoartrit Over (Yumurtalık) Tümörü Özafagus (Yemek Borusu) Cerrahisi Özafagus (Yemek Borusu) Kanseri Pankreas Endokrin Tümörü Pankreas Hastalıkları Pankreas Kanseri Pankreas Tümörü Paratiroid Bezi Hastalıkları Paratiroid Kanseri Peptik Ülser Peritonit Pıhtılaşma Bozuklukları Posterior Üretral Valv (Dış İdrar Kanalında Kapakçık) Preeklampsi Preoperatif Değerlendirme PRP saç mezoterapisi Psikotik Hastalıklar Reflü - Gastrit Reflü Özofajit Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis) Safra Kesesi Hastalıkları Safra Kesesi Ve Safra Yolları Hastalıkları Safra Yolu Darlığı Safra Yolu Kanserleri Sanrılar Sarkoidoz Sentinel lenf nodu (SLN) Sıcak Kemoterapi Sık Görülen Belirtiler Sınav Kaygısı Stres Tip 1 Diyabet Tiroid Kanseri Tiroid Nodülü Tiroid Ve Göz Tru cut biyopsi Tüberküloz Tüp mide Vajinoplasti Ventriküler Septal Defekt (VSD) Vitroretinal Cerrahi Yağ Bezesi Yumuşak Doku Kanseri (Sarkom Kanseri) Yüz Felci Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube