Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Ankara

Prp (Platelet Rich Plasma), Manuel Terapi, Ozon Uygulaması

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Muhsin Yazıcıoğlu Cad. BAGİ' S Plaza K: 6 43/ 7 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Yrd.Doç.Dr. Ateş Şendil Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ateş Şendil Hakkında

Ateş Şendil Kimdir?

Dr. Ateş ŞENDİL, 1966 yılında Ankara'da doğmuştur. İlköğrenimini Ankara’da, orta ve lise öğrenimini ise İstanbul 50. Yıl Küçükyalı Lisesi'nde tamamlamıştır. Lisans öncesi eğitiminin tamamlanmasının hemen ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanmıştır. Kars’da mecburi hizmetini tamamlamasının ardından 2000 yılında Ankara Tabip Odasının Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Spor Hekimliği Anabilim Kürsüsü'nde açmış olduğu Spor Hekimliği Kursu’nu bitirmiştir. 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nden Sporcu Sağlığı Uzmanı unvanını almıştır. 2008 yılında aynı enstitünün Spor Bilimleri ve Teknolojisi Anabilim Dalı'nda Egzersiz Fizyolojisi doktorasını tamamlamıştır. 2010 yılında ise 5 yıl süren bir eğitim sonucunda Almanya’nın en büyük Osteopati okullarından olan ‘Institut für angewandte Osteopathie’ den Osteopat olarak mezun olmuştur. 2006 ile 2013 yılları arasında bu okulda Diferansiyel Diagnoz Dersleri’ni vermiştir.

Dr. Şendil, 2007 yılında Amerika'da Caring Medikal and Rehabilitation Service'de Doktor Ross HAUSERR ve ekibi ile 3 ay süre Proloterapi üzerine çalıştı. 2004 yılında Ankara Üniversitesi Spor Hekimliği Anabilim Dalında Prof. Dr. Emin ERGEN'den Spor Yaralanmalarında Kuru İğneleme Kursu’nu almıştır. 2011 yılında Spor Yaralanmalarında PRP uygulaması üzerine 10 gün süre ile Real Madrid Futbol Takımı Medikal Ekibiyle beraber çalışmalar yapmıştır. 2004-2006 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulunda 3 dönem süresince ‘Spor Yaralanmaları, Anatomi, Sportif Rehabilitasyon’ derslerini konuk Öğretim Görevlisi olarak vermiştir. 2002 yılında Serbest Güreş A Mili Takımı ile başlayan Takım doktorluğu serüveni, U-15, U-16, U-17, U-18 Genç Milli Futbol Takım Doktorluğu, Ankaragücü, Malatyaspor, Ankaraspor, Ankarademirspor, Bugsaşspor, Şekerspor, Türk Telekom PTT gibi pek çok futbol takımında da devam etmiştir. Günümüzde ise Ziraat Bankası Voleybol A Takımı Doktoru olarak görev yapmakta ve kariyerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Dr. Şendil, 2014 yılından bu yana Ankara - Balgat'ta bulunan özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir. Türkiye Yelken Federasyonu ve Türkiye Atletizm Federasyonu Sağlık Kurulu üyesidir. Ayrıca Türk Tabipler Birliği, Ankara Tabip Odası, Spor Hekimleri Derneği, Spor Bilimleri Derneği, Türk Fizyolojik Bilimler Derneği, İntegratif Tıp Derneği, Klasik Homeopati Derneği, Ankara Çoksesli Müzik Derneği  gibi bir çok mesleki ve sosyal kurum, kuruluş ve derneğe üyedir.

Ayrıca "Voleybolun Sesi" isimli internet sitesinde yazar olarakda  görev yapmakta olan Dr. Şendil'in başlıca ilgi alanları arasında" Spor yaralanmalarında Osteopati, Proloterapi, Nöral Terapi, Homeopati uygulamaları" yer almaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Prp (Platelet Rich Plasma)
 • Manuel Terapi
 • Ozon Uygulaması
 • Homeopati
 • Eklem Yaşlanması
Tedaviler
 • Bağışıklık sistemi desteklenmesi
 • Kanser Destek Tedavileri
 • Kronik Ağrılar
 • Ozon Tedavisi
 • Refleksoloji

Ateş Şendil Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

na..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Güler yüzlü, enerjisi yüksek bir doktor olan Ateş Şendilile tanıştığım, onunla bir tedavi süreci geçirdiğim için şanslıyım bence. Çok sıcak kanlı ve hastası için elinden geleni yapan bir doktor. Ben çok memnun kaldım ve her sıkıntımda yine başvuruyorum. Sağolun Ateş hocam. 11-09-2017

ur..al
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ateş bey kendini geliştirmiş, mesleğini severek yapan alanında uzman bir doktor. Sorunumla ilgili olarak hemen yardımcı oldu, kabus gibi bir süreç olacağını düşünüyordum ama enerjisi ile tedavi sürecim çok başarılı geçti. Ateş Şendil desteğini hiç çekmiyor ve motive ediyor. Tekrar tekrar teşekkürler. 26-08-2017

da..aş

Ankara 'nın ve Türkiye ' nin tartismasiz en iyi spor hekimi. Herşeyden önce içten,samimi ve güler yüzlü bir doktor.Hastalığınızda, tedavinizde ve hatta tedavi sonrasında ilgisini hiç üstünüzden eksik etmeyen,rahatlıkla ulaşılabilinen nadir doktorlardan. İyi ki varsınız Ateş Hocam. 07-01-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Öğr. Üyesi A Şendil ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Şendil şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil Yrd.Doç.Dr. Ateş Şendil Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. Bağışıklık sistemi desteklenmesi, Kanser Destek Tedavileri, Kronik Ağrılar, Ozon Tedavisi, Refleksoloji, Manuel Terapi, Nöroproloterapi alanlarında hizmet veriyor ve Prp (Platelet Rich Plasma), Manuel Terapi, Ozon Uygulaması, Homeopati, Eklem Yaşlanması hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Şendil ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Öğr. Üyesi Ateş Şendil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi A Şendil hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.