Dr. Nüket Eroğlu, İstanbul, Medikal Estetik Tıp Doktoru

Dr. Nüket Eroğlu

Medikal Estetik Tıp Doktoru - İstanbul

Prp (Platelet Rich Plasma), Bölgesel Zayıflama, Botoks

Randevu Al 0 (850) 433 42 85Soru Sor

Doktorun Adresi

Harbiye mahallesi Abdi ipekçi caddesi Azer iş merkezi no:40 kat:6 daire:16-17 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Dr. Nüket EROĞLU Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Nüket Eroğlu Hakkında

Nüket Eroğlu Kimdir?

Dr. Nüket Eroğlu, Adana’da doğmuştur. Güney topraklarının verdiği enerjiyle hep umutludur hep neşelidir hep çalışkandır, hayat onu nereye sürüklerse sürüklesin… Babası der ki ’Umut kadere bağlanmaz!’

Dr. Nüket Eroğlu oğlak burcudur. İnanılmaz çalışkandır. Kendi bile kendinden daha çalışkan birini tanımamıştır. Çevresindeki ağır, pasif, tembel, hımbıl…vs. herkesi çalıştırmasıyla ünlüdür yine de en çok o çalışır!

Dr. Nüket Eroğlu’nun uğur rengi turunç rengidir... En sevdiği koku turunç çiçeğidir.

Dr. Nüket Eroğlu; ilk, orta ve lise öğretiminden okul birincisi olarak mezun olmuştur. Bu yıllarda sayısız bilim ve edebiyat alanında ödül almıştır. Kendini sevmeyen insanları çevreye pozitif enerji saçmasının imkansız olduğunu bilir. Beden ve ruhun bütün olduğunu düşünür bu yüzden insanlara dış güzellik katmak ruhlara tatlı bir dokunuştur ona göre…

1993yılında Ege Tıp Fakültesi’ni bitirmiştir.

Dr. Nüket Eroğlu, özellikle vücut şekillendirme ve 3D Lazer Lipoliz konusunda çok önemli bir estetik cerrah olan Opr. Dr. Arif Eroğlu ile evlidir. İki kızı vardır.

Dr. Nüket Eroğlu 2000 yılında Ankara Numune Hastanesinde ihtisasını tamamlayıp uzman doktor olmuştur. Hücre metabolizmasını çok iyi bilir. Tedavi planlamasında konu ne olursa olsun gerçek antiagingin hücre düzeyinde başlaması sebebiyle yüzeyel yaklaşımlardan uzak durur.

Dr. Nüket Eroğlu estetik algısı olmayan insanlardan kaçar, dünyayı onların çirkinleştirdiğini düşünür ve onlar adına yeni nesile hep mahcup hisseder.

Dr. Nüket Eroğlu, doğaya, ağaçlara ve çiçeklere sevgisi ile bilinir. Bahçe peyzajı onun vazgeçilmezidir.

Dr. Nüket Eroğlu tablolar ve sanat eserlerine çok düşkündür. Antikaların öykülerinde kaybolur. Tarihi dedikodular ilgi alanına girer. Okuduğumuz tarihin gerçekliğini sorgular, tam olarak inanmaz, tarihi kazananların yazdığını düşünür.

Dr. Nüket Eroğlu klasik müzik sever. Aslında her şeyin klasiğini sever, popülist yaklaşımlardan kaçar. Paris, Viyana ya da Londra’da müzikale gitmek varken New York’u tercih etmez.

Dr. Nüket Eroğlu bilim kurgu ve animasyon sevmez. Biyografi hastasıdır. Ona göre yaşanmışlıklar çok değerlidir.

Dr. Nüket Eroğlu şarap sever… Kırmızı… … Bağlarıyla… Papazların öyküleriyle…

Dr. Nüket Eroğlu, 2004 yılında Medikal Estetik Sertifikası almıştır. Halen 'Medikal Estetik Hekimi' olarak çalışmaktadır.

Dr. Nüket Eroğlu, Medikal Estetik konusunda Paris’te Ulusal Mezoterapi Derneği’nin düzenlediği eğitimlerde Dr. Lecoz, Dr. Pistor ve Dr. Herzog ile birlikte çalışmıştır. 

Dr. Nüket Eroğlu, Medikal cilt uygulamalı eğitimlerini ve sertifikalarını Roma ve Milano’da ilk rejuvenasyon ve Fraksiyonel Karbondioksit CO2 Lazer uygulamalarını yapan Prof. Dr. Bonan’dan almıştır. 

Dr. Nüket Eroğlu, Lazer Lipoliz eğitimlerini ve sertifikasını Dr Zerbinati’den almıştır.

Dr. Nüket Eroğlu, AMWC, IMCAS, AMME, AMWC gibi her yıl tekrarlanan dünyadaki son estetik gelişmelerin takip edildiği ve tartışıldığı kongrelerde eğitim programlarına halen katılmakta ve estetik dünyasındaki gelişmeleri takip etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Prp (Platelet Rich Plasma)
 • Bölgesel Zayıflama
 • Botoks
 • Saç Ekimi
 • Epilasyon Uygulamaları
Tedaviler
 • Dermal filler-dolgu
 • Dudak kalınlaştırma
 • Dudak yukarı kaldırma
 • Elmacık kemiği estetiği
 • Leke tedavisi, mezoterapi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 42 85

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

İCE..TAŞ

2000 yılından buyana hastasıyım, sayesinde güvenli olarak genç kalmayı başardım. Doğal uygulamalarında dolayı çok teşekkür ediyorum. Güvenli ve acısız gençlik için mutlaka hocamla tanışmalısınız. 09-09-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nüket Eroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Endpeel estetik

  Endopeel nasil bir islem ve ucreti ogrenebilirmiyim,tesekkurler kalicilik suresini ve ileri yaslarda ne gibi seyler yaptirilablilr

  Doktor Cevabı:

  Dr. Nüket Eroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kök hücre hk.da

  Merhaba ; bu yapmış olduğunuz işlemi; vampire facelift’in (kişinin kendi kanından elde edilen kök hücreler ve trombosit büyüme faktörlerinin) yaptırmak istiyorum fakat bende hebatit b var bu durumda yaptırılabilirmi ? tşk.ler

  Doktor Cevabı:

  Dr. Nüket Eroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
.