Dr. Müberra Yenişar

Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) - Bursa
5.0

Aile İçi İletişim Sorunları, Anksiyete Bozuklukları, Dikkat Eksikliği

“13 yilim iyi bir terapist arayisiyla gecti. Artik umidimi kaybetmisken Muberra hanimla tanistim. Sun...” Devamı

Dr. Müberra Yenişar

Dr. Müberra Yenişar, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.Yakın Doğu Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Eğitimini almıştır.

2008-2011 yıllarında Psikoterapi Enstitüsü-Tahir ÖZAKKAŞ’dan ‘Bütüncül Psikoterapi Teorik, Formulasyon ve Süpervizyon' Eğitimlerini tamamlayarak Psikoterapist ünvanını almıştır.2015 yılında Aile Danışmanlığı eğitimi alarak Aile Danışmanı ünvanının sahibi oldu.2012 yılından itibaren ağırlıklı olarak DUYGU ODAKLI Terapi yapmaktadır.7.Oda'da Psikoterapi Atölye çalışmalarını düzenliyor ve Psikoterapi Kulüp Başkanlığı görevini sürdürmekte olup ayrıca özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Dr.Müberra Yenişar Özel Muayenehane
Cumhuriyet Mh. Yağmur Sk. Çamlık Sitesi A Blok No:A-12 D:11 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr. Müberra Yenişar, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.Yakın Doğu Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Eğitimini almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2001
Deneyim: 21 Yıl

İlgi Alanları

Aile İçi İletişim Sorunları Anksiyete Bozuklukları Dikkat Eksikliği Evlilik (Çift) Danışmanlığı Evlilik Danışmanlığı Devamı

Deneyimler

Dr.Müberra Yenişar Özel Muayenehane (2021 - Devam ediyor)
Özel Muayenehane (2001 - 2021)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 10 31

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
FK
FAT*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

13 yilim iyi bir terapist arayisiyla gecti. Artik umidimi kaybetmisken Muberra hanimla tanistim. Sunu cok iyi anladim ki, terapi vermek icin sadece bu konuda egitim almak yetmiyor; ozel bir yeteneginizin olmasi gerekiyor. Muberra hanim da bu yetenek fazlasiyla var. Terapi boyunca biran bile goz temasini birakmiyor, her an sizi can kulagiyla dinliyor ve sizi gercekten anlamaya calisiyor. Hic yargilamadan, elestirmeden... kendisi sayesinde kendimi gercekten anlamaya, tanimaya ve iyilesmeye basladim. Bence herkesin hayatinda olmasi gereken bir destek ve rehber..

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SK
Sel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Duygularima tercüman olan evet Dr. ile tanismadan önce ve sonraki hayatim diyebilirim.Haftalik duzenlediği psikoterapi atolyeleri sizi kendinizle yolculuga cıkaracak,yasadiginiz ve kimseyle paylasamadiginiz bir cok dusunceleri,hisleri,duyygulari aslinda sadece sizin yasamadiginizi farkediceksiniz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AG
Ade*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Muberra hanım enerjisi karşıya geçen pozitif doğal samimi koşulsuz kabul gördüğünüzü hissettiren kişiliktedir. İşinde uzman kendisine güvenim sonsuz. Duygularımı anlamamı, anlamsız trpkilerimin altında neler yattığını görmemi sağladı. Kendisini kime önerdiysem benimle aynı duyguları paylaştıklarına şahit oldum. Tek geçerim 👌

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ST
Sel*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hayatıma güzel dokunuşlar yapan insan bakış açımı değiştirdiği için teşekkür ediyorum

Yorum randevu sonrasında eklendi.
FG
Fig*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yaptığımız terapiler sonrasında kendimi dönüştürmeyi başardım. Doktor Müberra Hanımla yaptığımız çalışmalar hayatımda doğal olarak uyguladiğim yaşam biçimlerine dönüşmüş ve hayat kalitemi arttırmıştır.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AS
AYS*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Alanında çok başarılı bir uzman...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EK
Eli*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Uludağ üniversitesinde okuyorum. Başlangıçta doktor hanıma okulla ilgili kaygılarım yüzünden bu sıkıntıyı aşmak adına gittim.Müberra hanımdan öncede başka terapistlere gitmiştim. Ancak etkili olmamıştı. Doktor hanım ile daha birkaç seans yapmamıza rağmen kendimde değişiklikler farkediyorum. Kısa bir zaman geçmesine rağmen gelecek ile ilgili kaygılarımın azaldığını hissediyorum eskiye göre özgüvenim çok arttı. Seanslar ilerledikçe aslında daha çok sorunumun olduğunu farkettik ve üzerinde çalıştık. Önceden erkek arkadaşımla bile çok fazla ciddi kavgalar yaşıyorduk artık bu kavgalar bile azaldı.Eskiden olsa çok daha sinirlenebileceğim tepki göstereceğim olaylarda daha sakin davranabiliyorum.Ailemle yaşıyorum onlar bile bendeki değişimi farketti. Artık hayata çok daha olumlu bakabiliyorum ve eskisine göre daha iyi hissediyorum.Müberra hanıma teşekkür ederim onun sayesinde çok fazla yol aldım. Kendisi gerçekten çok ilgili ve tecrübeli bir doktor asla şüpheniz olmasın. Ben kendimi tamamen iyi hissedene kadar seanslarımız devam edicek elbette.Benim gibi hayatı ve geleceği hakkında kaygı duyan herkese şiddetle tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
OY
Olc*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Farkındalığı yüksek ve tecrübeli aynı zamanda işini seven bir insan tespitleri ve yönlendirmeleri isabetli

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ST
Sür*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Eski bir dost gibi koşulsuz teslim oluyorsunuz,yükünüz azaldıkça güveniniz fazlalaşıyor. Ruhunuzun hafifleştiğini hissediyorsunuz.iyiki varsınız...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Eda Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Müberra Hocam pazar günleri düzenlediği Psikoterapi Atölyesi ile benim kişisel yolculuğuma büyük farkındalıklar kattı. Verdiği kuramsal ve teorik bilgilerle gelişimimi anlamlandırmamı, sağladığı paylaşım ortamıyla duygularımı tanımamı sağladı. Bu sayede iyi ya da kötü duygularımla barıştım. Anda ve duyguda kalmayı öğrendim. Verdiğim tepkilerin nedenlerini anladım. Daha gerçek tepkiler verip, duygusal olarak olgunlaşabilmem için bir yol haritam oldu. Teşekkürü bir borç bilirim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Müberra Yenişar ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Müberra Yenişar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Müberra Yenişar için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Müberra Yenişar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741031

Dr. Müberra Yenişar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Müberra Yenişar Dr.Müberra Yenişar Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Müberra Yenişar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Müberra Yenişar Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) uzmanıdır. Aile İçi İletişim Sorunları, Anksiyete Bozuklukları, Dikkat Eksikliği alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube