Dr. Müberra Yenişar, Bursa, Aile Danışmanı

Dr. Müberra Yenişar

Aile Danışmanı - Bursa

Okul Başarısızlığı, Yetişkin terapisi, Yeme Bozuklukları

Randevu Al 0 (850) 474 10 31Soru Sor

Adres

Kükürtlü Mahallesi Oulu Caddesi Oylum Sitesi B Blok D:4  Osmangazi, Bursa
Dr.Müberra Yenişar Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Müberra Yenişar Kimdir?

Dr. Müberra Yenişar, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.Yakın Doğu Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Eğitimini almıştır.

2008-2011 yıllarında Psikoterapi Enstitüsü-Tahir ÖZAKKAŞ’dan ‘Bütüncül Psikoterapi Teorik, Formulasyon ve Süpervizyon' Eğitimlerini tamamlayarak Psikoterapist ünvanını almıştır.2015 yılında Aile Danışmanlığı eğitimi alarak Aile Danışmanı ünvanının sahibi oldu.2012 yılından itibaren ağırlıklı olarak DUYGU ODAKLI Terapi yapmaktadır.7.Oda'da Psikoterapi Atölye çalışmalarını düzenliyor ve Psikoterapi Kulüp Başkanlığı görevini sürdürmekte olup ayrıca özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

  • Okul Başarısızlığı
  • Yetişkin terapisi
  • Yeme Bozuklukları
  • Vajinismus
  • Takıntı

Tedaviler

  • Aile Terapisi
  • Bağımlılık Tedavisi
  • Bireysel terapi
  • Vajinismus tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 10 31

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Müberra Yenişar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Müberra Yenişar ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Müberra Yenişar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 10 31

Dr. Müberra Yenişar için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Müberra Yenişar için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Müberra Yenişar için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Müberra Yenişar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Müberra Yenişar Dr.Müberra Yenişar Özel Muayenehane Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Müberra Yenişar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Müberra Yenişar Aile Danışmanı, uzmanıdır. Aile Terapisi, Bağımlılık Tedavisi, Bireysel terapi, Vajinismus tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Okul Başarısızlığı, Yetişkin terapisi, Yeme Bozuklukları, Vajinismus, Takıntı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Müberra Yenişar için muayene ücreti nedir?

Dr. Müberra Yenişar muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Müberra Yenişar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Müberra Yenişar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. Müberra Yenişar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al


.