Doktorun Adresi

Kurupelit Kampüsü, Körfez, 19 Mayıs Üniversitesi, 55105 Atakum/Samsun  Samsun
19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmail Alper Tarım Hakkında

İsmail Alper Tarım Kimdir?

Dr. İsmail Alper Tarım, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Alper Tarım, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ondokuz Mayıs Üni.tıp Fakültesi (Diploma: 16.05.2014)

İsmail Alper Tarım Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

LÜDE..EL
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yeni nesil donanımlı ilgili mesleğinde başarılı harika bir cerrah..Genel Cerrah arayanlar hiç tereddütsüz seçebilir..Ben Adisson hastası kritik bir hastaydım..Laparoskopik kolisistektomi yaptı yani safra kesemi aldı..ve başarılı bir ameliyat geçirdim..Kendisine teşekkür ediyor başarılarının daim olmasını diliyorum..Mevlüde İNEL 05-07-2021

an ..yaki
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocam ilginiz hastaya davranışınız ve ameliyatta göstermiş olduğunuz başarıya teşekkür ederim sizin sayenizde eski mutlu günlerime geri döndüm size her zaman beni tedavi ettiğimiz için duacığım hastanız sinoptan osman tiryaki 29-03-2021

il ..İRCİ

27 mayıs 2017 de kızım pakriatik atak geçirdi ve kızımı başarılı şekilde tedavi etti allah razı olsun 04-10-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İsmail Alper Tarım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İsmail Alper Tarım kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Tarım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İsmail Alper Tarım için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Tarım şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmail Alper Tarım ile anlaşmalı?
İsmail Alper Tarım kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İsmail Alper Tarım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İsmail Alper Tarım 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İsmail Alper Tarım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İsmail Alper Tarım Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. İsmail Alper Tarım için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İsmail Alper Tarım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İsmail Alper Tarım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Tarım ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İsmail Alper Tarım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Tarım hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.