Dr. İskender Samet Daltaban, Trabzon, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. İskender Samet Daltaban

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Trabzon

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Şeyh Osman, Adnan Menderes Blv. No:44, 66100 Merkez/Yozgat Merkez/Yozgat  Yozgat
Bozok Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ziye..taşoğlu

Bel ve bacağımdaki ağrılardan yürüyemez haldeydim.Herkes aman bel bu şakaya gelmez sakat kalırsın falan diyordu.Her doktora ameliyat olunmaz diye nice nice isimler önerdiler.Kimi fakülteye git kimi özel hastaneye git dedi.Onlar devlet hastanesinin bu işi yapamayacağını düşünüyorlardı.Bense devlet Hastanesi'ne diğer hastanelerden daha fazla güveniyordum.En sonunda Kaşüstü Eğitim ve araştırma Hastanesi'nde ameliyat olmaya karar verdim.İyi ki de olmuşum.Dr İskender Samet Daltaban ve ekibi beni ameliyat ettiler.Belime 4 vida takıldı.3 gün sonra ameliyat ağrılarım da geçti.Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Güvenimi boşa çıkarmadılar.Kendisi bu hastanede göreve de daha yeni başlamış.Başarılı bir Dr.Herkese tavsiye ederim.Devlet hastanelerinde de çok başarılı doktorlarımız var arkadaşlar,merak etmeyin kimseyi sakat bırakmıyorlar.Kasap falan da değiller.Kendileri beyin cerrahı.Oraya buraya gidip reklamlara kanıp büyük meblağlar ödemenize gerek yok.Sizin de kafanıza bu süreçte şüphe tohumları atanlara aldırış etmeyin.Dr'um ellerine kollarına emeğine sağlık.Günde kaç hastaya şifa dağıtıyorsunuz buna bir hafta hastanede kaldığım süre içinde şahit oldum.Tekrar çok teşekkür ederim.Başarılarınız daim olsun. 24-07-2020

ış..tin

çok iyi doktor ilkesi, zamanlaması çokiyice ben belim den ameliyat oldum çok memmun kaldım bence beş yıldız deyil 10 yıldız hakediyor 17-06-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. İskender Samet Daltaban tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. İskender Samet Daltaban kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Daltaban ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. İskender Samet Daltaban için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Daltaban şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İskender Samet Daltaban ile anlaşmalı?
İskender Samet Daltaban kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. İskender Samet Daltaban nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İskender Samet Daltaban Bozok Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. İskender Samet Daltaban hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İskender Samet Daltaban Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. İskender Samet Daltaban için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İskender Samet Daltaban muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. İskender Samet Daltaban hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Daltaban ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. İskender Samet Daltaban hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Daltaban hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.