Dr. İpek Tüzün, İstanbul, Medikal Estetik Tıp Doktoru

Dr. İpek Tüzün

Medikal Estetik Tıp Doktoru - İstanbul

Dermapen, Mezoterapi, Dudak Dolgusu

Randevu Al 0 (850) 811 62 05Soru Sor

Doktorun Adresi

Sadıkoğlu İş Hanı 4.Blok Kat:2/30  Kadıköy, İstanbul
Doktor Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

İpek Tüzün Hakkında

İpek Tüzün Kimdir?

Dr. İpek TÜZÜN, lisans öncesi eğitimlerini TED Ankara Özel Lisesi'nde tamamlamış ve hemen ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini başarıyla bitirerek tıp doktoru unvanı almıştır. İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Aile Hekimliği Uzmanlığını almıştır.

Dr. İpek TÜZÜN, 2005 yılında ise Flavius Medikal Estetik Merkezi'nde Medikal Estetik Hekimliği sertifikasını almıştır. Eğitimlerinin ardından Sağlık Bakanlığı'nda ve pek çok özel kurumda aile hekimliği uzmanı ve medikal estetik hekimi olarak görev yapmıştır. Yeditepe Üniversitesi'nde Akupunktur eğitimi de almış olan Dr. İpek TÜZÜN, Medikal Estetik uygulamaları üzerine yurtiçi ve yurtdışında pek çok workshopa, kongreye ve seminere katılmış, güncel tedavi yöntemleri hakkında devamlı olarak kendisini geliştirmiştir. Tüm bunların yanı sıra Fransa Mezoterapi Enstitüsü tarafından verilen mezoterapi ve estetik eğitimlerine katılmıştır.

Medikal Estetik Uygulamalar, Botox, Dolgu - Filler, Mezoterapi, Mezolift, Gevşeme ve Kırışıklıklar, Yüz Gençleştirme, Bioexpander Gençlık Aşısı, Somon DNA, PRP, Saç Mezoterapisi Dr. İpek TÜZÜN'ün uzmanlık alanlarındandır.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Dermapen
 • Mezoterapi
 • Dudak Dolgusu
 • Akupunktur
 • Botox

Tedaviler

 • Botoks - Dolgu
 • Leke tedavisi
 • Prp tedavisi
 • Medikal estetik uygulamalar
 • Medikal Estetik ve Cilt Bakımı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 62 05

Sık Sorulan Sorular

Dr. İpek Tüzün ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. İpek Tüzün ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 62 05

Dr. İpek Tüzün için nasıl randevu alabilirim?
Dr. İpek Tüzün için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. İpek Tüzün için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. İpek Tüzün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. İpek Tüzün Doktor Özel Muayenehane Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. İpek Tüzün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. İpek Tüzün Medikal Estetik Tıp Doktoru, uzmanıdır. Botoks - Dolgu, Leke tedavisi, Prp tedavisi, Medikal estetik uygulamalar, Medikal Estetik ve Cilt Bakımı, Mezoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Dermapen, Mezoterapi, Dudak Dolgusu, Akupunktur, Botox hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. İpek Tüzün için muayene ücreti nedir?
Dr. İpek Tüzün muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. İpek Tüzün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. İpek Tüzün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. İpek Tüzün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.