Dr. Haldun Sunar

Genel Cerrahi - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İstinye, İstinye Cd. No:98, 34465 İstinye - Sarıyer/Sarıyer/İstanbul  İstanbul
İstanbul İstinye Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Haldun Sunar Hakkında

Haldun Sunar Kimdir?

Dr. Haldun Sunar, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Haldun Sunar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haldun Sunar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Haldun Sunar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Haldun Sunar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Sunar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Haldun Sunar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Sunar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Haldun Sunar ile anlaşmalı?
Haldun Sunar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Haldun Sunar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Haldun Sunar İstanbul İstinye Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Haldun Sunar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Haldun Sunar Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Haldun Sunar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Haldun Sunar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Haldun Sunar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Sunar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Haldun Sunar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Sunar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.