Dr. Fazilet Duygu

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Demetevler, Vatan Cad., 06200 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Dr.abdurahman Yurtaslan Onkolojı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fazilet Duygu Hakkında

Fazilet Duygu Kimdir?

Dr. Fazilet Duygu, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Fazilet Duygu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 05.03.2010)

Fazilet Duygu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fazilet Duygu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fazilet Duygu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Duygu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fazilet Duygu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Duygu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fazilet Duygu ile anlaşmalı?
Fazilet Duygu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fazilet Duygu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fazilet Duygu Ankara Dr.abdurahman Yurtaslan Onkolojı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fazilet Duygu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fazilet Duygu Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Fazilet Duygu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fazilet Duygu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fazilet Duygu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Duygu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fazilet Duygu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Duygu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.