Dr. Enis Keskin, İstanbul, Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru

Dr. Enis Keskin

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - İstanbul

Botox, Dolgu, Mezoterapi

Takvim talep etSoru Sor

Doktorun Adresi

Maçka Cad. Tuncer Apt. No: 29/9 Kat: 2  Şişli, İstanbul
Özel Bliss Maçka Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Enis Keskin Hakkında

Enis Keskin Kimdir?

Dr. Enis Keskin, 1968’de Antalya’da doğmuştur. 1991 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. 2003 yılına kadar Adalet Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın çeşitli kurumlarında görev yapmıştır. 1998’den itibaren devlet kurumu görevinin yanı sıra Part-Time olarak saç ekimi yapmaya ve medikal estetik alanında çalışmaya başlamıştır. 

2003 yılında yapılan yasal düzenleme ile Dr. Enis Keskin 2004 yılında Medikal Estetik Sertifikasını da alarak Medikal Estetik alanında uzmanlaşmıştır. Yüz gençleştirme, zayıflama, selülit tedavileri, saç ekimi, kaş ekimi, ameliyatsız yüz germe, ameliyatsız kalça ve göğüs büyütme ve benzeri medikal estetik konularında çeşitli kurslara katılarak bu alanlarda da sertifika sahibi olmuştur. 2001 - 2005 yılları arasında Bellatrix, Promar, J’ean Darcel, Plus Med, Modimed gibi İstanbul’un önde gelen birçok kliniğinde çalışmıştır. O yıllarda yapmış olduğu kaliteli işler ve hastaları ile kurduğu başarılı iletişimi ile adından söz ettirmiş, bu konuda büyük bir üne sahip olmuş ve 2005 yılında Bliss Maçka Polikliniğini hizmete sunmuştur. 

​Dr. Enis Keskin’e göre başarının anahtarı; hastalarının güvenini ve saygısını, hastaya etik davranarak, doğru teşhislerle gerekli tedavileri yaparak kazanmak ve onlara huzurlu, sakin ve güvenilir bir ortam yaratmaktır. Bunu yapmak için ise hastaları iyi tanımak, onları anlamak için özveri göstermek ve son teknolojiden yararlanarak, hastanın da isteği yanı sıra hastanın gerçek ihtiyacını saptayabilmektir. 

​Kariyeri boyunca 10.000’in üzerinde başarılı tedavi gerçekleştirmiştir. İsviçre, Almanya, Hollanda, İngiltere ve Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere, çeşitli ülkelerden gelen hastalara hizmet vererek, ülkemize sağlık turizmi açısından önemli katkıda bulunarak ülkemizi başarı ile temsil etmektedir. 

Dr. Enis Keskin Türk Tabipleri Birliği ve Uluslararası Mezo - Lipotherapy Derneği üyesidir ve bu alanda çeşitli sertifikasyonlara sahiptir. Ayrıca Dr. Enis Keskin Avrupa Saç Ekimi ve Dünya Saç Ekimi Birliği gibi mesleki kuruluşlara da üyedir.

​Becerilerini geliştirmek, mesleki bilgilerini daima yenilemek ve her seferinde daha başarılı sonuçlar almak için sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu amaç doğrultusunda da Medikal Estetik alanındaki uluslararası seminer ve eğitim programlarına katılım sağlamaktadır.

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Dudak dolgusu

  Merhaba dudak dolgusu yapmak istiyorum fiyatlari nasil ve dudak dolgusu icin 18yas üstü olmak sartmi? .............

  Doktor Cevabı:

  Dr. Enis Keskin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Cilt soyulması

  Ben kendi kendime acnelyse krem aldım.1.gün kızarıklık oldu 2. gün işe kaşıntı kızarıklık ve soyulmalar sonra cildimde renk degişikliği oldu.ezcazımıza sordum çok faxla sürmüşsün cildini takmışsın dedi sizce bn devam etmelimiyim

  Doktor Cevabı:

  Dr. Enis Keskin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Enis Keskin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Keskin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Enis Keskin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Keskin şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Enis Keskin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Enis Keskin Özel Bliss Maçka Polikliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Enis Keskin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Enis Keskin Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru, uzmanıdır. Dermal filler-dolgu, Dudak kalınlaştırma, Dudak yukarı kaldırma, Elmacık kemiği estetiği, Medikal estetik uygulamalar, Prp yüz gençleştirme, Ağız ve çene-yüz estetiği, Ameliyatsız yüz germe, Prp yüz gençleştirme alanlarında hizmet veriyor ve Botox, Dolgu, Mezoterapi, Prp (Platelet Rich Plasma), Saç Mezoterapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Enis Keskin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Enis Keskin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Enis Keskin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Keskin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Enis Keskin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Keskin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.