Dr. Enis Keskin

Medikal Estetik Tıp Doktoru - İstanbul

Yağ Enjeksiyonu, Yüz Dolgusu, İple Yüz Germe

Dr. Enis Keskin

Dr. Enis Keskin, 1968’de Antalya’da doğmuştur. 1991 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. 2003 yılına kadar Adalet Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın çeşitli kurumlarında görev yapmıştır. 1998’den itibaren devlet kurumu görevinin yanı sıra Part-Time olarak saç ekimi yapmaya ve medikal estetik alanında çalışmaya başlamıştır. 

2003 yılında yapılan yasal düzenleme ile Dr. Enis Keskin 2004 yılında Medikal Estetik Sertifikasını da alarak Medikal Estetik alanında uzmanlaşmıştır. Yüz gençleştirme, zayıflama, selülit tedavileri, saç ekimi, kaş ekimi, ameliyatsız yüz germe, ameliyatsız kalça ve göğüs büyütme ve benzeri medikal estetik konularında çeşitli kurslara katılarak bu alanlarda da sertifika sahibi olmuştur. 2001 - 2005 yılları arasında Bellatrix, Promar, J’ean Darcel, Plus Med, Modimed gibi İstanbul’un önde gelen birçok kliniğinde çalışmıştır. O yıllarda yapmış olduğu kaliteli işler ve hastaları ile kurduğu başarılı iletişimi ile adından söz ettirmiş, bu konuda büyük bir üne sahip olmuş ve 2005 yılında Bliss Maçka Polikliniğini hizmete sunmuştur. 

​Dr. Enis Keskin’e göre başarının anahtarı; hastalarının güvenini ve saygısını, hastaya etik davranarak, doğru teşhislerle gerekli tedavileri yaparak kazanmak ve onlara huzurlu, sakin ve güvenilir bir ortam yaratmaktır. Bunu yapmak için ise hastaları iyi tanımak, onları anlamak için özveri göstermek ve son teknolojiden yararlanarak, hastanın da isteği yanı sıra hastanın gerçek ihtiyacını saptayabilmektir. 

​Kariyeri boyunca 10.000’in üzerinde başarılı tedavi gerçekleştirmiştir. İsviçre, Almanya, Hollanda, İngiltere ve Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere, çeşitli ülkelerden gelen hastalara hizmet vererek, ülkemize sağlık turizmi açısından önemli katkıda bulunarak ülkemizi başarı ile temsil etmektedir. 

Dr. Enis Keskin Türk Tabipleri Birliği ve Uluslararası Mezo - Lipotherapy Derneği üyesidir ve bu alanda çeşitli sertifikasyonlara sahiptir. Ayrıca Dr. Enis Keskin Avrupa Saç Ekimi ve Dünya Saç Ekimi Birliği gibi mesleki kuruluşlara da üyedir.

​Becerilerini geliştirmek, mesleki bilgilerini daima yenilemek ve her seferinde daha başarılı sonuçlar almak için sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu amaç doğrultusunda da Medikal Estetik alanındaki uluslararası seminer ve eğitim programlarına katılım sağlamaktadır.

Özel Bliss Maçka Polikliniği
Maçka Cad. Tuncer Apt. No: 29/9 Kat: 2 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Dermal filler-dolgu Dudak kalınlaştırma Dudak yukarı kaldırma Elmacık kemiği estetiği Medikal estetik uygulamalar Devamı

Hakkında

Dr. Enis Keskin, 1968’de Antalya’da doğmuştur. 1991 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tıp doktoru unvanını almıştır. 2003 yılına kadar Adalet Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın çeşitli kurumlarında görev yapmıştır. 1998’den itibaren devlet kurumu görevinin yanı sıra Part-Time olarak saç ekimi yapmaya ve medikal estetik alanında çalışmaya başlamıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2010
Deneyim: 13 Yıl

İlgi Alanları

Yağ Enjeksiyonu Yüz Dolgusu İple Yüz Germe Cilt Bakımı Ve Kozmetik Terleme Botoksu Devamı

Deneyimler

Özel Bliss Maçka Polikliniği (2010 - Devam ediyor)

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Enis Keskin ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Enis Keskin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Enis Keskin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Enis Keskin Özel Bliss Maçka Polikliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Enis Keskin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Enis Keskin Medikal Estetik Tıp Doktoru uzmanıdır. Yağ Enjeksiyonu, Yüz Dolgusu, İple Yüz Germe alanlarında hizmet veriyor ve Dermal filler-dolgu, Dudak kalınlaştırma, Dudak yukarı kaldırma hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube