Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa

Çocuk Cerrahisi - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Çiğdem Ulukaya Durakbaşa Hakkında

Çiğdem Ulukaya Durakbaşa Kimdir?

Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa, Çocuk Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çiğdem Ulukaya Durakbaşa Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Ulukaya Durakbaşa ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Ulukaya Durakbaşa şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Çiğdem Ulukaya Durakbaşa ile anlaşmalı?
Çiğdem Ulukaya Durakbaşa kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa Sb İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Ulukaya Durakbaşa ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Çiğdem Ulukaya Durakbaşa hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Ulukaya Durakbaşa hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.