Dr. Cengiz Tuncay

Ortopedi ve Travmatoloji - Ankara

Takvim talep et Değerlendir

Cengiz Tuncay Hakkında

Cengiz Tuncay Kimdir?

Dr. Cengiz Tuncay, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Cengiz Tuncay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cengiz Tuncay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cengiz Tuncay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cengiz Tuncay kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Tuncay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cengiz Tuncay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cengiz Tuncay bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cengiz Tuncay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cengiz Tuncay Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Cengiz Tuncay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cengiz Tuncay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cengiz Tuncay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Tuncay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cengiz Tuncay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Tuncay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.