Doktorun Adresi

Fevzi Çakmak, Yenidoğan Mh. Aziziye Cadi No:86, 55070 İlkadım/Samsun  Samsun
Samsun Gazi Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cenan Karakaya Hakkında

Cenan Karakaya Kimdir?

Dr. Cenan Karakaya, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Cenan Karakaya, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Cenan Karakaya Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tü..tü
Zamanlama
İlgi
Ortam

12.12.2019 tarihinde Gazi devlet hastanesinde Safra kesesinden kapalı ameliyat oldum gayet başarılı bir ameliyat yaptı.Doktor Cenan Bey çok iyi tecrübeli mütevazi bir doktor Allah ondan razı olsun tavsiye ederim. 14-12-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cenan Karakaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cenan Karakaya kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Karakaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cenan Karakaya için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Karakaya şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Cenan Karakaya ile anlaşmalı?
Cenan Karakaya kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Cenan Karakaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cenan Karakaya Samsun Gazi Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cenan Karakaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cenan Karakaya Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Cenan Karakaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cenan Karakaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cenan Karakaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Karakaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cenan Karakaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Karakaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.