Dr. Başar Şenyüz

Medikal Estetik Tıp Doktoru - Antalya
5.0

Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü), Hacamat Tedavisi, Hcg ile zayıflama

“Dr. Başar Bey be muhteşem ekibiyle 1,5 ay önce tanıştım. Majör Ozon uygulaması aldım. Daha ilk temas...” Devamı

Dr. Başar Şenyüz

Dr. Başar ŞENYÜZ, 1 Ocak 1967 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlkokulu İstanbul’da orta okul ve liseyi ise Antalya'da tamamlamıştır. Lisans öncesi eğitiminin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

Elmalı Verem Savaş Dispanseri'nde, 112 Acil Servis'te ve Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'nde 15 sene hizmet vermiştir. Daha sonra tam gün yasası nedeniyle devlette çalışmayı bırakmış ve ozon tedavisi çalışmalarıma ağırlık vermiştir.

Ozon tedavisi çalışmalarına başlamadan önce 8 aylık bir araştırma süresinin ardından Türk ve Alman doktorlardan 3 ayrı eğitim almış ve eğitiminin ardından 15 gün ozonterapi kliniğinde çalışarak bizzat kendisi hasta memnuniyetlerine şahit olmuştur. Bu klinik deneyiminin ardından 2006 yılında Antalya'da kendi özel kliniğini açarak ozon terapisi alanında çalışmalarına profesyonel olarak başlamıştır. 6 senedir de ozon tedavisi çalışmalarını sürdüren Dr. Başar ŞENYÜZ, evli ve iki çocuk babasıdır.

Dr. Başar ŞENYÜZ Muayenehanesi
Toros Mah. 807 Sok. Akif Avcı Apt. Kat: 1 D: 6 Konyaaltı/Antalya
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Botoks - dolgu Dermal filler-dolgu Prp yüz gençleştirme Göz kapağı estetiği Leke tedavisi, mezoterapi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr. Başar ŞENYÜZ, 1 Ocak 1967 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlkokulu İstanbul’da orta okul ve liseyi ise Antalya'da tamamlamıştır. Lisans öncesi eğitiminin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2006
Deneyim: 17 Yıl

İlgi Alanları

Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü) Hacamat Tedavisi Hcg ile zayıflama Huzursuz Bağırsak Sendromu Kapanmayan yaralar Devamı

Deneyimler

Dr. Başar ŞENYÜZ Muayenehanesi (2006 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 26 38

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖG
Özl*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Dr. Başar Bey be muhteşem ekibiyle 1,5 ay önce tanıştım. Majör Ozon uygulaması aldım. Daha ilk temasta tecrübe ettiğiniz bilgi, tecrübe, ilgi kendiniz için doğru yerde doğru işlem yaptırıyor olduğunuza ikna ediyor. Dr. Başar Bey’in bilgi ve tecrübesi takdirinizi kazıyor. Ben bana tavsiye edilen uygulama sonucunda anlatılan tüm olumlu sonucu sağlığımda ve günlük yaşam kalitemde yaşadım, yaşıyorum. iyi ki sizi ve güzel ekibinizi tanıdım. İyi ki Doktorum oldunuz, hastanız olmanın verdiği güveni hep yaşıyorum. En içten sevgi ve teşekkürlerimle🙏

MT
Mel*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktor Bey ve personellerinin ilgili tavırları , güler yüzlü davranışları , maksimum hizmet kalitesi sebebiyle tercih edilebilecek nezih bir klinik. Alanında uzman bir doktor olan Başar Bey 'e gözünüz kapalı güvenilebilirsiniz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SK
Sel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

5 yıldır Ozon Klinik ' e ozon terapi için gidiyorum. Gerek Başar Bey' in hastalara olan yaklaşımı gerek personellerin güleryüzlü tavrı sayesinde kendimi evimde gibi hissediyorum. Hiç düşünmeden gidip maksimum fayda göreceğiniz bir klinik.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
KG
Kam*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İlgilerinden, güler yüzlü olmalarından, randevu verdikleri saatte ihtiyacımı giderilmesinde aksamamasından tüm çalışanların güvenilirliğinden çok memnun kaldık. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AK
Ayt*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hemşire emel hanım ve ekibine ilgi ve alakalarindan dolayı teşekkür ediyorum,12 seans tedavi sürecimizde a dan z ye bizim ile harika ilgilendiler tavsiye ediyorum

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Sül*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Öncelikle kliniğimizde görevli hemşireler ve sekreter hanımın şahsıma davranış ilgi alakalarından çok memnun olduğumu belirtmek isterim.Gerek klinik temizliği gerekse hizmet kalitesi ve hijyen olarak dört dörtlük bir sağlık merkezisiniz.Doktor beyin bilgi ve deneyimleri aldığım ozon tedavisinden cok olumlu sonuçlarda almaktayım.Gidecek olanlara gözü kapalı tavsiye ederim hiç düşünmeden.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SK
Sin*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Başar Hocam ve ekibi muhteşem.Her türlü soruma yanıt alabildiğim bir klinik. Ozon tedavisinden de beklentilerimin üzerinde faydalandım.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AS
Ayş*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Uzun bir araştırma sonucu bulduğum ozon klinik bana istediğimden fazlasını verdi. Dr. Başar bey işinde oldukça başarılı gözünüz kapalı Dr beye ve çalışanlarına güvenebilirsiniz. Fiyat konusu da gayett makuldür.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HD
Han*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Tanıyorum tedaviden çok memnun kaldım.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
CY
Cem Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bir kaç yıl arayla almış olduğum 2'ci 12 seanslık terapimin sonuna yaklaşmışken; Gerek ozon terapimin genel sağlık ve yaşam kalitemin üzerinde belirgin olumlu katkılarını göz önüne alarak.. Gerekse ozon klinik kadrosunun profesyonel ve ihtimamlı yaklaşımını dikkate alarak.. İlgilenenlere ciddiyetle öneririm

Sık Sorulan Sorular

Dr. Başar Şenyüz ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Başar Şenyüz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Başar Şenyüz için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Başar Şenyüz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742638

Dr. Başar Şenyüz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Başar Şenyüz Dr. Başar ŞENYÜZ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Başar Şenyüz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Başar Şenyüz Medikal Estetik Tıp Doktoru uzmanıdır. Reflü (Mide Reflüsü, Gastroözefagiyal Reflü), Hacamat Tedavisi, Hcg ile zayıflama alanlarında hizmet veriyor ve Botoks - dolgu, Dermal filler-dolgu, Prp yüz gençleştirme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube