Dr. Arif Kapuağası

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ziraat, İrfan Baştuğ Cad., 06110 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Arif Kapuağası Hakkında

Arif Kapuağası Kimdir?

Dr. Arif Kapuağası, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Arif Kapuağası, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 14.01.2000)

Arif Kapuağası Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Arif Kapuağası tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Arif Kapuağası kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Kapuağası ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Arif Kapuağası için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Kapuağası şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Arif Kapuağası ile anlaşmalı?
Arif Kapuağası kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Arif Kapuağası nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Arif Kapuağası Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Arif Kapuağası hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Arif Kapuağası Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Arif Kapuağası için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Arif Kapuağası muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Arif Kapuağası hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Kapuağası ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Arif Kapuağası hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Kapuağası hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.