Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

her..af

2 hafta önce babaannemi ameliyat etti. Cok iyi cok sıcakkanlı cok ilgili bir doktor. Hem babaannemle hem bizimle çok ilgilendi. Allah razı olsun. Cok riskli bir ameliyatti. Çoklu organ yetmezliginden hastayi kaybedeebiliriz felc kalabilir bobrek iflas edebilir dediler. Ama su an çok iyi en ufak bir sıkıntı olmadi. 16-09-2019

can..l

Gerçekten ilgili bir doktor babamın iki bacağında da damar tıkanıklığı vardı sol bacakta çok fazla idi ve 100 mt yuruduğunde durma ihtiyacı hissediyordu. Çeşitli tetkikler sonucu balon yapılmasına karar verdi ve de sol bacağını çok kısa bir süre içinde yatış vererek gerçekleştirdi. Ve gerçekten bacağı açıldı.Yürümesi normale döndü. Sol bacak için yine kısa bir süre vererek bizim aramamıza gerek kalmadan kendisi dönüş sağladı. Bu inanın önemli bir şey ve hastaları motive eden bir durum. Şunu söylüyorum biz bilerek gitmedik ama Dr. Anıl ÖZEN mükemmel bir doktor kesinlikle tavsiye ediyorum. Burdan da en son 11.05.2017 tarihinde gerçekleştirdiğiniz recep .... 'ın kızı olarak size çok teşekkür ediyorum. 12-05-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Anıl Özen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Anıl Özen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Özen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Anıl Özen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Özen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Anıl Özen ile anlaşmalı?
Anıl Özen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Anıl Özen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Anıl Özen Ankara Türkıye Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Anıl Özen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Anıl Özen Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Anıl Özen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Anıl Özen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Anıl Özen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Özen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Anıl Özen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Özen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.