Dr. Ahmet Ayık

Medikal Estetik Tıp Doktoru - İstanbul

Saç ekimi / Organik, Saç Ekimi, DHI(Kalem Yöntemi) ile saç ekimi

Randevu Al 0 (850) 474 28 68 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Pandemi sürecinde öncelikli amacımız, enfeksiyon şüphesi olan misafirlerimiz ile diğer misafirlerimizin ve çalışanlarımızın temas olasılığına izin vermemek. Bu amaca yönelik Enfeksiyon Kontrol Komite’mizin kararıyla bir dizi koruyucu önlem aldık ve bu önlemleri başarıyla uygulamaya devam ediyoruz:

Misafirimiz hastanemizin farklı giriş alanlarında bulunan ölçüm ve şikayet sorgulama noktalarında karşılanmakta ve termal kamera ile sıcaklık ölçüm testine tabii tutulmaktadır.

Covid-19 şüphesi ile hastanemize gelen hastalarımızın tedavileri; pandemi için belirlenerek izole edilmiş alanlarda, alınan üst düzey tedbirler ile güvenli bir şekilde sürdürülmektedir.

Sosyal mesafenin oluşturulması ve olası yayılmalara karşı korunması için poliklinik sayılarımızın azaltılmıştır. Covid-19 şüpheli misafirlerimize sunduğumuz poliklinik hizmetleri ise tamamen izole edilmiş bağımsız alanda, özel olarak bir araya getirdiğimiz sağlık çalışanlarımız tarafından sürdürülmektedir.

Misafirlerimizle doğrudan teması olan tüm sağlık personellerimize maske ve önlük gibi koruyucu ekipmanlar temin edilmektedir.

Misafirlerimiz ve çalışanlarımızın güvenliği için hastanelerimizde koruma alanları oluşturulmuştur.

Ortak kullanım alanlarımızdaki gazete, dergi ve broşür çalışmaları geçici olarak kaldırılmıştır.

Asansörler, bekleme salonları ve poliklinikler dahil hastanemizin her köşesinde insanlar arasındaki sosyal mesafenin 2 metreden az olmaması için tüm önlemler alınmıştır.

Hasta kayıt bankolarımızın sürekli dezenfeksiyonları yapılmakta olup; misafirlerimiz ile çalışanlarımız arasındaki en az 1 metre mesafe kuralının korunması için gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

Poliklinikler, restoranlar, acil servis ve konsültasyon odaları gibi el temasının yoğun olduğu ortak alanlarımız, Covid-19 önlemleri gereği gün içinde sıklıkla dezenfekte edilmektedir.

Başta tuvaletler olmak üzere, toplu kullanım alanlarının temizlik ve dezenfeksiyon sıklığı artırılmış, pek çok alana ilave el dezenfektanları yerleştirilmiştir.

Misafirlerimize sunduğumuz otelcilik hizmetleri; kapı girişinden başlayıp, taburculuk işlemlerine kadar devam ederken, en yüksek kalitede hizmet verilmektedir.

Hastanemizde kullanılan klima santrallerinin tamamı %100 taze hava santrali olup, santrallerde filtre değişimleri düzenli olarak yapılmaktadır.

Tıbbi bir gereklilik olmadığı sürece yoğun bakım ziyareti ve yatan hasta servislerimizdeki refakatçi uygulaması kaldırılmıştır.

Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın açıklamaları, uygulamaları, prosedürleri doğrultusunda misafirlerimizin güvenliğine dair planlamalar yapılmaktadır.

Bulaşıcı hastalıklar eylem planımızda güncellemeler yapılmış ve pandemi planımız oluşturulmuştur. Bu plan; hastanemize başvuran misafirlerimizin olumsuz şartlardan etkilenmeden sağlık hizmetini alabilmesine yöneliktir.

Enfeksiyon gelişiminin önlenmesi ve kontrolü konusunda; kurum kültürümüzü paylaşan tüm sağlık çalışanlarımıza şüpheli ve kesin tanılı Covid-19 hastalarımız ile diğer hastalarımızın ayrımını yapabilecek şekilde işbaşı eğitimleri verilmiş, yazılı ve görsel paylaşımlarıyla bilgilendirilmişlerdir.

Tüm işlemlerimiz hasta güvenliği esas alınarak devam ettirilmektedir. Önlemlerimiz, kıymetli sağlık çalışanlarımızı korumak ve misafirlerimize daha sağlıklı koşullar altında sağlık hizmeti vermek için olup, Enfeksiyon Kontrol Komite’miz tarafından sıklıkla geliştirilmektedir.

Doktorun Adresi

Aydınlı Yolu Caddesi, İçmeler Mahallesi, Aydemir Sk. No:2, 34947  Tuzla, İstanbul
Okan Üniversitesi Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Ahmet Ayık Hakkında

Ahmet Ayık Kimdir?

Dr. Ahmet Ayık 1984 yılında Kırşehir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2010 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. Tıp Doktoru olduktan sonra, zorunlu mesleki çalışmasının ardından Saç Ekimi Cerrahisi alanında uzmanlaşmıştır. 

Mikro FUE Tekniği ve DHI Tekniği en sık kullandığı teknikler arasındadır. Safir uç ile kanal açımını her operasyonda kullanmayı tercih eden Dr. Ahmet Ayık; köklerin alınması, kanal aşamalarında çalışma alanının mikro seviyelerde olması, alınacak kökün sayısı, kalitesi ve yönünün doğru belirlenmesi adına 5.5-6.0 x boyutlarında görüntü sağlayan loupe gözlükleri kullanmayı tercih etmektedir. Saç ekimi operasyonunun tüm aşamalarında bulunur; köklerin alınması, kanalların açılması ve lokal anestezi uygulanması gibi aşamalarda; bir hekim olarak pek çok işlemi kendisi yapmaktadır.


Mesleki çalışmalarına 2016 yılından beri ise İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’nin Saç Ekimi bölümünde çalışmalarını devam ettirmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Saç ekimi / Organik
 • Saç Ekimi
 • DHI(Kalem Yöntemi) ile saç ekimi
 • Saç Prp Tedavisi
 • Sakal Ekimi
Tedaviler
 • Prp tedavisi
 • Botox uygulaması
 • Mezoterapi
 • Medikal estetik uygulamalar
 • Prp yüz gençleştirme
Fotoğraflar
Hobiler
 • Doğa Yürüyüşü
 • Reformer pilates
 • Kültür Turları
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 28 68

Ahmet Ayık Değerlendirmeleri

Değerlendir
13 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lkan..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yıllardır bir türlü cesaret edemediğim 10 larca firma ile görüşüp karar veremedim taki dr. Ahmet ayık ve ekibi ile tanışana kadar mükemmel ilgili mükemmel hekim tüm herşey kusursuzdu 9. Ayın sonunda müthiş bir görüntüye sahip oldum dr. Ahmet ayık ve ekinine sonsuz teşekkürler 31-03-2021

Dr. Ahmet Ayık

- 04.04.2021

Biz teşekkür ederiz Volkan bey.

up ..gu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tam anlamıyla işinin en iyisi diyebiliriz. Mezoterapi seansımın ilkini gerçekleştirdik kendimi evimde koltuğumda tv izlermişim gibi hissettim. İlgisi, alakası ve güler yüzüyle mükemmel bir insan, işini bilmesi ve hiç acı çekmeden işlem yapmadıyla muhteşem bir doktor. Her şey için teşekkürler. 28-03-2021

Dr. Ahmet Ayık

- 30.03.2021

Ben teşekkür ederim Yakup bey.

..dem
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlgisi ve deneyimi ile fark yaratan bir doktor. İşlemin başından sonuna kadar özenli, dikkatli ve titiz bir şekilde uygulama yapıyor ve her aşamada ayrıntılı olarak bilgi aktarıyor. Konforlu geçirdiğim ve sonucundan çok çok memnun kaldığım işlem için kendisine teşekkür ederim. 24-03-2021

Dr. Ahmet Ayık

- 25.03.2021

Ben teşekkür ederim Nur hanım .

al..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok dikkatli, işinde çok kontrollü ve tecrübe sahibi. Botoks işlemi yaptırdım kendisine. Eli oldukça hafif ve yaptığı botoks uzun süreli etkili . Herkese tavsiye ederim👍 24-03-2021

Dr. Ahmet Ayık

- 25.03.2021

Teşekkür ederim Zuhal hanım .Kişinin ihtiyacı olan dozu tespit ederek ,uygun dozda botox uygulamasında sonuçlar daha etkili ve uzun sure olabiliyor .

nur..çok
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok dikkatli ve titizlikle çalışan, hasta taleplerini değerlendirmeye alan ve bu alanda deneyim sahibi, işlem sonrasında da yapılacaklar hakkında bilgi aktaran oldukça ilgili bir doktor. 24-03-2021

Dr. Ahmet Ayık

- 25.03.2021

Teşekkür ederim Binnur hanım .

em ..�
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dr. Ahmet beyle tanışmadan once cok fazla saç dokulmem saç deri kasıntım ve saçlarımda ınanılmaz gözle görülir bır incelme soz konusuydu. Benim de her kadın gıbi tabıkı saçlarıma karsı ayrı bir hassasıyetim ve azalan dokülen saçlarımın basına acaba daha kotusu gelırmı gıbı korkularım ve hassasıyetim vardı artık saçlarım gecırdıgım hastalığın etkisiyle beraber neredeyse bir parmak kadar kalmıstı aslında Dr Ahmet beye saç ekimi yaptırmak için gorusmeye gıttım ilk karsılasma anından itibaren tamamen kendısı adına hıcbır cıkar gozetmeden benımle ilgilendi detaylı tetkikler ve saç dıbı incelemesi gıbı muayenemı gerceklestırdı kendisinin Dr olması etraftaki guzellık merkezi gıbı yerlerde yapılan prp mezoterapi yapan merkezlere gore guvenirliliği en basa tasıyor ki ztn kendisiyle ilk gorusmeye gittiğiniz anda sıze konusmasıyka vereceği guven bıle bambaşka yapılan incelemeler sonucu kendısı bana saç ekiminın uygun olmayacağını daha cok medıkal tedavının ilk basta yapılmasını takıp edilmesi gerektiğini onerdı kendısının tum tavsıylerıne uydum prp ve mezoterapi iğneli bır işlem olacağından korkularım vardı ama kendısı her seansta o kadar hassas davranıyor kı neredeyse hıc acı ağrı çektırmeden işleminizi bıtırmıs ve evinize donerken yuzunuz gülerek ayrılıyorsunuz mesaısı bittiği halde evdeyken bıle sızı arayıp nasıl oldugunuzu merak eden bir hekim..işlemlerin üzerinden 6 ay gectı ve saçlarım ınanılmaz hacım kazandı saç dıplerım doldu ve bunların hepsi hıcbır cerrahı ıslem gerektirmeden yanı saç ekımine gerek kalmadan gerceklesti kendısıne burdan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum iyi ki Dr. Ahmet Ayık 21-03-2021

Dr. Ahmet Ayık

- 22.03.2021

Kadınlarda ki saç dökülme sorunu bazen gerçekten çok kompleks olabiliyor .Altta yatan sorunları tespit etmek ,tedavi etmek ve beraberinde saç dökülmesine yönelik tedavileri kombine etmek gerekiyor (prp , Mezoterapi vb).Sizinle böyle bir süreç yaşadık ve 6 ayın sonunda beklentilerinize cevap alabildik . İyi niyetiniz ve samimiyetinizden dolayı ben teşekkür eder , sağlıklı mutlu günler dilerim

�e ..mşek
Zamanlama
İlgi
Ortam

Saçlarım dökülmeye başlarken bu konu da bir çok hekim ile görüşme yapmıştım ancak sağlıklı dönüş alamadım. Dr Ahmet Ayık bu konu da detaylı bir bilgilendirme yapıp hangi yolları izleyeceğimizi, ne tür ilaç kullanacağımız konusunda çok destek oldu. Muayene etti ,testlerime baktı .sonra bana uygun prp ve Mezoterapi seansları oluşturdu. kesinlikle öneririm işinin ehlidir. 21-03-2021

Dr. Ahmet Ayık

- 22.03.2021

Teşekkür ederim Ayşe hanım .

eysa..zibali
Zamanlama
İlgi
Ortam

Aşırı yoğun saç dökülmesi sebebiyle Ahmet Hoca’dan prp tedavisi aldım. İlgisi ve bilgisi ile güvenle tedavimizi bitirdik. Saçlarım kurtuldu, herkese tavsiye ettim. Tavsiyem üzerine tedavi alan arkadaşlarım da çok memnun kaldılar. Buradan hocamıza çok teşekkür ediyorum. 18-03-2021

Dr. Ahmet Ayık

- 22.03.2021

Teşekkür ederim Rumeysa hanım .

it..lanargun
Zamanlama
İlgi
Ortam

sac ekimi gayet keyifliydi ayrica ahmet iyi bir doktor 18-03-2021

Dr. Ahmet Ayık

- 19.03.2021

Saç ekiminde hasta cerrah iletişimi ve uyumu çok önemli. Bu sürecin bu kadar keyifli ve konforlu geçmesinde sizinde çok büyük katkısı oldu. Teşekkür eder, yeni saçlarınızda mutlu gelecek dilerim.

..izyürek
Zamanlama
İlgi
Ortam

Saç ekimi öncesi her konuda bilgilendirdi , çizimi yaptı , sonrasındaki süreci anlattı , tek ricası söylediklerini uygulamamdı ve üçüncü ayım dolmak üzere ve sonuç gayet iyi , bir ay sonra da kontrolüm var. Alanında yetkin ve hastalarına karşı gayet açık , iletişimi güçlü ve yardımsever. Yolun bahtın açık olsun Ahmet hocam , her şey için teşekkürler. 18-03-2021

Dr. Ahmet Ayık

- 19.03.2021

Teşekkür ederim Cem bey. Saç ekiminde, cerrahi işlemin sonrasında ki günlerde çok önemlidir. Bu süreçte sizleri yalnız bırakmamak, sizlerle iletişim halinde olmak benim için çok önemli. Kontrol gününüzde görüşmek dileğiyle

13 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Ayık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ahmet Ayık Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Ayık ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Ahmet Ayık ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 28 68

Dr. Ahmet Ayık için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Ahmet Ayık için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Ahmet Ayık için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Ahmet Ayık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ahmet Ayık Okan Üniversitesi Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Ahmet Ayık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ahmet Ayık Medikal Estetik Tıp Doktoru, uzmanıdır. Prp tedavisi, Botox uygulaması, Mezoterapi, Medikal estetik uygulamalar, Prp yüz gençleştirme, P.R.G.F (Plazma Rich in Growth Factors), Leke tedavisi, mezoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Saç ekimi / Organik, Saç Ekimi, DHI(Kalem Yöntemi) ile saç ekimi, Saç Prp Tedavisi, Sakal Ekimi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Ahmet Ayık için muayene ücreti nedir?
Dr. Ahmet Ayık muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Ayık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Ahmet Ayık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Ahmet Ayık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.