Doç. Dr. Yavuz Furuncuoğlu, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Doç. Dr. Yavuz Furuncuoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Acı Ağız Sendromu, Polip (Mide, Bağırsak), Kronik Pyelonefrit

Takvim talep et

Doktorun Adresi

E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No: 17 Merdivenköy  Kadıköy, İstanbul
Özel Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Yavuz Furuncuoğlu Hakkında

Yavuz Furuncuoğlu Kimdir?

Doç.Dr.Yavuz FURUNCUOĞLU, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahiliye Anabilim Dalı’nda tamamlayarak Dahiliye-İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Doç.Dr.Yavuz FURUNCUOĞLU, İstanbul Göztepe'de bulunan Özel Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Yavuz Furuncuoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. Y Furuncuoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Yavuz Furuncuoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Y Furuncuoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Yavuz Furuncuoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Yavuz Furuncuoğlu Özel Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Yavuz Furuncuoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Yavuz Furuncuoğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Pet tarama, Akupunktur Tedavisi, Prp tedavisi, Diabetes mellitusta insülin tedavisi, Akciğer ve plevra biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Acı Ağız Sendromu, Polip (Mide, Bağırsak), Kronik Pyelonefrit, Lenf Bezi Büyümesi (Lenfadenopati), Dabaz (Ürtiker, Kurdeşen) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Yavuz Furuncuoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Yavuz Furuncuoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Yavuz Furuncuoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. Y Furuncuoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Yavuz Furuncuoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Y Furuncuoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.