Doç. Dr. Tuncay Özçelik, Ankara, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Doç. Dr. Tuncay Özçelik

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Ankara

Sinüs Hastalıkları, Sinüzit, Burun Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Kızılırmak Mah. 1443 Cad. No: 17 Söğütözü  Çankaya, Ankara
Bayındır Hastanesi Kulak, Burun, Boğaz Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Tuncay Özçelik Kimdir?

Doç. Dr. Tuncay ÖZÇELİK, 15 Mart 1960 tarihinde Rize'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Mustafa Kemal Lisesi'nde bitirmiştir. 1977 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1987-1991 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı'nda yapmış ve KBB Uzmanı olmuştur.

1991 - 1992 yılları arasında SSK Ankara Hastanesi Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Kliniği'nde görev yapmış olan Doç. Dr. Tuncay ÖZÇELİK, 1994 yılında Wisconsin Üniversitesi KBB Kliniği'nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmalar yapmıştır.

1992 yılından beri Bayındır Hastanesi KBB Kliniği'nde mesleki çalışmalarına devam eden Doç. Dr. Tuncay ÖZÇELİK, Türk Otorinolaringoloji ve Baş-Boyun Cerrahisi Derneği, Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Hacettepe Kulak Burun Boğaz Alumni Derneği, Mediterranean Society of Otology and Audiology, American Academy of Otolaryngology Head and Neck Surgery, European Rhinologic Society ve European Academy of Facial Plastic Surgery üyesidir. Ayrıca kendisi iyi derece İngilizce bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Fotoğraflar

Hobiler

 • Yelken
 • Bisiklet
 • Dağcılık

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Tuncay Özçelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Tükürükte kan

  Merhaba doktor bey. benim sikayetim tükürük ile kan gelmesi arada tukurugum pembesi oluyor. tükürmek için damak ve dilimi zorladığım zaman kanama dilim üstü kan oluyor. bunun için gogus hastalıklarına gittim herhangi bir problem olmadığını kan tahlili ve akcigerkerimin temiz olduğunu soyledi. diş ba... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Tuncay Özçelik

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kulak çınlaması

  Hocam merhaba, uzun zamandır gece gündüz bir dakika bile durmayan kulak çınlaması, düdük sesi, su sesi, kalp atışı gibi, motor sesi ve bunun gibi daha bir çok ses var her iki kulağımda. artık bemim için dayanılmaz noktada. işitme kaybı da var. 1 aydır işitme cihazı kullanıyorum. bu çınlamaların bir... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Tuncay Özçelik

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.