Uzm. Dr. Pınar Öner

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - Bursa
5.0

Yeme Bozuklukları, Somatoform Bozukluk, Uyku Bozukluğu ve uyurgezerlik

“çok efendi ve bilgili bir docter” Devamı

Uzm. Dr. Pınar Öner

1988 yılında BURDUR’da dünyaya geldim. İlkokul ve ortaokulu Burdur'da, lise eğitimimi ise Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde tamamladım. 2012 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum ve 2018 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri A.B.D.’da asistanlık eğitimimi tamamladım. 2021 yılına kadar Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde uzman hekim olarak çalıştım. 2017-2020 arasında Psikolog Dr. Maria Ceu Salvador tarafından verilen “Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel ve Davranışçı Terapi” eğitimi kapsamında 200 saatlik teorik ve 120 saatlik uygulamayı başarı ile tamamlayarak “Çocuk ve Ergen Psikoterapisti” olmaya hak kazandım. Bilişsel Davranışçı Terapiye ek olarak Oyun Terapisi, EMDR, FLASH EMDR başta olmak üzere birçok terapi eğitimini tamamladım.  2021 yılında Bursa'ya yerleştim ve 01.01.2022 tarihinde Bursa'da Fatih Sultan Mehmet (FSM) Bulvarı üzerinde bulunan özel muayenehanemde hasta kabulüne başladım.

Pınar Öner Özel Muayenehane
FSM Bulvarı, Cumhuriyet Mahallesi, Yağmur Sokak, Rızvanoğlu Çamlık Sitesi, No:12 A Blok D:3 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Oyun terapisi Moxo Testi Porteus labirentleri testi Standardize mini mental test Psikoterapi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

1988 yılında BURDUR’da dünyaya geldim. İlkokul ve ortaokulu Burdur'da, lise eğitimimi ise Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi’nde tamamladım. 2012 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldum ve 2018 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri A.B.D.’da asistanlık eğitimimi tamamladım. 2021 yılına kadar Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde uzman hekim olarak çalıştım. 2017-2020 arasında Psikolog Dr. Maria Ceu Salvador tarafından verilen “Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel ve Davranışçı Terapi” eğitimi kapsamında 200 saatlik teorik ve 120 saatlik uygulamayı başarı ile tamamlayarak “Çocuk ve Ergen Psikoterapisti” olmaya hak kazandım. Bilişsel Davranışçı Terapiye ek olarak Oyun Terapisi, EMDR, FLASH EMDR başta olmak üzere birçok terapi eğitimini tamamladım.  2021 yılında Bursa'ya yerleştim ve 01.01.2022 tarihinde Bursa'da Fatih Sultan Mehmet (FSM) Bulvarı üzerinde bulunan özel muayenehanemde hasta kabulüne başladım. Devamı

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2012
Deneyim: 11 Yıl

İlgi Alanları

Yeme Bozuklukları Somatoform Bozukluk Uyku Bozukluğu ve uyurgezerlik Bağımlılıklar Baş Dönmeleri Devamı

Deneyimler

Pınar Öner Özel Muayenehane (2022 - Devam ediyor)
Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi (2018 - 2021)
Sandıklı Devlet Hastanesi (2012 - 2018)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 47 34

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AD
Ati*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

çok efendi ve bilgili bir docter

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AD
Ati*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

çok efendi ve bilgili bir docter

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MD
Mer*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Çocuğumu birçok psikiyatriye götürdüm ama hiç bir verim alamadım.Pınar Hanımla ilk randevumuz olmasına rağmen çok memnun kaldık.Gerçekten çok ilgili .İşinin ehli olduğunu hemen hissettiriyor.Biz çok memnun kaldık.Sorunumuzun kısa sürede çözüleceğinden eminim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Sez*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Pınar hanım a tavsiye üzerine gittim oğlum için ve çok ilgili işinde uzman oğlum çok mutlu birşekilde çıktı bidaha gelelim diyerek ve daha çıkınca oğlumdaki rahatlamaya farkettim keza benim içinde geçerli sağolsun çok ilgili başarılı birdoktor çok memnun kaldım teşekkür ediyorum pınar hanım

Yorum randevu sonrasında eklendi.
DK
Der*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Psikoterapi
Pınar Öner Özel Muayenehane

Çocuğumun uyku problemi ile ilgili danışmanlık almıştım kendisinden. Ebeveynlik ile ilgili doğru bildiğim ne kadar da çok yanlışlarım olduğunu anladım sayesinde. Hayatımızdaki dönüm noktalarından biridir kendisi. Sayesinde hatalarımı telafi ettim ve güven zemininde ilerletmeye gayret ediyorum ebeveynlik yolculuğunu. Kendisine minnettar olduğumu belirtmek isterim. Mesleğindeki başarılarının devamını dilerim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BS
Bur*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Aile Terapisi
Pınar Öner Özel Muayenehane

Kızım 3 yaşında iken eşimin tayini Gaziantep'te çıktı. Ve babasının yokluğu çocuğum için büyük bir yıkıma yol açtı. Ben de çalışma hayatının yoğunluğu nedeniyle çocuğumla yeteri kadar ilgilenemedim. Çocuğum idrarını kaçırmaya başladı. Yeme-içmesi de o kadar çok dikkat ettiğim halde kötüye gitti. Doktor Pınar önerin bu konularda çok başarılı olduğunu duydum ve kendisine müracaat ettim. Sağ olsun Pınar hanım kızımın sorunu ile yakından ilgilendi. Birkaç seans sonra kızım tekrar mutlu olmaya başladı, idrar kaçırma sorunundan da kurtuldu. Pınar hanım ve yardımcısı Dilara hanıma çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız

Oy
Onu*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Oyun terapisi
Pınar Öner Özel Muayenehane

4 yaşındaki oğlumun hâlâ tuvalet alışkanlığı kazanmamış olması nedeniyle Dr.pınar Öner hanım ın kapısını çaldık.Eşim ve ben bu sefer de başaramayacağız kaygısı içindeydik.Çünkü defalarca farklı doktorlardan yardım almıştık.Yardımcısı Dilara hanımın da oyun odasındaki ilgisi, çabası sayesinde 3 seansta tuvalet sorunu bitti.oğlumun isteği ile birlikte kek yaptıktan sonra Dr Pınar hanıma götüreceğiz.Çok teşekkürler,yüzlerce, binlerce kez teşekkürler.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BG
Ber*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Psikoterapi
Pınar Öner Özel Muayenehane

Çocuğumda sınav stresi cok fazlaydı ve ne kadar çok çalışsa da istediği gibi başarılı olamıyordu. Pınar hanımla terapiye başladılar. Çok iyi geldi. Sınavlardan eskisi gibi korkmuyor ve başarısı da arttı. Doktorumuzdan çok memnunuz.

iy
Izz*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Pınar Öner Özel Muayenehane

Çocuğum 2,5 yaşında maalesef otizm olduğunu öğrendik. Tanıyı Pınar hanım koydu. Daha önce de otizm olduğunu söyleyen doktorlar olmuştu. Ancak çok kısa süre gördükleri için bize güven vermemişti. Pınar hanım detaylı bir şekilde muayene etti. Sonrasında otizmin ne olduğunu anlattı. Tüm sorularımızı cevapladı. Tabi ki eşim ve ben çok üzüldük. Ama en azından geç kalmadan müdahale edebildik.

KE
Kad*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Aile Terapisi
Pınar Öner Özel Muayenehane

Pandemi döneminde aile içerisinde birbirimizle iletişim sorunları yaşadığımız için lise çağındaki çocuğumuza yabancı gibiydik. Pınar hanımla birkaç görüşme sonrası aile içi huzurumuzu nasıl sağlayacağımızı öğrendik ve ilişkilerimizi düzelttik.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Pınar Öner ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Pınar Öner için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Pınar Öner için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Pınar Öner ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744734

Uzm. Dr. Pınar Öner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Pınar Öner Pınar Öner Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Pınar Öner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Pınar Öner Çocuk ve Ergen Psikiyatristi uzmanıdır. Yeme Bozuklukları, Somatoform Bozukluk, Uyku Bozukluğu ve uyurgezerlik alanlarında hizmet veriyor ve Oyun terapisi, Moxo Testi, Porteus labirentleri testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube