Doç. Dr. Onur Egemen

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul
5.0

Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları

5.0

“öncelikle şunu belırtmeliyim. Kızım benden habersız doktora gıttıgını ögrendıgımde cok kızmıştım anc...” Devamı

Doç. Dr. Onur Egemen

Doç. Dr. Onur EGEMEN, 1975 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Trabzon’da tamamlamıştır. 1993 yılında Trabzon Anadolu Lisesi’nden mezun olmuş ve aynı sene İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 1999 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Mezuniyetini takiben Tıpta Uzmanlık Sınavı'nı (TUS) kazanarak Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde ihtisasına  başlamıştır. İhtisas eğitimi sırasında mikrocerrahi eğitimini de tamamlamış ve çok sayıda mikrocerrahi ameliyatı gerçekleştirmiştir. 2006 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Doç. Dr. Onur EGEMEN, lisans eğitimi boyunca hep cerrahi branşlara ilgi duymuş, hatta eğitiminin dördüncü yılında 2 ay kadar yurtdışında genel cerrahi stajı yapmıştır. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ile beşinci sınıfta  tanışmış ve bu alanda kendisini geliştirmeye karar vermiş olan Doç. Dr. Onur EGEMEN, mesleği ile tanışmasını "Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi’nin geniş çalışma alanı, her ameliyatın birbirinden farklı olması, kişisel yaratıcılık ve emprovizasyona imkan vermesi, yaptığınız işin ameliyattan hemen sonra görünür halde olması beni cezbetti." sözleriyle ifade etmektedir.

Doç. Dr. Onur EGEMEN, uzmanlığını aldıktan sonra mecburi hizmet yükümlülüğünü ve askerlik görevlerini yerine getirmiş ve 2008 yılında Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çalışmaya başlamıştır. 2010 yılında Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde Başasistan olarak görev yapmaya başlamıştır. 2011 yılında Brüksel’de yapılan yazılı, Marsilya’da yapılan sözlü sınavda başarılı olmuş ve Avrupa Plastik Cerrahi Yeterlik Sınavı'nı (EBOPRAS) geçmiştir. Yine aynı zaman zarfında Türk Plastik Cerrahi Derneği yeterliğini de almıştır. 2012 yılında Brüksel Tıp Fakültesi’nde (UZ Brussels) günümüzün en aktif meme cerrahlarından Dr Moustapha Hamdi’nin kliniğinde çalışma imkanı bulmuş, özellikle kanser sonrası mikrocerrahi yöntemlerle meme rekonstrüksiyonu, estetik ve rekonstrüktif meme cerrahisi alanlarında kendisini geliştirmeye başlamıştır. Bu dönemden sonra meme cerrahisine olan ilgisi artmıştır.

2013 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doçenti unvanı almış olan Doç. Dr. Onur EGEMEN, günümüzde de mesleki araştırma ve bilimsel yayınlarına devam etmekle beraber, her türlü rekonstrüktif ve mikrocerrahi işlemden keyif alarak mesleki hayatını sürdürmektedir. Çünkü kendisi, "iyi bir estetik cerrahın ancak başarılı bir rekonstrüktif cerrahi eğitimi sürecini tamamladıktan sonra yetişebileceğini" düşünmekte ve kendisini bu ilkesine uygun olarak geliştirmektedir.

Tıpta eğitmenin ve eğitilmenin asla bitmeyeceği düşüncesiyle bilimsel çalışmalarına ve araştırmalarına büyük bir bağlılıkla devam eden Doç. Dr. Onur EGEMEN, her sene yurt dışında ve yurt içinde çeşitli bilimsel toplantı ve kongrelerde görev almakta, ulusal ve uluslararası bilimsel yayınlar yapmaktadır. Tüm bunların yanında Liv Hospital'da Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı olarak danışanlarını kabul etmektedir.

Liv Hospital
Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No: 5 Beşiktaş/İstanbul
Hizmetler
Prp saç tedavisi Göz altı morlukların giderilmesi Blefaroplasti İzsiz meme büyütme Estetik cerrahi Devamı

Hakkında

Doç. Dr. Onur EGEMEN, 1975 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Trabzon’da tamamlamıştır. 1993 yılında Trabzon Anadolu Lisesi’nden mezun olmuş ve aynı sene İstanbul Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 1999 yılında tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Mezuniyetini takiben Tıpta Uzmanlık Sınavı'nı (TUS) kazanarak Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde ihtisasına  başlamıştır. İhtisas eğitimi sırasında mikrocerrahi eğitimini de tamamlamış ve çok sayıda mikrocerrahi ameliyatı gerçekleştirmiştir. 2006 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Abdominoplasti Cilt Hastalıkları Burun Hastalıkları Çene Problemleri Göğüs Estetiği Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
mg
Müj*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

öncelikle şunu belırtmeliyim. Kızım benden habersız doktora gıttıgını ögrendıgımde cok kızmıştım ancak ikınci kez beraber gıttık ve Onur hocayla tanıştım ve benım resmen bakış acımı degıstırdı. Kızıma uyguladığı ışlemi bana anlattı ve ıcımı rahatlattı. kendısı gerçekten güven veren çok titiz mükemmel bir insan aynı zamanda tanıdığım doktorların en iyisi diyebilirim. Çok teşerkkürler herşey için.

mc
Min*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Son derece bilgili ve yetenekli bir doktor. Asiri kilo vermeye bagli sarkmalarim nedeniyle ameliyat oldum. Bu kadar guzel olabilecegini tahmin etmiyordum.

MT
Mel*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

güler yüzlü ve hastamıza yaklaşımı harikaydı. Gerçekten işini çok iyi yapan bir insan..

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Onur Egemen ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Onur Egemen için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Onur Egemen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Onur Egemen Liv Hospital bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Onur Egemen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Onur Egemen Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Prp saç tedavisi, Göz altı morlukların giderilmesi, Blefaroplasti hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube