Doç. Dr. Nuri Yıldırım

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir

Jinekolojik onkoloji, Yumurtalık Kanseri, Rahim Kanseri

Randevu Al 0 (850) 474 41 72

Doktorun Adresi

Kazımdirik, Ege Üniversitesi Hastanesi No:9  Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli)

Nuri Yıldırım Hakkında

Nuri Yıldırım Kimdir?

Doç Dr. Nuri Yıldırım 1983, Aydın doğumludur. İlk ve orta öğrenimimi Aydın’da tamamlayarak  2001 yılında İzmir Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce)’ne başlamıştır. 2007 yılında mezun olmuş ve aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda ihtisasına başlamıştır.

2012 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olduktan sonra, 2013 yılında Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi yan dal ihtisasını kazanmıştır. Aynı yıl Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde “Temel Onkoloji” doktora programına başlamış  ve 2016 yılında Ege Üniversitesi’nden Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanlığı’nı; 2017 yılında ise Dokuz Eylül Üniversitesi’nden Temel Onkoloji Doktora ünvanını almıştır.

 

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı,  Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Bilim Dalı’nda, 2018-2020 yılları arasında Yardımcı Doçent olarak çalışmıştır. Halen aynı kurumda, Nisan 2020’den bu yana Doçent Doktor ünvanı ile görev yapmaktadır.

 

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • EGE ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2009

Tecrübe: 12 yıl 8 ay

Deneyimler
 • Ege Üniversitesi (Iz
  01 2015 - Şu Anda
 • Dokuz Eylül Üniversitesi
  02 2013 - 01 2015
 • Ege Üniversitesi (Iz
  01 2009 - 02 2013
İlgilendiği Hastalıklar
 • Jinekolojik onkoloji
 • Yumurtalık Kanseri
 • Rahim Kanseri
 • Vulva Kanseri
 • Serviks Kanseri
Tedaviler
 • Myomektomi
 • Yumurtalık kistleri
 • Total abdominal histerektomi(histerektomi)
 • Serviks biyopsisi(kolposkopi)
 • Serviks biyopsisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 41 72

Nuri Yıldırım Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Nuri Yıldırım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Nuri Yıldırım ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Nuri Yıldırım ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 41 72

Doç. Dr. Nuri Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Nuri Yıldırım için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Nuri Yıldırım için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Nuri Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Nuri Yıldırım Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Nuri Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Nuri Yıldırım Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Myomektomi, Yumurtalık kistleri, Total abdominal histerektomi(histerektomi), Serviks biyopsisi(kolposkopi), Serviks biyopsisi, Servikal konizasyon, Rahim içi kalınlaşma, Rahim biyopsisi(endometrial biyopsi), Rahim Ameliyatları, Rahim alınması, myom çıkarılması ve yumurtalık çukulata kisti ameliyatları alanlarında hizmet veriyor ve Jinekolojik onkoloji, Yumurtalık Kanseri, Rahim Kanseri, Vulva Kanseri, Serviks Kanseri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Nuri Yıldırım için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Nuri Yıldırım muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Nuri Yıldırım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Nuri Yıldırım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Nuri Yıldırım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.