Prof. Dr. İsmail Mete İTİL

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir
5.0

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

5.0

“11 ocak 2019’da özel karataş hastanesinde sezeryanla bebeğimi kucağıma aldım ardından sıtma ateş şik...” Devamı

Prof. Dr. İsmail Mete İTİL

Prof. Dr. İsmail Mete İTİL, 17 Mart 1962 tarihinde İzmir'de doğmuştur. İlkokulu İzmir Namık Kemal İlkokulu'nda, lise öğrenimini ise İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nde bitirmiştir. Ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1987 yılı Ocak ve Nisan aylarında Burdur Tefenni Beyköy Sağlık Ocağı'nda Sağlık Ocağı Tabibi olarak hizmet vermiştir. 1987 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda asistanlık yapmaya başlamış ve 1992 yılında ihtisasını tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Aynı süre zarfında 1999 yılında Avusturya Graz Üniversitesi'nde 'Kadınlarda idrar kaçırma ve rahim sarkmaları' konusunda da eğitim görmüştür.

Prof. Dr. İsmail Mete İTİL, 1992-1993 yılları arasında Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'nda kısa dönem askerlik hizmetini gerçekleştirmiş, 1993-1995 yılları arasında ise Rize Pazar Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini yerine getirmiştir. Akademik kariyerine 1995 yılından itibaren Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’nda devam etmiş olan Dr. İTİL, 2006 yılında Profesör unvanını almış, 2007 yılında ise yarı zamanlı çalışmaya başlayarak özel muayenehanesini açmıştır. 

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) Genel Başkanı olarak görev yapmakta olup Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstruktif Cerrahi Derneği, FIGO (Dünya Kadın Doğum Federasyonu) Yönetim Kurulu Üyesi ve BAL Vakfı üyesi olan Prof. Dr. İsmail Mete İTİL, iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Prof. Dr.İsmail Mete İtil, Muayenehane
Mimar Sinan Mah.1394 sok.No.14 Baysak 2 İş Merkezi. Kat.2 D.3 Alsancak İzmir Alsancak Kapalı Spor Salonu Arkası, Dünya Göz Hastanesi karşı sokağı. Konak/İzmir
Hizmetler
Cinsel problemler Cvs(koryon villüs örneklemesi) Ooforektomi Kısmi histerektomi(histerektomi) Aşılama yöntemi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. İsmail Mete İTİL, 17 Mart 1962 tarihinde İzmir'de doğmuştur. İlkokulu İzmir Namık Kemal İlkokulu'nda, lise öğrenimini ise İzmir Bornova Anadolu Lisesi'nde bitirmiştir. Ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1987 yılı Ocak ve Nisan aylarında Burdur Tefenni Beyköy Sağlık Ocağı'nda Sağlık Ocağı Tabibi olarak hizmet vermiştir. 1987 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda asistanlık yapmaya başlamış ve 1992 yılında ihtisasını tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Aynı süre zarfında 1999 yılında Avusturya Graz Üniversitesi'nde 'Kadınlarda idrar kaçırma ve rahim sarkmaları' konusunda da eğitim görmüştür. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Kısırlık / İnfertilite Doğum Kontrol Genital Organ Bozuklukları Ergenlik Sorunları Hormonal Bozukluklar Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GA
Giz*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

11 ocak 2019’da özel karataş hastanesinde sezeryanla bebeğimi kucağıma aldım ardından sıtma ateş şikayetleriyle tekrar karataş hastanesine gittim ve direk yatışımı yaptılar 2 gün boyunca pansuman tedavisi yapıldı ve hiç bir iyileşme olmadı aksine daha çok enfeksiyonum ilerledi benim ve ailemin zoruyla başka bir hastaneye sevkimi istedik ve Allaha binlerce kez şükürler olsun ege üniversitesi hastanesine sevk edildim ve yaram temizlendi pansumanlarım oldu ve bugünde dikişim atıldı burda bir sürü iyilik meleğiyle tanıştım Prof. Dr. İsmail Mete İtil, Doc. Dr. Ahmet Özgür Yeniel, Uzm. Dr. Gökay Özçeltik, Dr. Şahla Gasımova, Dr. Gonca Kamallı, Dr. Oğuzhan Yağdı benimle ilgi alakalı nazik davranışları hiç unutamam hepsi birbirinden mükemmel insanlar şuan onlar sayesinde iyileştim her gün dualarımdalar Allah onlardan 1 değil 1000 kez razı olsun gönül rahatlığıyla sağlığınızı teslim edebilirsiniz hepsi işinde mükemmel insanlar sizi seviyorummmmm.

Bur*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Tecrübesine sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sıkıntılı bir durum için gitmiştik. Önce emin olamadik fakat operasyon sonrasında ve çevremizde gördügümüz benzer durumları yaşayan kişilerden sonra en dogruyu Mete beyin yaptigini anladik. Kisa surede dogru tani ve dogru kararla aslında ne kadar iyi bir doktor oldugunu tecrübemizle anlamıs olduk. Insallah tekrar bir hamilelik durumu oldugunda Mete bey ile güven içinde süreci devam ettirecegiz.

TM
Tuğ*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

15 eylül 2016 yılında doktorumuz tarafından doğumumuz gerçekleştirilmiştir. Kendisine çok ama çok minnetarız. Teşekkürler hocam.

MK
Mel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

İsmail mete itil hocam'dan geçen hafta randevu aldım. Çok iyi bir doktordur. Her konuda bize yardımcı oldu. Kendisi bize samimi verdiği cevaplar ile bize destek olmuştur.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. İsmail Mete İTİL ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. İsmail Mete İTİL için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. İsmail Mete İTİL nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. İsmail Mete İTİL Prof. Dr.İsmail Mete İtil, Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. İsmail Mete İTİL hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. İsmail Mete İTİL Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Cinsel problemler, Cvs(koryon villüs örneklemesi), Ooforektomi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube