Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat, İstanbul, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - İstanbul

Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü

Randevu Al0 (850) 433 39 62Soru Sor

Adres

Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:16/6 Daire:14 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
PoliMed

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Nakit

Hakkında

Neslim Güvendeğer Doksat Kimdir?

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat, 1969 yılında İzmir Alsancak’ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1987 yılında İzmir Amerikan Koleji’nde bitirmiştir. 1987 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamalayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Aynı yıl Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Çocuk Psikiyatrisi ihtisasına başlamış 1998 yılında Çocuk, Ergen, Genç Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

1998-2002 yılları arasında İzmir - Menemen Devlet Hastanesi'nde görev yapmış,Emirâlem’de Sabahat Akşiray Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi’ni kurmuş ve merkezin sorumlu hekimliğini yürütmüştür. 2003-2005 yılları arasında ise İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastânesi’nde Çocuk Ergen ve Genç Ruh Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak görev yapmıştır.

2005 yılı itibariyle mesleki çalışmalarına İstanbul’da POLİMED Psikiyatri Merkezi'nde davam eden Doç.Dr. Neslim Güvendeğer Doksat, eşi Prof. Dr. Kerem Doksat ile beraber Doksat&Doksat adlı radyo ve televizyon programlarını yapmaktadırlar. Ayrıca kendisi çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Çocuk Psikiyatrisi - Genel
 • Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)
 • Öğrenme Güçlüğü
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk

Tedaviler

 • Duygu odaklı terapi (eft)
 • Cattell 2a zeka testi
 • Psikoterapi
 • Ect(elektrokonvülsif) terapi
 • Cattell 3a zeka testi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 39 62

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ergen dönem parmak emme

  Selamlar neslim hanım benim üç kızım var ortanca kızım bir yaşındayken üçüncüye hamile kaldım elimizden geldiğince. ilgi ve sevgi ile büyüttük hepsini ama ortanca kızım 12 yaşında. 13 yaşına girecek 7. sınıfa gidiyor parmak emiyor ve peltek konusuyor okulda dalga geciyorlarmış bundan dolayı daha ön... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yeşil kaka

  Merhaba kızım 14 aylık kakası yeşil ve cok kötü kokuyor diş çıkartıyor acaba ondan mi yada başka bir sorun olabilirmi??

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 39 62

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat PoliMed Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat Çocuk ve Ergen Psikiyatristi, uzmanıdır. Duygu odaklı terapi (eft), Cattell 2a zeka testi, Psikoterapi, Ect(elektrokonvülsif) terapi, Cattell 3a zeka testi, Gessell gelişim testi, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Grup terapisi, Denver gelişim tarama testi, Wisc-r-çocuklar için zeka testi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk Psikiyatrisi - Genel, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Öğrenme Güçlüğü, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat için muayene ücreti nedir?

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. Neslim Güvendeğer Doksat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 04 Haz
Cum 05 Haz
Cmt 06 Haz

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.