Doç. Dr. Nalan Kayrak

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), Klinik Nörofizyoloji - Balıkesir
5.0

EEG, Uyku Terörü, Nevralji (Ağrı Spazmı)

“Doktor Hanım'ın yaklaşımı dört dörtlük” Devamı

Doç. Dr. Nalan Kayrak

Doç. Dr.Nalan KAYRAK, Safranbolu’da doğmuştur. Lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesi'nde tamamlamasının ardından İstanbul Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini bitirerek tıp doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde yapmış ve “Çocuklarda EEG” konulu tezi ile Nöroloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında mesleki çalışmalarına 1994 yılında Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin 3. Nöroloji Kliniğinde nöroloji uzmanı olarak başlamış olan Doç. Dr. Nalan KAYRAK, bu klinikte görev aldığı süre içerisinde özellikle epilepsi ve uyku konusunda kendisini geliştirme imkanına bulmuştur. 1996 yılında Teksas, Houston’da Baylor Medical College Sleep Disorders Center’da uyku bozuklukları konusunda “research fellow” olarak çalışmalar yapmıştır. Bu çalışma süresi içinde uyku hastalarına yaklaşım ve gece nöbetlerinde uyku laboratuarında hastaların incelenmesi konusunda yoğun bir eğitim alma şansı olmuştur. Aynı yıl içinde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Uyku Laboratuarı’nın kurulması ve burada çalışacak teknisyenlerin yetiştirilmesinde aktif görev almıştır.

Doç. Dr. Nalan KAYRAK, 2003 yılında Doçent kadrosuna atanmıştır. 2003- 2007 yılları arasında ise SPIKE ve Epilepsi Nöbetlerinin Semiyolojisi isimli epilepsi konusunda yürütülen eğitim projelerinde çalışmış ve bu projelerle Türkiye’de pek çok ildeki nöroloji asistan ve uzmanlarının epilepsi hakkındaki eğitimlerine katkıda bulunmuştur. 2005-2007 yılları arasında Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde kurulmasında öncülük ettiği video-EEG monitorizasyon ve uyku laboratuarını içeren UYEPAM’da (Uyku ve Epilepsi Araştırma Merkezi) epilepsi ve uykuyla ilgili çalışmalarını sürdürmüş ve 2008 yılında devletteki görevinden ayrılarak Kadıköy Acıbadem Hastanesi'nde ve Bahçelievler Medical Park Hastanesi'nde Uyku Merkezlerinin kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Kendisi ayrıca Göztepe Medical Park, Osmanoğlu Hastanesi, Kavacık Medistate Hastanesi ve İstanbul Cerrahi Hastanesi gibi diğer özel hastanelerde de görev almıştır.Mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Türk Epilepsi ile Savaş Derneğinde, Türk Uyku Tıbbı Derneğinde, Türk Nörolojik Bilimler Vakfı’nda (NÖBİVA) yönetim kurulu üyesi olarak görev almış olan Doç. Dr. Nalan KAYRAK, çok sayıda yurt içi ve yurt dışı kongreye konuşmacı ve oturum başkanı olarak katılmıştır. Ayrıca kendisi, İngilizce bilmekte olup temel yoga ve yoga terapi eğitmenidir.

Doç. Dr. Nalan KAYRAK Muayenehanesi
Sakarya Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:175, Kat:2 Ayvalık/Balıkesir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Epilepsi Tedavisi Parkinson Hastalığı Tedavisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr.Nalan KAYRAK, Safranbolu’da doğmuştur. Lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesi'nde tamamlamasının ardından İstanbul Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini bitirerek tıp doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde yapmış ve “Çocuklarda EEG” konulu tezi ile Nöroloji Uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2005
Deneyim: 17 Yıl

İlgi Alanları

EEG Uyku Terörü Nevralji (Ağrı Spazmı) Uyku İle İlişkili Epilepsi Ataksi Devamı

Deneyimler

Doç. Dr. Nalan KAYRAK Muayenehanesi (2015 - Devam ediyor)
Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi (2005 - 2007)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 42 75

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AA
AYŞ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 gün önce
Doç. Dr. Nalan KAYRAK Muayenehanesi

Doktor Hanım'ın yaklaşımı dört dörtlük

Yorum randevu sonrasında eklendi.
me
Mic*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Dr Nalan Hanım konusunda tecrübeli hastasıyla zor şartlarda bile yakından sabırla ilgilenen hastası ve yakınına huzur ve pozitif enerji veren çok başarılı bir uzman hekim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
DP
DEF*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Doç. Dr. Nalan KAYRAK Muayenehanesi

Çok ilgili, titiz, güven veren bir doktor. Şiddetle tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Mer*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce

Nalan Hanım’ı tercih edişim buradaki olumlu yorumları okumam sayesinde oldu. Eklemek gerekirse şikayetimi uzun uzun dinledi, detaylıca muayene etti. İçim çok rahatlayarak çıktım, umarım tekrar ihtiyaç duymam ancak gerekirse yine kendisine danışırım. Tavsiyeleriyle çok yardımcı oldu, tekrar teşekkürler! <3

Yorum randevu sonrasında eklendi.
FB
Fer*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Nalan hanımı tanımıyordum. Tanıdığıma çok memnun oldum. Ayvalık için büyük şans. Komşumu epilepsi için götürdüm. Çok ilgili bıkmadan konu hk. bilgi verdi. Tetkik sonuclarına ulaşmamız uzun sürmesine rağmen 2 kez kontrole gittik. kontrol ücreti bile almadı. Donanımlı, bilgili sonuca odaklı, halden anlayan, sıcak bir insan. Kendisine teşekkür ederiz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ES
Eyş*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Hastasıyla çok ilgilenen,hep iletişimde kalan ve çok bilgili, başarılı bir doktor. Gitmediğim doktor kalmamıştı ama kimse çare hastalığıma çare olamamıştı. Sonunda Nalan Kayrak hanımefendi ile tanıştım ve çok şükür daha iyiyim. Ağrılarım,ataklarım azaldı. Nalan hanım sayesinde sabahları ataksız ve ağrısız uyanmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu yeniden tatmaya başladım.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HK
Hay*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Harika bir doktor, ayrıntılı muayene yapıyor, bilgi veriyor, güler yüzlü, sakın, dinliyor, anlatıyor.. Çok teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AK
Ahm*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Nalan hanım ilgi ve yaklaşımından çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BS
Ben*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Çok ilgilendi teşekkürler

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MK
Meh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Doktor yeterince zaman ayırdı ilgilendi, dolayısıyla memnun kaldık. İhtiyaç olduğunda yine kendisine gitmeyi düşünüyoruz.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Nalan Kayrak ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Nalan Kayrak için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Nalan Kayrak için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Nalan Kayrak ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334275

Doç. Dr. Nalan Kayrak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Nalan Kayrak Doç. Dr. Nalan KAYRAK Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Nalan Kayrak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Nalan Kayrak Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), Klinik Nörofizyoloji uzmanıdır. EEG, Uyku Terörü, Nevralji (Ağrı Spazmı) alanlarında hizmet veriyor ve Epilepsi Tedavisi, Parkinson Hastalığı Tedavisi, hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube