Doç. Dr. M. Emin Özcan

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - İstanbul
4.9

Beyin Hastalıkları, Bayılmalar (Senkoplar), Demans

4.9

“Emin bey benim umudum oldu. Çok ilgili ve çok nazik bir doktor. Hastasını ciddiye alıyor ve dinliyor...” Devamı

Doç. Dr. M. Emin Özcan

Doç. Dr. M. Emin Özcan,1980 yılında Kahramanmaraş'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) Uzmanı olmuştur. 

Erzurum, Oltu Devlet Hastanesi'nde (zorunlu hizmet) tamamladıktan sonra Bezmialem Üniversitesi'nde akademisyen olarak göreve başlamıştır. 3,5 sene kadar görev yaptıktan sonra yardımcı doçent olarak Biruni Üniversitesi'nde çalışmaya başlamıştır. Doçent ünvanını aldıktan sonra Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Gaziosmanpaşa Hastanesi' nde hasta kabulü yapmış, çalışmalarına ise şu an Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi'nde devam etmektedir.

Nöroloji uzmanlık eğitimi süresince ve uzmanlığı sonrasında özellikle MS (Multipl Skleroz) üzerine yoğunlaşmıştır.2004 ve 2008 yıllarında Kanada, McGill Üniversitesi'nde gözlemci araştırmacı olarak çalışmıştır. Nöroimmunoloji laboratuvarı'nda flow sitometri ve nöron hücre kültürleriyle çalışmıştır.

Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi
İçerenköy Mahallesi Hastane Sokak No:4 D:4/1 Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Demans tedavisi Epilepsi Tedavisi Migren Tedavisi Parkinson Hastalığı Tedavisi Parkinson Tedavisi Devamı

İlgi Alanları

Beyin Hastalıkları Bayılmalar (Senkoplar) Demans Alzheimer Migren Devamı

Deneyimler

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi (2018 - Devam ediyor)
Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (2016 - 2017)
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi (2012 - 2016)
Erzurum Oltu Devlet Hastanesı (2011 - 2012)
İstanbul Bakırköy Ord.prof.dr.mazhar Osman Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Eği. Ve Araş. Hast. (2005 - 2010)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
SK
Sak*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Emin bey benim umudum oldu. Çok ilgili ve çok nazik bir doktor. Hastasını ciddiye alıyor ve dinliyor, asla geçiştirmiyor. Ben Ms hastasıyım ve Emin beye çok güveniyorum çünkü o çok başarılı. Sarıyer'de oturuyorum ve tedavim için doktorum Emin bey nerede olursa olsun oraya giderim. Ben ondan çok razıyım Allah'ta kendisinden razı olsun. Saygılar...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ÖÖ
Özl*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doç Dr M. Emin Özcan alanında çok iyi ve isim yapmış bir doktor. Ben 18 yaşında koyulan Multipl Skleroz tanısı ile düzenli bir şekilde Emin hocaya muayene olmaya ve ilaç tedavisi almaya başladım. Kendisi muayenelerini profesyonelce yapmakta ve sorunlarımda beni dikkatle dinlemekte sorularıma ise kibarca yanıt vermektedir. Rutin olarak talep ettiği bir takım laboratuvar testleriyle muayene zamanı vücudumda neye ihtiyaç duyuluyorsa dikkatle reçete etmiştir. Atak süreçlerimde ise profesyonelce yaklaşım sergilemektedir. Şu an 20 yaşındayım doktorum Emin hocadan çok memnunum. Şu an kullanmakta olduğum ilaç, vitaminler ve uyduğum tavsiyeleri sayesinde neredeyse 1 yıldır hiç atak geçirmedim. Doktorumun yazdığı takviye gıdalar sayesinde kendimi daha iyi ve dinç hissediyorum. Çok teşekkürler M. Emin hocam :)

Yorum randevu sonrasında eklendi.
BD
Bah*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ben Bahar Demir ben bir kaç ay Emin hocayla tanışma imkanına sahip oldum ama çok kısa sürdü çok memnundum ama maalesef uzağa tayini çıktı. İnşallah tekrar bizim semte geçiş yapar ::)

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MK
Muh*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tam 5 aydır Muhammed Emin hocayla tedavi oluyorum. Hastalarla yakından ilgilenen ve çok rahat bir şekilde konuşabileceğiniz bir doktor ve en önemli özelliği herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatıyor, aydınlatıyor.ne kadar soru sorarsanız hiç sıkılmadan tekrar tekrar cevap veriyor. kendisinden çok memnunum teşekkür ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EY
Emi*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

5 yıldır Muhammed beyin hastasıyım. O nerde ben orada :) hiç bırakmadım kendisini bırakmam da. Bilgisi ve güler yüzüyle her daim şifa veriyor. Hep doktorumla olmak ümidiyle, teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ST
Sev*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Muhammed bey hastaları için elinden geleni yapan ilgili ve alakalı bir Doktor. MS sürecimde bana çok desteği oldu ve verdiği güvenle destek olmaya da devam ediyor. Bilgisine ve tecrübesine çok güvendiğim için tedavi sürecimi kendisiyle sürdürmeye devam edeceğim :)

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SY
Sem*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Emin bey çok güvendiğim ve çok memnun olduğum çok iyi bir Doktor.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
YA
Yıl*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tabi ki Muhammed Emin hoca çok iyi bir doktor ve çok ilgili. Ne zaman bir sorun olsa whatsptan ulaşabiliyorum. ve hemen dönüş sağlıyor. Hastalığa ilk yakalandığım zaman çok korkuyordum ama hastalığımın korkulacak bir durum olmadığını hastalığım hakkında her açıklamayı yaparak anlattı bana.ve beni çok rahatlattı. Allah bin kere razı olsun, gözüm kapalı rahatça gideceğim tek Doktor.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HK
Hat*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktorumla 1 yıldır tanışıyorum. Doktorumun tecrübesi sıkıntılarıma olumlu bakışı ilgi alakası ve motive edici konuşması beni ''Umut var'' düşüncesine yönlendirdi. Doktorumun yanında tedavi olduğum sürece hep umut var düşüncesiyle her zaman bir umudum olacak. Öncelikle değerli doktoruma teşekkürü bir borç bilirim :) Güvende hissettiğimiz doktorumuz yanımızda olduğu sürece her zaman umudumuz var...

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MB
Mel*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2019 yılında MS teşhisi aldım. Emin hoca benim bu yolda ilk yol arkadaşım oldu. Hastalığım ile ilgili endişelerimi soru işaretlerimi kendisi ile çözümleyebildim. Tıkandığım her noktada kendisiyle iletişim kurabiliyorum. Kendisi mesleğinde çok başarılı bir isim, severek yardımcı oluyor. Kendisine teşekkürü borç bilirim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. M. Emin Özcan ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. M. Emin Özcan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. M. Emin Özcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. M. Emin Özcan Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. M. Emin Özcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. M. Emin Özcan Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) uzmanıdır. Beyin Hastalıkları, Bayılmalar (Senkoplar), Demans alanlarında hizmet veriyor ve Demans tedavisi, Epilepsi Tedavisi, Migren Tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube