Doç. Dr. Kemal Göl, Ankara, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doç. Dr. Kemal Göl

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Anomali taraması, Kolposkopi, Menopoz

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Uğur Mumcu Caddesi No:17/2 Gaziosmanpaşa  Çankaya, Ankara
Doç.Dr. Kemal Göl Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Kemal Göl Hakkında

Kemal Göl Kimdir?

Doç. Dr. Kemal GÖL, 1965 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1983 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirmiştir. Hemen ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında derece ile tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise 1989 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı’nda başlamış ve 1994 yılında “Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı” olmuştur. 

Mecburi hizmet yükümlülüğünü 1994 yılında Hasköy 18 No’lu AÇSAP Merkezi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak yerine getirmiş olan Dr. GÖL, 1996 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atanmıştır. Aynı yıl meslektaşları Doç. Dr. İzzet ŞAHİN ve Uzm. Dr Alev GÖL ile beraber BAŞAK Kadın Sağlığı Merkezi'ni kurmuştur. 

2000 yılında Ankara Zübeyde Hanım Doğumevi'ne atanmış olan Doç. Dr. Kemal GÖL, Ankara Zübeyde Hanım Doğumevi’nde Menopoz Ünitesi’ni kurmuştur. 2004 yılında da Doçent Doktor unvanı almıştır. 2006 yılında devlet memurluğundan istifa etmiş ve Ankara Özel Ada Hastanesi’nin kuruluş ve personel eğitimlerinde aktif görev almış olmasının yanı sıra kurumda Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü ve Yataklı Servisler Direktörü olarak idari görev yapmıştır.

Doç. Dr. Kemal GÖL, 1995- 2011 yılları arasında Tıpta Uzmanlık Sınavı hazırlık programlarında eğitmen olarak Kadın Hastalıkları ve Doğum dersleri de vermiştir. Kendisi 1996 yılından beri serbest hekimlik yapmakta olup mesleki çalışmalarını Ankara - Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZI ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Kemal Göl tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Enfeksinyon

  1 yılda 8 kez vajinal akıntı enfeksiyon tedavisi gördüm.kültürüm temiz çıktı ne yapabilirim.yeşil sarı akıntım var.

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Kemal Göl

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Uyusmazlik

  Hocam merabalar.kan uyusmazligim ve kan pihtilasmam var.3.çocuğuma hamile kalmak istiyorum fakat dogumdan sonra yapılması gereken uyuşmazlık için iğnesi yapılmadı.doktor böyle bir şeyi ihmal etmiş olamam dedi.böyle bir durum 3.çocukta bir soruna neden olur mu acaba

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Kemal Göl

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Kemal Göl kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. K Göl ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Kemal Göl için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. K Göl şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Kemal Göl nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Kemal Göl Doç.Dr. Kemal Göl Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Kemal Göl hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Kemal Göl Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Doppler ultrason, Düzensiz adet kanamaları, Gebe takibi, Gebelik muayenesi, Genel jinekolojik operasyonlar, Genital kanser, Hpv testi, Jinekolojik cerrahi, Jinekolojik kanser cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Anomali taraması, Kolposkopi, Menopoz, Polikistik Over, Üreme endokrinolojisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Kemal Göl için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Kemal Göl muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Kemal Göl hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. K Göl ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Kemal Göl hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. K Göl hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.