Doç. Dr. İdris Kuzu, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Doç. Dr. İdris Kuzu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - İstanbul

Gluten Enteropatisi (Çölyak Hastalığı), Hırıltılı Solunum, Karaciğer Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Bahçelievler Mahallesi, Güneş Sk. No: 2-4, 34180  Bahçelievler, İstanbul
Memorial Bahçelievler Hizmet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

İdris Kuzu Kimdir?

Doç. Dr. İdris Kuzu, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları İdris Kuzu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

el..ldırım

Çok sakin ve mükemmel bir insan. insanı rahatlatıyor. Hastalığımla ilgili çok yer gezmeme rağmen teşhis ve tedavimi kendisine borçluyum.Kendisine teşekkür ederim 05-11-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. İdris Kuzu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. İdris Kuzu kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. � Kuzu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. İdris Kuzu için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. � Kuzu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. İdris Kuzu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. İdris Kuzu Memorial Bahçelievler Hizmet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. İdris Kuzu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. İdris Kuzu Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Cea(karsinoembriyonik antijen), Abdominal ultrasonografi, Radyonükleer kemik taraması, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu), Hiv testi alanlarında hizmet veriyor ve Gluten Enteropatisi (Çölyak Hastalığı), Hırıltılı Solunum, Karaciğer Hastalıkları, Pankreas Hastalıkları, Lenf Bezi Kanseri (Lenfoma) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. İdris Kuzu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. İdris Kuzu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. İdris Kuzu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. � Kuzu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. İdris Kuzu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. � Kuzu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.