Doç. Dr. Hatice Köse Özlece

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Kayseri

Beyin Kireçlenmesi, Hormonal Bozukluklar, Nevralji (Ağrı Spazmı)

Randevu Al 0 (850) 811 51 74

Migren Ve Ağrı Merkezi Kayseri Nöroloji Uzm.Dr.Hatice KÖSE ÖZLECE

Doktorun Adresi

Melikgazi Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Blv. No:1, 38030  Melikgazi, Kayseri
Kayseri Acıbadem Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Oyun Odası Servis Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hatice Köse Özlece Hakkında

Hatice Köse Özlece Kimdir?

Doç. Dr. Hatice Köse Özlece, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Nöroloji ( Beyin ve Sinir Hastalıkları) Uzmanı olmuştur.

Edirne Devlet Hastanesi, Kars Devlet Hastanesi, Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi, Edirne Devlet Hastanesi, Trakya Üniversitesi gibi kurumlarda hasta kabulü yapan Doç. Dr. Hatice Köse Özlece, mesleki çalışmalarına şu an Kayseri Acıbadem Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • TRAKYA ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 2005

Tecrübe: 16 yıl 0 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
Deneyimler
 • Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi
  03 2016 - Şu Anda
 • Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesı
  10 2015 - 02 2016
 • Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi
  06 2013 - Şu Anda
 • Kars Harakani Devlet Hastanesı
  08 2012 - Şu Anda
 • Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesı
  10 2011 - 07 2012
İlgilendiği Hastalıklar
 • Beyin Kireçlenmesi
 • Hormonal Bozukluklar
 • Nevralji (Ağrı Spazmı)
 • Çocuklarda Baş Ağrısı
 • Denge Bozukluğu
Tedaviler
 • Mri değerlendirme
 • Poligrafi
 • Polisomnografi
 • Boyun ve Bel Ağrıları
 • Epilepsi Tedavisi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ödüller
 • TEŞEKKÜR, TRAKYA ÜNİVERSİTESİ, 2016 (01.01.2016)
 • 2th highest ranking of the poster award, Cellular Neuroscience and Oxidative Stress Society, 2016 (01.01.2016)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 51 74
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Hatice Köse Özlece Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

cahit..ci
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok Dr tanıdım ama Hatice hanım hem uzmanlığında hemde insanlığında başarının zirvesine çıktığına inanıyorum kendilerine çok teşekkür eder hayatın bütün güzelliklerinin kendilerinde olmasını dilerim 17-07-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
a..seyinoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hatice hocamla babamın katarakt ameliyatı sırasında yapılan sinir hasarı sonucu oluşan ve 4 ay geçiremediğimiz baş ağrısı nedeniyle tanıştık.Nöral terapi uygulaması sonucu babamın baş ağrısı ve kulak çınlaması aynı gün içinde yok oldu.Ayrıca boynumdaki düzleşme ve fıtık ağrılarımdan da bu uygulama sayesinde kurtuldum diyebilirim.Asistanı Selin hanım ve Hatice hocamın ilgisi,anlayışı,dostça tavırları terapi gibi zaten.Bilgisine ve insanlığına hayranım.Herşey gönlünüzce olsun çok teşekkür ederim.İyiki varsınız ... 14-05-2021

neyt..lbahar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba Hatice Hanım uzmanlık alanında çok başarılı olup iletişim konusunda mükemmel bir insandır.Bolgede nörolojik bir vakada tercih edilecek konusunda uzman bir kişidir. 03-04-2021

kay Halı..ama
Zamanlama
İlgi
Ortam

Nöroloji Dalında uzman doç.doktor Hatice özlece kesinlikle Randevu almayı unutmayın Kayseri Acıbadem hastanesi 14-05-2019

yem..�cu

Parmaklarındaki Sinir uyuşmalarından dolayı şikayetlerim için size gelmiştim verdiğiniz ilaçlarla çok rahatladım Allah sizden razı olsun 02-10-2018

gayrimenkul@hotmail.com..met

Kayseri deki en iyi nöroloji doktoru diye bilirim.Çok ilgili güler yüzlü şimdiye kadar birçok noroloji doktoruna gittim fakat hatice hanım şimdiye kadar ki gittiğim en iyi doktor 25-09-2018

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Hatice Köse Özlece tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hatice Köse Özlece ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Hatice Köse Özlece ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 51 74

Doç. Dr. Hatice Köse Özlece için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Hatice Köse Özlece için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Hatice Köse Özlece için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Hatice Köse Özlece hangi kurumlar Hatice Köse Özlece ile anlaşmalı?
Doç. Dr. Hatice Köse Özlece ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Emlakbank , T. Sına Kalkınma Bankası , Milli Reasürans T.A.Ş , Vakıfbank , Akbank , Promed , TC Merkez Bankası , PTT Mensupları , BORSA İSTANBUL TÜYAP TÜM FUARCILIK A.Ş. , TOBB İTO , TBMM ESBANK İNTER PARTNER ASİSTANS CGM , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , TAKASBANK , Medlab , Ziraat Bankası , TÜBİTAK , CompuGroup Medical (CGM) , Garanti Bankası , Aselsan , Tai , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , IPA , isviçre , İlksan (ilkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı) , Özel Sigortaların Tümü , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Genel Yaşam , Emekli Sandığı , sendika , Yapı Kredi Bankası , Benefit global , İTÜ geliştirme vakfı okulları , İMECE , FİBA SAMPA JOPON SİGORTA , Marmassistance , Fortis bank , EBSO , İzmir Ticaret Borsası , TOBB , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , CGM Grup , ACE European Sigorta , Yapı Kredi Emekli Sandığı , Türk Telekom A.Ş. , Sagis , Yargıtay , Danıştay , Benefit Health & Fitness Club )

Doç. Dr. Hatice Köse Özlece nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Hatice Köse Özlece Kayseri Acıbadem Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Hatice Köse Özlece hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Hatice Köse Özlece Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Mri değerlendirme, Poligrafi, Polisomnografi, Boyun ve Bel Ağrıları, Epilepsi Tedavisi, Migrende Botoks uygulaması, Tms Tedavisi, Otizm görüntüleme ve tanısı, Parkinson Hastalığı Tedavisi, Vertigo Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Kireçlenmesi, Hormonal Bozukluklar, Nevralji (Ağrı Spazmı), Çocuklarda Baş Ağrısı, Denge Bozukluğu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Hatice Köse Özlece için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Hatice Köse Özlece muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Hatice Köse Özlece muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Hatice Köse Özlece hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Hatice Köse Özlece hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.