Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), Klinik Nörofizyoloji - Balıkesir

EEG, Uyku Terörü, Nevralji (Ağrı Spazmı)

Randevu Al 0 (850) 433 42 75

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Sizlere daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek adına birçok Covid-19 önlemi almış bulunuyoruz. 

-Merkezimizde maske takmak zorunludur.

-İçeriye girişlerde dezenfektan ve ateş ölçümü yapılmaktadır.

-Görüşmeler sosyal mesafe kurallarına uyulacak şekilde düzenlenmektedir.

Doktorun Adresi

Sakarya Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:175, Kat:2  Ayvalık, Balıkesir
Doç. Dr. Fatma Nalan KAYRAK Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Nakit

Fatma Nalan Kayrak Hakkında

Fatma Nalan Kayrak Kimdir?

Doç. Dr. Fatma Nalan KAYRAK, Safranbolu’da doğmuştur. Lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesi'nde tamamlamasının ardından İstanbul Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini bitirerek tıp doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde yapmış ve “Çocuklarda EEG” konulu tezi ile Nöroloji Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında mesleki çalışmalarına 1994 yılında Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin 3. Nöroloji Kliniğinde nöroloji uzmanı olarak başlamış olan Doç. Dr. Fatma Nalan KAYRAK, bu klinikte görev aldığı süre içerisinde özellikle epilepsi ve uyku konusunda kendisini geliştirme imkanına bulmuştur. 1996 yılında Teksas, Houston’da Baylor Medical College Sleep Disorders Center’da uyku bozuklukları konusunda “research fellow” olarak çalışmalar yapmıştır. Bu çalışma süresi içinde uyku hastalarına yaklaşım ve gece nöbetlerinde uyku laboratuarında hastaların incelenmesi konusunda yoğun bir eğitim alma şansı olmuştur. Aynı yıl içinde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Uyku Laboratuarı’nın kurulması ve burada çalışacak teknisyenlerin yetiştirilmesinde aktif görev almıştır.

Doç. Dr. Fatma Nalan KAYRAK, 2003 yılında Doçent kadrosuna atanmıştır. 2003- 2007 yılları arasında ise SPIKE ve Epilepsi Nöbetlerinin Semiyolojisi isimli epilepsi konusunda yürütülen eğitim projelerinde çalışmış ve bu projelerle Türkiye’de pek çok ildeki nöroloji asistan ve uzmanlarının epilepsi hakkındaki eğitimlerine katkıda bulunmuştur. 2005-2007 yılları arasında Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde kurulmasında öncülük ettiği video-EEG monitorizasyon ve uyku laboratuarını içeren UYEPAM’da (Uyku ve Epilepsi Araştırma Merkezi) epilepsi ve uykuyla ilgili çalışmalarını sürdürmüş ve 2008 yılında devletteki görevinden ayrılarak Kadıköy Acıbadem Hastanesi'nde ve Bahçelievler Medical Park Hastanesi'nde Uyku Merkezlerinin kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Kendisi ayrıca Göztepe Medical Park, Osmanoğlu Hastanesi, Kavacık Medistate Hastanesi ve İstanbul Cerrahi Hastanesi gibi diğer özel hastanelerde de görev almıştır.Mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Türk Epilepsi ile Savaş Derneğinde, Türk Uyku Tıbbı Derneğinde, Türk Nörolojik Bilimler Vakfı’nda (NÖBİVA) yönetim kurulu üyesi olarak görev almış olan Doç. Dr. Fatma Nalan KAYRAK, çok sayıda yurt içi ve yurt dışı kongreye konuşmacı ve oturum başkanı olarak katılmıştır. Ayrıca kendisi, İngilizce bilmekte olup temel yoga ve yoga terapi eğitmenidir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA
İlgilendiği Hastalıklar
 • EEG
 • Uyku Terörü
 • Nevralji (Ağrı Spazmı)
 • Uyku İle İlişkili Epilepsi
 • Ataksi
Tedaviler
 • Epilepsi Tedavisi
 • Parkinson Hastalığı Tedavisi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 42 75

Fatma Nalan Kayrak Değerlendirmeleri

Değerlendir
61 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ne..kopru
Zamanlama
İlgi
Ortam

Harika 18-06-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lin ..l Kürekci
Zamanlama
İlgi
Ortam

Parkinson hastası eşime ayrıntılı teşhis koyabildi doktor hanım. Tek tek ayrıntıları ile herşeyi anlattı. Aydınlattı sağolsun. İlgisi, bilgisi ve muayenesinden çok memnun kaldım. 02-06-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
..lıç
Zamanlama
İlgi
Ortam

ilgi ve alaka inanılmaz derecede ..yıllardır gitmediğimiz Dr kalmadı ama hiç kimsenin sormadığı akla gelmeyecek detaylara inerek hastayı tam anlamıyla tanımaya çalışıyor ve çözüyor.müthiş bir güven duygusu kaplıyor içinizi..tamam doğru yer doğru kişi diyorsunuz..kesinlikle tavsiye ediyorum . 30-04-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
khan..iz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Hanım’a 81 yaşındaki annemin nörolojik şikayetleri üzerine gittik. Tam bir buçuk saat annemi muayene etti, sohbet etti, dinledi ve muayene sonuçlarını bize iletip ilave tetkikler istedi. Ayvalık’ta sayılarının artmasını dileyeceğim, işine son derece hakim, iletişimi kuvvetli bir hoca. İlgisi, sabrı ve yönlendirmeleri için kendisine müteşekkirim. 02-04-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
yettin..emoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kimse unutmasın her şeyin ehline gideceksin bu doktorumuzda işini hakkıyla yapan ve işinde uzman bir doktoraldığı ücret helal olsun 30-03-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ay..uksever
Zamanlama
İlgi
Ortam

Cok kiymetli bir insan. Tanimaktan mutluluk duydum. Basarilar diliyorum 24-03-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ahat ..ın
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok ilgili teşekkür ediyorum 18-03-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
me..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Nalan Hanım'a epilepsi hastası oğlum için gittim. Çok ilgili, güler yüzlü alanında tecrübeli bir doktor. EEG yi de muayenehanesinde çektirdi. Hastalık konusunda beni aydınlattı. Tedaviye başladı. Çok ümitliyim. Nalan Hanım'a ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim. 17-02-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
gi..ak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Detaylı muayenesi ilgisi güler yüzü ve mesleki donanımı ile Ayvalık için büyük bir şans iyiki varsınız🙏🏻 12-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
cella..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Nalan hanıma kızım ve damadım daha önce gittikleri için beni de şikayetim nedeniyle götürdüler..ilgisi, alakasıyla beni çok rahatlattı..Ayvalıkta böyle değerli bir hocanın olması bir şans..çok teşekkür ederim Nalan hocam.. 05-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

61 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Fatma Nalan Kayrak Cevapladığı Sorular

 • Di̇z ve di̇z alti uyuşma şi̇kayeti̇

  İyi günler hocam, sol bacağım sağ bacağıma göre belirgin olarak daha ince ve güçsüz. uzun bir süre yürüyüş yapınca(arka karkaya 10 gün kadar) bir anda sol diz çevresinde uyuşma oluştu ve yaklaşık 6 aydır diz çevresinde ve diz altı bacağımda (ayak parmaklarım dahil) uyuşma-ağırlaşma(sanki alt bacağım... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Trigeminal nevralji

  İyi günler. hastamız 57 yaşında trigeminal nevralji hastası. tek böbrekli. mesane kanseri 6 aydır. böbreklerinden dolayı ilaç dozu artıramıyor doktor. yüzünün sağ tarafında dayanılmaz bi ağrı var. aileye tedavi hakkında bilgi sağlanamıyor. yardımınızı bekliyorum. teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 42 75

Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak Doç. Dr. Fatma Nalan KAYRAK Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), ,Klinik Nörofizyoloji uzmanıdır. Epilepsi Tedavisi, Parkinson Hastalığı Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve EEG, Uyku Terörü, Nevralji (Ağrı Spazmı), Uyku İle İlişkili Epilepsi, Ataksi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Fatma Nalan Kayrak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.