Doç. Dr. Fatih Çiftçi

Genel Cerrahi, Gastroenteroloji Cerrahisi - İstanbul
5.0

Zayıflatıcı Mide Balonu, Akalazya (Yutma Güçlüğü), Endokrin Cerrahi

5.0

“👏👏” Devamı

Doç. Dr. Fatih Çiftçi

Doç. Dr. Fatih ÇİFTÇİ, 1977 yılında Hatay'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1994 yılında tamamlamıştır. Ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2006 yılında ise Genel Cerrahi ihtisas eğitimini tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Doç. Dr. Fatih ÇİFTÇİ, mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında 2006 - 2008 yılları arasında Van İpek Yolu Devlet Hastanesi'nde görev yapmıştır. 2008 - 2009 yılları arasında askerlik vazifesini yerine getirmiştir.

Ayrıca Endoskopik ve Laparoskopik Cerrahi Sertifikası sahibi olan Doç. Dr. Fatih ÇİFTÇİ, gastroenterolojik cerrahi, meme cerrahisi, laparoskopik fıtık cerrahisi,endokrin ve varis cerrahisi alanlarında operasyonlar gerçekleştirmekte ve tedavi vermektedir. Kamerayla kapalı fıtık, kasık fıtığı, kapalı kasık fıtığı, kapalı safra kesesi, kapalı apandist, kapalı kist, kamerayla barsak ameliyatı, kamerayla reflü operasyonu, obezite (şişmanlık) cerrahisi konularında deneyimli olmasının yanı sıra Genel Cerrahi alanındaki son tekniklerde de uzmandır.

Doç. Dr. Fatih ÇİFTÇİ, İstanbul'da bulunan Özel Memorial Hizmet Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

MİDE ÜŞÜTMESİ ?

Hocam saygılar.. Hocam yaşım 21 Hocam 3 gün önce şiddetli kusma ile uykumdan uyandım peşine su gibi sulu ishalim oldu aynısı 1 gün sonra kuzenimde oldu iştahsızlık halsizlik mide bulantısı sulu ishal oldu ve çok şiddetli kustum ilk defa öyle kustum ve yemek borumda bıçak sokmuş gibi acı oldu 3 4 kere şiddetli kusmamdan sonra çok hafif kan ile kusma oldu 1 seferlik 1.5 gün sonra geçti hocam Sağlık ocağına gittim MİDE ÜŞÜTMESİ DEDİ şimdide aynısı erkek kardeşimde var kusuyor şiddetli son kusmada k...

Daha Fazla
Doç. Dr. Fatih Çiftçi

Doç. Dr. Fatih Çiftçi tarafından cevaplandı

Merhabalar; enfeksiyon tablosu bulaşıcıdır. Cevabı görmek için tıkla.

10 Ocak 2022 tarihinde cevaplandı.

Göğüs ağrısı

Hocam merhabalar. 3 gündür yemek yediğim zaman tam yutarken sağ göğüs tarafımda bir ağrı oluşuyor hocam çok şiddetli değil ama rahatsız olmaya başladım su içerken vs ağrı yapmıyor sadece yemeği yuttuğum zaman çok hafif ağrı mı desem yanmamı desem bilemedim birden oluştu böyle endişelenmeye başladım sizce kötü bir şeymidir hocam 20 yaşındayım soğuk almış olabilirmiyim aydınlatırsanız çok mutlu olurum hocam şimdiden teşekkür ediyorum.

Doç. Dr. Fatih Çiftçi

Doç. Dr. Fatih Çiftçi tarafından cevaplandı

Merhabalar; karın ağrısının çok nedenleri var. Eğer devam ediyorsa muayene ve tetkik olunmanız gerek... Cevabı görmek için tıkla.

10 Ocak 2022 tarihinde cevaplandı.

Karın ağrısı, kanlı ishal

Hocam merhaba, ben 24 yaşında bir kadınım bundan yaklaşık 2 sene önce bazı dönemler yemeklerden sonra aniden gelen karın krampları başladı ve bazen bağırsaklarımdan yüksek sesli gurultular geliyordu. Bundan 1 sene önce de dışkılama sıklığında ve dışkı şeklinde değişiklikler oldu. Kahvaltıdan ve yemeklerden sonra sanki bağırsaklarım bozuluyormuş gibi oluyordu ve acil tuvalet ihtiyacı hissediyordum tuvaletimi yapınca kramplar ve sancı ya tamamen geçiyor ya da hafifliyordu ishal daha sık olmakla bi...

Daha Fazla
Doç. Dr. Fatih Çiftçi

Doç. Dr. Fatih Çiftçi tarafından cevaplandı

Merhaba İzel hanımefendi; mevcut rahatsızlığınız çok nedenli olabilir. Kolonoskopi tam yapılması ger... Cevabı görmek için tıkla.

10 Ocak 2022 tarihinde cevaplandı.

Vip clinic
Başakşehir/İstanbul
Hizmetler
Paratiroidektomi Sentinel lenf nodu biyopsisi Melanom alınması Gastrik bypass Apandisit alınması Endoskopik tedavi Laparoskopik fıtık tedavisi Laparoskopik safra kesesi ameliyatı Dikişsiz hemoroid cerrahisi Dikişsiz tiroid cerrahisi Meme koruyucu cerrahi Anal fistül Laparoskopik kolon rezeksiyonu Kolesistektomi Tüp mide ameliyatı Devamı

İlgi Alanları

Zayıflatıcı Mide Balonu Akalazya (Yutma Güçlüğü) Endokrin Cerrahi Onkoloji Cerrahisi Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis) Kolorektal Cerrahi (Kalın Bağırsak Ve Rektum Cerrahisi) Mini Gastrik bypass Hidradenitis Suppurativa(HS) / Köpek memesi hastalığı Varis Pankreatit Pankreas Kanseri İntraduktal Papillom Rektal intussusepsiyon Zayıflama (Kilo verme) tedavisi Transit bipartisyon
Devamı

Deneyimler

İstanbul Özel Memorial Hizmet Hastanesi/ahmet Ermiş Diyaliz Merkezi (2018 - Devam ediyor)
Özel Memorial Hizmet Hastanesi (2018 - 2018)
İstanbul gelişim üni do dr (2018 - 2018)
Medikal park bahçe (2014 - 2017)
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (2014 - 2014)
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (2014 - 2014)
United Kingtom, Cambridge University Addenbrooke’s Hospitals Plastic Cerrahi kliniği (2013 - 2013)
İstanbul Gelişiö ünivers (2012 - 2017)
İstanbul gel (2011 - 2017)
Safa Hastanesi (2011 - 2017)
Vienn university (2011 - 2011)
Yenibosna Safa Hastanesi (2009 - 2011)
Tatvan Asker Hastanesi (2008 - 2009)
T.c.sağlık Bakanlığı Van Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Bilimleri Üni.van Eğit. Ve Araş.hastanesi (2006 - 2008)
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi (2001 - 2006)
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (1994 - 2000)

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SA
Sad*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

👏👏

BC
Ber*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doç. Dr. Fatih ÇİFTÇİ, 1977 yılında Hatay'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini 1994 yılında tamamlamıştır. Ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 2006 yılında ise Genel Cerrahi ihtisas eğitimini tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Doç. Dr. Fatih ÇİFTÇİ, mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında 2006 - 2008 yılları arasında Van İpek Yolu Devlet Hastanesi'nde görev yapmıştır. 2008 - 2009 yılları arasında askerlik vazifesini yerine getirmiştir. Ayrıca Endoskopik ve Laparoskopik Cerrahi Sertifikası sahibi olan Doç. Dr. Fatih ÇİFTÇİ, gastroenterolojik cerrahi, meme cerrahisi, laparoskopik fıtık cerrahisi,endokrin ve varis cerrahisi alanlarında operasyonlar gerçekleştirmekte ve tedavi vermektedir. Kamerayla kapalı fıtık, kasık fıtığı, kapalı kasık fıtığı, kapalı safra kesesi, kapalı apandist, kapalı kist, kamerayla barsak ameliyatı, kamerayla reflü operasyonu, obezite (şişmanlık) cerrahisi konularında deneyimli olmasının yanı sıra Genel Cerrahi alanındaki son tekniklerde de uzmandır. Doç. Dr. Fatih ÇİFTÇİ, İstanbul'da bulunan Özel Memorial Hizmet Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

HG
H F*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İlkler imza atmış en iyi cerrah ve Akademisyen, Karakter ve kişilik olarak örnek alınması gereken bir şahsiyet

DK
Der*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Fatih Bey alanında çok başarılı, nazik, anlayışlı bir doktor. Rahatsızlığınız ile ilgili birçok seçeneği ve en iyisini size aktararak süreç boyunca yakından ilgilenen, istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir doktordur. Derya KIZILÇAY

Meh*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yaklaşık 3 yıl kadar önce ameliyatımı Fatih hocam yaptı,çok memnun kaldım,çevremde aynı ameliyattan 2,3 sefer olup nüksedenler vardı fakat Fatih hocamı tavsiye üzerine tanıdım ve iyiki tanımışım,ameliyatımı oldum ve hastalığım tekrardan nüksetmedi.Allah Fatih hocamdan razı olsun.Güler yüzü insanlara ilgi alakası ve kendi alanında on numara

MD
Muh*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hocam işinizi en iyi seviyede yaptığınızı düşünüyorum allah yolunuzu daim etsin

MC
Muh*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

En büyük hastanız benim. Herşey için teşekkürler

AM
Ahm*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İnsanın tekrardan hasta olası geliyor☺️ Başarılarınızın devamını diliyorum

ŞS
Şey*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Harika bir doktor, çok güzel ilgilendiği için kendisine teşekkür ediyorum. Sorunlarımızı çok iyi değerlendirdi ve geri dönüşümde bulundu tavsiye ederim.. ?

HA
Ham*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Tanıştığım kıymetli ve ender bir doktor. Hastaları tam bilgilendirip en makul tedavi tavsiyelerinde bulunur. Kesinlikle bir cerrah ( kasap değil :))

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Fatih Çiftçi ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Fatih Çiftçi için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Fatih Çiftçi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Fatih Çiftçi Vip clinic bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Fatih Çiftçi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Fatih Çiftçi Genel Cerrahi, Gastroenteroloji Cerrahisi uzmanıdır. Zayıflatıcı Mide Balonu, Akalazya (Yutma Güçlüğü), Endokrin Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Paratiroidektomi, Sentinel lenf nodu biyopsisi, Melanom alınması hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube