Doç. Dr. Engin Yılmaz, İstanbul, Çocuk Cerrahisi

Doç. Dr. Engin Yılmaz

Çocuk Cerrahisi - İstanbul

Çocuk Ürolojisi, Sünnet, Kasık Fıtığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Anadolu yakası, Yenişehir mah. Mustafa Akyol Sk No 7 Merlin Ofis A blok Kat 2 daire 8  Pendik, İstanbul
Sünnet Klinik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Engin Yılmaz Kimdir?

Doç. Dr. Engin Yılmaz, Çocuk Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Engin Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

  • TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • YÜZÜNCÜ YIL ÜNIVERSITESI

Yayınlar

  • Yilmaz E, Afsarlar CE, Senel E, Cavusoglu YH, Karaman I, Karaman A, Ozguner IF. A novel technique for laparoscopic inguinal hernia repair in children: single-port laparoscopic percutaneous extraperitoneal closure assisted by an optical forceps. Pediatr Su
  • Yilmaz E, Afsarlar CE, Erturk A, Karaman I, Karaman A, Cavusoglu YH. Single Incision Pediatric Endoscopic Surgery: Advantages of a Relatively Large Incision. J Coll Physicians Surg 2015 Aug;25(8):592-6. doi: 08.2015/JCPSP.592596
  • Yilmaz E, Hizli F, Afşarlar ÇE, Demirtaş C, Apaydin S, Karaman İ, Karaman A. Early diagnosis of testicular torsion in rats by measuring plasma d-dimer levels: comparative study with epididymitis. J Pediatr Surg. 2015 Apr;50(4):651-4. doi: 10.1016/j.jpedsu
  • Yilmaz E, Afşarlar CE, Karaman I, Özgüner IF, Karaman A, Hızli F. Congenital hemiscrotal agenesis: report of a rare entity. J Pediatr Urol. 2013 Feb;9(1):e76-7. doi: 10.1016/j.jpurol.2012.09.005.

Yabancı Diller

  • İngilizce

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Engin Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Engin Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. E Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Engin Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. E Yılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Engin Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Engin Yılmaz Sünnet Klinik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Engin Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Engin Yılmaz Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır. Boşaltım sistemi ve üreme organlarına ait cerrahi, Çocuklarda baş ve boyun cerrahisi, Çocukluk çağında kanser cerrahisi, Yenidoğan cerrahisi, Sindirim sistemi cerrahisi, Onkolojik cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk Ürolojisi, Sünnet, Kasık Fıtığı, İnmemiş Testis, Peygamber Sünneti (Hipospadias) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Engin Yılmaz için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Engin Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Engin Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. E Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Engin Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. E Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.