Doç. Dr. Emre İnözü, Ankara, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doç. Dr. Emre İnözü

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Burun Estetiği (Rinoplasti), Üst gözkapağı Estetiği, Meme Büyütme

Doktorun Adresi

Bestekar Sokak No:8  Çankaya, Ankara
LIV HOSPITAL ANKARA HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Oyun Odası Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Emre İnözü Hakkında

Emre İnözü Kimdir?

Doç. Dr. Emre İnözü, Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma  Hastanesinde tamamlayarak  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman Doktoru unvanı almıştır.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma  Hastanesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Uygulama Araştırma Merkezi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Uygulama Araştırma Merkezinde deneyimler edinen Doç. Dr. Emre İnözü Ankara'da bulunan Liv Hospital Ankara Hastanesinde danışanlarına hizmet vermektedir.   

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11 2003

Tecrübe: 15 yıl 11 ay

Deneyimler

 • Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)
  01 2010 - 10 2019
 • Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  11 2003 - 11 2009

İlgilendiği Hastalıklar

 • Burun Estetiği (Rinoplasti)
 • Üst gözkapağı Estetiği
 • Meme Büyütme
 • Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi)
 • Yüz Germe

Tedaviler

 • Yağ enjeksiyonları
 • El dolgusu
 • Koltuk altı terlemesi
 • Vaser liposuction
 • Fue yöntemiyle saç ekimi

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

da..AL

Estetik ameliyatlarında gercekten doktor seçiminiz en önemli unsur. Sonucta hayatınız boyunca yaptırdıgınız o değişimle yaşayacaksınız. Rahatsız oldugunuz durumlar varsa hiç korkmadan, çekinmeden Emre beye muayene olun derim çünkü kendisi gözünüz kapalı gidebileceginiz mükemmel bir doktor 8 ay önce göğüs büyütme ve karin germe ameliyatı oldum,Ameliyat öncesi ve sonrasında bütün sorularımı içtenlikle ve sabırla cevapladı, en ufak bir soru işareti kalmadı kafamda. Beni neler bekledigini bilerek, içim cok rahat bir sekilde girdim ameliyata. Verdiği güven, gösterdiği ilgi icin Emre Beye çok tesekkur ediyorum, iyi ki tanıdım sizi başarılarınızın devamını diliyorum.. 01-04-2020

..

Ben obezite cerrahisi sonucu 50 kilo vermiş heryeri sarkmış aynalara bakmaktan nefret eder bir durumdayken hocamla tanıştım. Sadece hocam demek yetersiz beni baştan yaratan kişi diyebilirim . Önce burun ameliyatımla başladık yolumuz çok uzundu çünkü . Ardından karın germe ‘meme ‘kol bacak germe ‘liposuction ve popo yağ enjeksiyonu ameliyatları yaptı kendisi tabiki bunları hepsi bir çırpıda söyleniyor ama hocam için beni düzeltmek çok zahmetliydi saatlerini ve saatlerini verdi herbir ameliyatım için . Şimdi tüm aynalar mağaza vitrinleri ve yansıtan herşeye kendime bakmadan geçemiyorum . Öyle mutluyum ki kendisine herşey için sonsuz teşekkürler . Bitmeyen sorularıma yakınmalarıma defalarca rahatsız etmelerime her şart ve durumda mutlaka dönmüş ameliyat öncesi ve sonrasında da ilgi ve alakasını kesmemiştir. Kızımın burun ameliyatını da yapmıştır. İyi ki varsınız hocam . Tüm ihtiyacı olanlara ve arkadaşlarıma tavsiye ederim ediyorum da çok memnunlar onlar da . Başarılarınızın devamını diliyorum. Teşekkürler 13-02-2020

er..ilmaz

İşinin ehli, eli hafif ve düzgün. Muayene ederken bilgilendiren. Egosuz, mütevazi harika bir insan. Teşekkürler. 21-02-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Emre İnözü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Emre İnözü ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Emre İnözü ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 04 60

Doç. Dr. Emre İnözü için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Emre İnözü için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Emre İnözü için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Emre İnözü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Emre İnözü LIV HOSPITAL ANKARA HASTANESİ Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Emre İnözü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Emre İnözü Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Yağ enjeksiyonları, El dolgusu, Koltuk altı terlemesi, Vaser liposuction, Fue yöntemiyle saç ekimi, Boyun germe(kozmetik cerrahi), Burun estetiği (Rinoplasti), Göz kapağı estetiği, Göz kapağı germe, Jinekomasti tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Burun Estetiği (Rinoplasti), Üst gözkapağı Estetiği, Meme Büyütme, Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi), Yüz Germe hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Emre İnözü için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Emre İnözü muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Emre İnözü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Emre İnözü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Emre İnözü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Per 29 Eki
Cum 30 Eki
Cmt 31 Eki

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.