Doç. Dr. Emre İnözü, Ankara, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doç. Dr. Emre İnözü

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

11 yıl mesleki tecrübe

Burun Estetiği (Rinoplasti), Üst gözkapağı Estetiği, Meme Büyütme

Randevu Al 0 (850) 474 04 60

Adres

Bestekar Sokak No:8  Çankaya, Ankara
LIV HOSPITAL ANKARA HASTANESİ

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Oyun Odası Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Emre İnözü Kimdir?

Doç. Dr. Emre İnözü, Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanını almıştır. İhtisasını ise, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma  Hastanesinde tamamlayarak  Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman Doktoru unvanı almıştır.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma  Hastanesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Uygulama Araştırma Merkezi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dışkapı Yıldırım Beyazıt Uygulama Araştırma Merkezinde deneyimler edinen Doç. Dr. Emre İnözü Ankara'da bulunan Liv Hospital Ankara Hastanesinde danışanlarına hizmet vermektedir.   

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 04 2009

Deneyimler

 • Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)
  01 2010 - Şu Anda
 • Ankara Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  04 2009 - 01 2010

İlgilendiği Hastalıklar

 • Burun Estetiği (Rinoplasti)
 • Üst gözkapağı Estetiği
 • Meme Büyütme
 • Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi)
 • Yüz Germe

Tedaviler

 • Yağ enjeksiyonları
 • El dolgusu
 • Koltuk altı terlemesi
 • Vaser liposuction
 • Fue yöntemiyle saç ekimi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 04 60

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Ben obezite cerrahisi sonucu 50 kilo vermiş heryeri sarkmış aynalara bakmaktan nefret eder bir durumdayken hocamla tanıştım. Sadece hocam demek yetersiz beni baştan yaratan kişi diyebilirim . Önce burun ameliyatımla başladık yolumuz çok uzundu çünkü . Ardından karın germe ‘meme ‘kol bacak germe ‘liposuction ve popo yağ enjeksiyonu ameliyatları yaptı kendisi tabiki bunları hepsi bir çırpıda söyleniyor ama hocam için beni düzeltmek çok zahmetliydi saatlerini ve saatlerini verdi herbir ameliyatım için . Şimdi tüm aynalar mağaza vitrinleri ve yansıtan herşeye kendime bakmadan geçemiyorum . Öyle mutluyum ki kendisine herşey için sonsuz teşekkürler . Bitmeyen sorularıma yakınmalarıma defalarca rahatsız etmelerime her şart ve durumda mutlaka dönmüş ameliyat öncesi ve sonrasında da ilgi ve alakasını kesmemiştir. Kızımın burun ameliyatını da yapmıştır. İyi ki varsınız hocam . Tüm ihtiyacı olanlara ve arkadaşlarıma tavsiye ederim ediyorum da çok memnunlar onlar da . Başarılarınızın devamını diliyorum. Teşekkürler 13-02-2020

er..ilmaz

İşinin ehli, eli hafif ve düzgün. Muayene ederken bilgilendiren. Egosuz, mütevazi harika bir insan. Teşekkürler. 21-02-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Emre İnözü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.