Doç. Dr. Cengiz Eriş, İstanbul, Genel Cerrahi

Doç. Dr. Cengiz Eriş

Genel Cerrahi - İstanbul

Mide Hastalıkları, Apandisit, Bağırsak Delinmesi

Randevu Al 0 (850) 811 52 86

Doktorun Adresi

Yıldırım Mahallesi, Ali Fuat Başgil Cd No No:112, 34045  Bayrampaşa, İstanbul
Baypark Hospital

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Cengiz Eriş Hakkında

Cengiz Eriş Kimdir?

Doç. Dr. Cengiz ERİŞ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Bezm-i Alem Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

Mecburi hizmetinin ardından İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başasistan olarak göreve başlayan Doç. Dr. Cengiz ERİŞ, görev süresi içerisinde İnönü Üniversitesi Karaciğer Transplantasyon Enstitüsünde 1 yıl süre ile Karaciğer Transplantasyonu, Safra yolu ve Pankreas Cerrahisi alanında üst ihtisas eğitimini de başarılı bir şekilde tamamlamış Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Karaciğer Transplantasyon ünitesi sorumlusu olarak görev almış ve ileri laparoskopik cerrahi alanında bir çok operasyonu başarıyla tamamlamıştır.

Doç. Dr. Cengiz ERİŞ, ulusal ve uluslararası bir çok yayın sahibidir ve mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan Baypark Hospital'de devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • BEZM-I ÂLEM VAKIF ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Mide Hastalıkları
 • Apandisit
 • Bağırsak Delinmesi
 • Bağırsak Tıkanması
 • Bağırsak İltihabı

Tedaviler

 • Meme mr'ı
 • Melanom alınması
 • Polipektomi
 • Tüp mide ameliyatı
 • Şeker ameliyatı

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 52 86

Anlaşmalı Kurumlar

 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo
 • Groupama Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ur..an

Cengiz bey eşimin ailesinin doktoruydu. Ben de kendisinde kasık fıtık ameliyatı oldum. 2 sene geçti üzerinden, ve hiçbir şikayetim olmadı. Kendisi de çok saygılı ve ilgili bir doktordur. 19-11-2019

er..ldız

Cengiz bey eşine az rastlanır doktorlardan biridir. Saygılı, mütevazi ve çok ilgili ve işindede gayet başarılı, kendisine 3 ay önce hemoroid ameliyatı oldum. ve iyikide olmuşum şuan için çok iyiyim Allah kendisinden razı olsun. Başarılarının devamını dilerim. 11-07-2019

riye..nırcı

Dalında başarılı ve çok iyi bir doktor.böyle hekimlere tıp dünyasının ihtiyacı var.başarılarının devamını diliyorum 01-12-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Cengiz Eriş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Cengiz Eriş ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Cengiz Eriş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 52 86

Doç. Dr. Cengiz Eriş için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Cengiz Eriş için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Cengiz Eriş için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Cengiz Eriş hangi kurumlar Cengiz Eriş ile anlaşmalı?
Doç. Dr. Cengiz Eriş ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , SGK , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta )

Doç. Dr. Cengiz Eriş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Cengiz Eriş Baypark Hospital Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Cengiz Eriş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Cengiz Eriş Genel Cerrahi, uzmanıdır. Meme mr'ı, Melanom alınması, Polipektomi, Tüp mide ameliyatı, Şeker ameliyatı, Mide Balonu, İşaretleme yöntemi, Endoskopi, Tiroit sintigrafisi, Robotik Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Mide Hastalıkları, Apandisit, Bağırsak Delinmesi, Bağırsak Tıkanması, Bağırsak İltihabı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Cengiz Eriş için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Cengiz Eriş muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Cengiz Eriş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Cengiz Eriş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Cengiz Eriş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.