Doç. Dr. Arzu Akçal

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Antalya
5.0

Meme Estetiği, Yanak Estetiği, Vajinoplasti

“Bir motorsiklet kazası sonucu yüz bölgemde ciddi kırıklar oluştu arzu hanım sayesinde herşeyi rahatl...” Devamı

Doç. Dr. Arzu Akçal

Doç. Dr. Arzu AKÇAL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2003 - 2009 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 2009 yılında Avrupa Plastik Cerrahi Yeterlilik belgesini almaya hak kazanmıştır. 2015 yılında Amerikan Plastik Cerrahi Derneği tarafından, International Scholar bursunu kazanarak derneğin uluslararası üyesi olmuştur.

Uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış bir çok makalesi bulunan Doç. Dr. Arzu AKÇAL, iyi derecede ingilizce bilmekte ve mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde  devam etmektedir.

Yağ aldırma

Hocam merhaba göbek bölgemdeki yağları aldırmak istiyorum aynı zamanda operasyon esnasında penisimin etrafındaki kasık yağlarının alınması mümkün mü ?

Doç. Dr. Arzu Akçal

Doç. Dr. Arzu Akçal tarafından cevaplandı

İkisinin aynı anda yapılması mümkündür. Ama boy kilo oranınız uygunsa ancak liposuction olabilirsini... Cevabı görmek için tıkla.

6 Eylül 2021 tarihinde cevaplandı.

Botox Gözalti dolgusu

Iyi geceler Arzu Hanim 45 yasinda bir bayanim gözalti dolgu yapmak istiyorum iyilesme süresi ne kader Tsk ederim

Doç. Dr. Arzu Akçal

Doç. Dr. Arzu Akçal tarafından cevaplandı

Hemen etkisini görebilirsiniz ve 1 haftada iyileşme süreci tamamlanır Cevabı görmek için tıkla.

6 Eylül 2021 tarihinde cevaplandı.

Fiyat öğrenmek

Hocam eşimle mutlu olamıyoruz göğüslerim mutlu deyil 4 çocuğum var sarkık göğüslerim bi fiyat alabilirmiyim yardimci olsanız durum yok ama bilgi almak isterim yapmalıyım hocam şimdiden allah razi olsun 🙏

Doç. Dr. Arzu Akçal

Doç. Dr. Arzu Akçal tarafından cevaplandı

Merhaba Meme dikleştirme ve büyütme gerekli olabilir. Ama bu iz demek ve eşinizle sorunlar varsa b... Cevabı görmek için tıkla.

30 Temmuz 2021 tarihinde cevaplandı.

Doç.Dr. Arzu Akçal Muayenehanesi
Yeşilbahçe Mah.1451 Sok.No:8 Muratpaşa/Antalya
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Kaş kaldırma kozmetik cerrahisi Yağ enjeksiyonları Vücut şekillendirme Rinoplasti (Burun Estetiği) Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme) Prp yüz gençleştirme Popo estetiği Meme onarımı Liposakşın Labioplasti Kozmetik cerrahi Koltuk altı terlemesi Kol germe Kepçe kulak estetiği Kepçe Kulak Ameliyatı Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Arzu AKÇAL, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2003 - 2009 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. 2009 yılında Avrupa Plastik Cerrahi Yeterlilik belgesini almaya hak kazanmıştır. 2015 yılında Amerikan Plastik Cerrahi Derneği tarafından, International Scholar bursunu kazanarak derneğin uluslararası üyesi olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2003
Deneyim: 19 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ödüller

International Scholar, The Plastic Surgery Foundation, Amerika Birlesik Devletleri, 2015.

Tüm Ödüller

İlgi Alanları

Meme Estetiği Yanak Estetiği Vajinoplasti Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Burun Estetiği (Rinoplasti) İple kepçe kulak estetiği Örümcek ağı estetiği Kök Hücre (Fibrocell) Nazal Septum Deviasyonu Meme Protezi Fazla Parmak (Polidaktili) Doğuştan Anomaliler Cilt Lekeleri Burun Tıkanıklığı Burun Şekil Bozukluğu
Devamı

Deneyimler

Özel Antalya Yaşam Hastanesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Polikliniği (2017 - Devam ediyor)
Stanford University, Medical Center, Deparment of Plastic and Reconstructive Surgery(ABD-Kaliforniya) (2015 - 2015)
Akdeniz Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı (2013 - 2017)
Kilis Devlet Hastanesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Polikliniği (2011 - 2013)
Gent Üniversitesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği (Belçika) (2009 - 2009)
İstanbul Şişli-Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği (2003 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 53

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
TT
Tuğ*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bir motorsiklet kazası sonucu yüz bölgemde ciddi kırıklar oluştu arzu hanım sayesinde herşeyi rahatlıkla atlattık şuan çok iyi durumdayım sadece ilgi alakası değil işinde olan profesyonelliği ile örnek ve başarılı bir doktor herşey için çok teşekkürler iyi ki varsınız bir sonra ki ameliyatta görüşmek üzere☺️

GP
Gte*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Has been operated for stomock plastik oural brast waitting. Results absolut ely amazing .) Vetey little pain. Was up after 2 days. Felt vetey safe at hospital auna wonder. Arzu Care. And well taken care of.

İB
İpe*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Arzu Hanım 2011 yılında Kilis'te görevinizi yaparken annemin göğüs küçültme ameliyatını siz yapmıştınız. Annemde inanırmısınız hiç iz kalmadı çok memnun size her zaman dua ediyor ama hep söyleriz siz annem için kilise gelmiş bir şanstınız tekrar teşekkür ederiz. Selam ve saygı ile..

Ayş*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bir kaza sonucunda burnumda hasar oluştu ve kötü bir görüntü kaldı.Bir iki tane doktora randevu aldım ve muayeneye gittim aralarından en içime yatanı seçmeyi düşünüyordum öyle de yaptım. Arzu Akçal muayeneye gittiğim doktorlar arasında bana en çok güven veren ve içten davranan doktordu. Burnumun neden bu hale geldiğinin hikayesini anlattıktan sonra nasıl bir düzeltme yapabileceğini anlattı doktor Arzu. İki hafta sonrasına randevu verdi ve operasyonu gerçekleştirdi. Allaha şükür Arzu Akçal sayesinde eskisinden bile güzel bir burnum oldu. Tekrar tekrarteşekkür ediyorum doktor arzu akçala.

AO
Arz*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Arzu hanım iyi yerlere gelmeyi hakeden bir doktor. Arzu Akçal ile dudak dolgusu yaptırmak istediğimde tanıştık. Dudaklarım öyle dolgun kalın değil malesef eşimde acaba bir denesen mi deyince yaptırmaya karar verdim. Arzu Akçal işlemin biraz acılı olabileceğini söyledi ve gerçekçi olması en hoşuma giden şey oldu. Dudaklarımı kremle uyuşturduktan sonra iğne ile işleme başladı ve öyle ekstra bir acı çekmedim zaten bu kadarını göze almıştım. Arzu hanım işlemi 15-20 dk gibi kısa bir sürede bitirdi ve hemen görüntü farklılığını gördüm. Arzu Akçal'a dudak konusunda güvendim ve memnun ayrıldım eşimde çok beğendi yapay yapay durmadığını söyledi çok mutlu oldum. Dudak dolgum tekrar gerektiğinde yine doktor Arzu Akçala gideceğim.

Ö.
Özl*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Arzu hanım sizin gibi iyi bir insan mutlaka hak ettiği yerde olacaktır. Siz hayatımda tanıdığım mesleğini hakkıyla yapan en iyi cerrahsınız. Herşey gönlünüzce olsun inşallah

RK
R K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Bizim için çok değerlisiniz. Eşimin geçirmiş olduğu iş kazasız sonucu hiç bir doktor hastayı sahiplenmezken siz hemen görür görmez kabul ettiniz. Rabbime sonsuz şükürler olsun ki sizi çıkarttı karşımıza çok dua ettik size eminim bizim gibi size minnettar çok hastanız vadır. İnşallah profesörlüğünüzü görürüz. Bir çok kişiye ışık tutacaksınız sizin gibi değerli bir hocadan iyi bir şekilde bilgilenirler inşALLAH (Hastanız abdullah eşiyok çok parçalı çene kırığı alt çenesi 17 vidali platin kaza tarihi mart 2010 şişli etfal hastanesi) Rabbim yolunuzu açık etsin

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Arzu Akçal ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Arzu Akçal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Arzu Akçal için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Arzu Akçal ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333853

Doç. Dr. Arzu Akçal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Arzu Akçal Doç.Dr. Arzu Akçal Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Arzu Akçal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Arzu Akçal Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Meme Estetiği, Yanak Estetiği, Vajinoplasti alanlarında hizmet veriyor ve Kaş kaldırma kozmetik cerrahisi, Yağ enjeksiyonları, Vücut şekillendirme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube