Doç. Dr. Ali Sarıbacak

Üroloji - Kocaeli

Radikal Sistektomi, Prostat Kanseri Ve Tedavisi, Prostat Kanseri

Randevu Al 0 (850) 811 66 49

Doktorun Adresi

Yenişehir, Özel Konak Hastanesi, Demokrasi Cd. No:41 İzmit Kocaeli  İzmit, Kocaeli
Özel Konak Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Ali Sarıbacak Hakkında

Ali Sarıbacak Kimdir?

Doç.Dr. Ali Sarıbacak, 1978 yılında Mersin’de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2003 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2009 yılında Üroloji Uzmanı olmuş 2017 yılında ise Doçent ünvanını almıştır.

Mesleki çalışmalarına Özel Konak Hastanesi'nde devam etmektedir. 

Doç.Dr. Ali Sarıbacak, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

 

Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • KOCAELI ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Radikal Sistektomi
 • Prostat Kanseri Ve Tedavisi
 • Prostat Kanseri
 • Prostat İltihabı
 • Prostat Büyümesi (BPH, Benign Prostat Hiperplazisi)
Tedaviler
 • Eswt
 • Perkütan böbrek cerrahisi
 • Erkeklerde cinsel isteksizlik
 • Böbrek ultrasonu
 • Böbrek tümörü tedavisi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 66 49
Anlaşmalı Kurumlar
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Ali Sarıbacak Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ali Hocanın ilgi, samimiyeti ve çözüm odaklı yaklaşımı kendimi güvende hissettirdi. Kasık ağrım nedeniyle kendisine ulaştım, yaptırdığı tahliller neticesinde idrarımda protein olduğunu fark edip doğru yönlendirmeleri sayesinde sağlığıma kavuştum. Kendisine ilgi, alakası ve bu süreçteki yardımlarından dolayı teşekkür ederim. 06-12-2019

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ali bey her şeyden önce güleryüzü ile insana inanılmaz bir güven veriyor. Mesane tümörümle ilgili yapmış olduğu sistoskopi uygulaması ve tümörün temizlenmesi işlemi sonucu normal yaşantıma geri dönmemi sağlamıştır. Ali bey ile görüşmek dahi insana kendini iyi hissettiriyor. Kocaeli için çok büyük bir şans. Enis Alptekin ÖZKAYA 27-06-2019

ne..RER
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ali Hoca oğlumun idrarda yanma şikayeti ile gittiğimizde doğuştan hidrenefroza bağlı başka bir sıkıntımızı tespit etmemize olanak sağladı.İstediği tahlil ve tetkiklerle kısa zamanda teşhiş konulmasına ve gerekli tedaviyi yaptırmamızı sağladı. Ali Hoca'mın yönlendirmesi sayesinde erken teşhiş konularak ileride çok büyük sıkıntıların önüne geçmiş olduk.Desteklerinden ve gösterdiği ilgisinden ötürü kendisine çok teşekkür ederiz. 23-05-2019

em..ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

“İzmit’in en iyi ürologlarından biri” demek gerçekten Ali Bey ile tamamlanmış bir cümle olur. Hastaya karşı olan ilgisi, yaklaşımı ve doğru tanılarıyla direkt çözüm odaklı olması ve beni eski sağlığıma kavuşturduğundan dolayı çook teşekkür ederim. 23-05-2019

en..giz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ali Hoca İzmit’in en samimi ve en ilgili Üroloji Doktorudur. Kendisi tek seferde ameliyat diyen diğer meslektaşlarına nazaran çözüm odaklı bir şekilde sorunumu çözdü. Çok şükür böbrek taşlarımdan kurtuldum. Kendisi her aşamada bizzat ilgilendi. Allah razı olsun 08-02-2019

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ali Sarıbacak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ali Sarıbacak ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Ali Sarıbacak ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 66 49

Doç. Dr. Ali Sarıbacak için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Ali Sarıbacak için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Ali Sarıbacak için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Ali Sarıbacak hangi kurumlar Ali Sarıbacak ile anlaşmalı?
Doç. Dr. Ali Sarıbacak ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Akbank , Ziraat Bankası , Ziraat Sigorta , Ethica Sigorta , Oyak )

Doç. Dr. Ali Sarıbacak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ali Sarıbacak Özel Konak Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Ali Sarıbacak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ali Sarıbacak Üroloji, uzmanıdır. Eswt, Perkütan böbrek cerrahisi, Erkeklerde cinsel isteksizlik, Böbrek ultrasonu, Böbrek tümörü tedavisi, Laparoskopik nefrektomi, Mesane kanser ameliyatı, Radikal prostatektomi, Flexible URS alanlarında hizmet veriyor ve Radikal Sistektomi, Prostat Kanseri Ve Tedavisi, Prostat Kanseri, Prostat İltihabı, Prostat Büyümesi (BPH, Benign Prostat Hiperplazisi) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Ali Sarıbacak için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Ali Sarıbacak muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ali Sarıbacak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Ali Sarıbacak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Ali Sarıbacak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.