Doç. Dr. Ali Fırat

Radyoloji - İstanbul

Diyabetik Ayak, Böbrek Girişimleri, Karaciğer Girişimleri

Randevu Al 0 (850) 474 62 56 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Maske kullanımı zorunludur.

Her randevudan sonra muayenehane odaları dezenfekte edilmektedir.

İlgili tüm sağlık çalışanlarımız virüsle mücadele eğitimlerini tamamlamış olup, gerekli önlemlerin alınması sağlanmıştır.

Hastahanede dezenfeksiyon çalışmaları periyodik olarak yapılmaktadır.

Poliklinik hizmetlerinin sağlıklı işleyebilmesi için gerekli kat düzenlemeleri yapılmıştır.

Kişisel bakım ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek için hastahanelerimizin her alanında el dezenfektanları bulundurulmaktadır.

Yatan hasta odalarımız, her taburculuk sonrası yapılan standart temizliğe ek olarak özel dezenfektanlarla dezenfekte edilmektedir.

Doktorun Adresi

Alemdağ Yanyolu Cad. No:36  Üsküdar, İstanbul
Çamlıca Erdem Hastahanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretli) İkram Oyun Odası Servis Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Ali Fırat Hakkında

Ali Fırat Kimdir?

Doç. Dr. Ali Fırat, lise öğreniminin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru olmuştur. 1997-1998 yılları arasında Tatvan Devlet Hastanesi'nde acil hekimi olarak görev yapmıştır. İhtisasını Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'nde tamamlayarak Girişimsel Radyoloji Radyoloji Uzmanı olmuştur.

2002-2004 yılları arasında Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'nde Girişimsel Radyoloji Ünitesi'nde Radyoloji Uzmanı, 2004 – 2007 yılları arasında Erdem Hastanesi Girişimsel Radyoloji ünitesinde Radyoloji Uzmanı ve 2007 – 2010 yılları arasında Özel Rumeli Hastanesinde Radyoloji Uzmanı ve Başhekim Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. 2008 – 2009 yıllarında Acıbadem Bakırköy Hastanesi Girişimsel Radyoloji ünitesinde Radyoloji Uzmanı, 2010 – 2016 yılları arasında Çamlıca Erdem Hastanesi Girişimsel Radyoloji ünitesinde Radyoloji Uzmanı, 2017 – 2020 yılları arasında Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi Girişimsel Radyoloji Ünitesinde Doktor Öğretim Üyesi olarak çalışmıştır. 2020 yılında Doçentlik unvanı almaya hak kazanmıştır.

Çamlıca Erdem Hastanesi Girişimsel Radyoloji Ünitesinde Doçent Doktor olarak görevine devam etmektedir.  

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Diyabetik Ayak
 • Böbrek Girişimleri
 • Karaciğer Girişimleri
 • Dalak Embolizasyonu
 • Buerger Hastalığı
Tedaviler
 • Kılcal Varis Tedavisi
 • Varis tedavisi
 • Üriner sistem drenaj ve stentleme
 • Tiroid iğne biyopsisi
 • Tanısal Anjiyografi (DSA)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 62 56

Ali Fırat Değerlendirmeleri

Değerlendir
24 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..kurt carim
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kişiliği ve mesleki olarak. Beş yıldız az. On yıldız veriyorum 15-06-2021

at ..eri
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doç.dr Ali FIRAT hocamıza Annemin boyun kateteri takılması için geldik .Randevu alımından tetkiklere operasyon bitimine ve taburcu olana kadar göstermis olduklari ilgiden alakadan dolayı işinin ehli Saygıder hocama ve asistanı Eda hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyoruz Annem guzel bir ameliyat sonrasi mutlulukla evine döndü. İyi ki varsınız sağlığınız başarınız daim olsun 14-06-2021

..in
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mesleki uzmanlık olumlu kişisel özelliklerle bir araya gelince güvenilir ve tercih edilir hekimler arasında ilk sıralarda yerini aldı. Şahsına ve ekibine teşekkür ediyorum 14-06-2021

..kan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Diyabetten doğan sağ ayak diz altı anjiyo oldum. Zor bir pozisyon olmasına rağmen hocanın çabaları sayesinde başarılı bir şekilde sonuçlandı. Eline yüreğine bilgine sağlık hocam 13-06-2021

MI ..IN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Cok iyi on numara bes yildiz 11-06-2021

ana..imova
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ali Hocam çok iyi bi Dokdor çok memnunum her bir hasdaya tafsiye ederim 11-06-2021

ra..r
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok memnun kaldık ilgi ve alaka için teşekkür ederiz 11-06-2021

lay..ral
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ali Bey için eklemek istediğim birşey daha var. Annem diabet hastası ve ayağında yara vardı. Diyabetik ayak tedavisi yapan çok iyi bir doktorumuz var ve doktorumuza rağmen yani damarlar açık olmadan tedavi çok yavaş ilerliyor. Ve Ali Bey bu konuda güvenilecek en iyi doktorlardan. İşini çok iyi yapıyor. Ve Ali Bey’in katkısı ile annemin ayağı hem çok hızlı iyileşti ve bence annemin ayağını en az kayıpla kurtardık. 11-06-2021

lay..ral
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba, Ali Bey bence çok kıymetli bir doktor. Keşke her doktor Ali Bey gibi olsa. İşini bu kadar sevgi ile ve profesyonelce yapan doktorların sayısınız çok az olduğunu düşünüyorum. İletişim dili de bunların yanında harika. Kısaca biz çok memnun kaldık ve etrafımızdaki herkese Ali Bey’i tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda Eda Hanım. Kesinlikle çok ilgili ve harika bir insan. Hastalar ile fedakarca , tatlı dili ve güler yüzü ile ilgilenmesi takdir edilesi. Kısaca biz ailece çok memnunuz hem Ali Bey ve hem de Eda Hanımdan. İyi ki varlar. 🙏🏻🙏🏻 11-06-2021

...
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ayak tabanımdaki ağrı sebebi ile yüriyemiğcek duruma gelmek üzereiken sayın dr Ali fırat yaptığı enjeksiyon ile ağrım geçti ayak sağlığıma yeniden kavuştum kendisine cok tesekkur ederim 10-06-2021

24 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ali Fırat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ali Fırat ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Ali Fırat ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 62 56

Doç. Dr. Ali Fırat için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Ali Fırat için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Ali Fırat için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Ali Fırat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ali Fırat Çamlıca Erdem Hastahanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Ali Fırat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ali Fırat Radyoloji, uzmanıdır. Kılcal Varis Tedavisi, Varis tedavisi, Üriner sistem drenaj ve stentleme, Tiroid iğne biyopsisi, Tanısal Anjiyografi (DSA), Skleroterapi, Perkutan Kist hidatik Tedavisi, Periferik Vasküler Hastalıkları (Damar Tıkanıklığı Tedavisi), Mikrodalga / Radyofrekans ablasyon işlemleri, Ameliyatsız Varis Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Diyabetik Ayak, Böbrek Girişimleri, Karaciğer Girişimleri, Dalak Embolizasyonu, Buerger Hastalığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Ali Fırat için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Ali Fırat muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ali Fırat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Ali Fırat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Ali Fırat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.