Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ege Ünv., Bornova/İzmir  İzmir
Ege Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Keskinoğlu Hakkında

Ahmet Keskinoğlu Kimdir?

Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Nefrolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Nefrolojisi Ahmet Keskinoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Keskinoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. A Keskinoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. A Keskinoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Keskinoğlu ile anlaşmalı?
Ahmet Keskinoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu Ege Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nefrolojisi uzmanıdır.

Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. A Keskinoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Ahmet Keskinoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. A Keskinoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.