Doç. Dr. Adnan Kaya

Kardiyoloji - İstanbul
5.0

Koroner Arter Hastalığı, Periferik Arter Hastalıkları, Kalp Yetmezliği

5.0

“Eşimin anjiyo işlemi için gittik,stent takıldı balon işlemi yapıldı.cok memnun kaldık.Daha sonra büt...” Devamı

Doç. Dr. Adnan Kaya

Doç. Dr. Adnan Kaya lise öğreniminin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. Tıp fakültesi öğrencisi iken ERASMUS değişim programı ile 6 ay süre ile Université Paris 7 Denis Diderot’ya bağlı l'Hôpital Bichat - Claude-Bernard Hastanesi (Paris/Fransa) ve l'Hôpital Beaujon Hastanesi’nde (Paris/Fransa) Dahiliye ve Genel Cerrahi servislerinde çalışmıştır. (2006-2007). Aynı yılın yazında 6 hafta süre ile l'Hôpital Européen Georges-Pompidou HEGP(Paris/Fransa) Hastanesi Kardiyoloji Kliniği Koroner Yoğun Bakım Ünitesi'nde çalışma, gözlemleme fırsatı bulmuştur. 2008 yılında IFMSA (International Federation of Medical Students’ Associations)’nın öğrenci değişim programı ile 1 ay süre ile Radboud Üniversitesi (Nijmegen/ Hollanda) Hastanesi Medikal Onkoloji Bölümü'nde çalışma ve kültürel değişim fırsatı bulmuştur.

2010 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) 3.sü olarak başladığı Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi Kardiyoloji Kliniği'nden 2014 yılında Kardiyoloji Uzmanı olarak mezun olmuştur.

2014-2016 yılları arasında mecburi hizmet kapsamında Suruç Devlet Hastanesi’nde poliklinik hizmeti vermiş olup girişimsel işlem gereken hastalarının işlemlerini Harran Üniversitesi’nde gerçekleştirmiştir.

2016-2020 yılları arasında Düzce Üniversitesi’nde akademisyen olarak Tıp Fakültesi Öğrencilerinin kardiyoloji temel ve klinik bilgi ve becerilerinin oluşturulması ve geliştirilmesi için çalışmıştır.  Aynı dönemde Düzce Üniversitesi Hastanesi Kardiyoloji Kliniği'nde asistan eğitimi, hasta değerlendirilmesi ve girişimsel işlemlere devam etmiştir. 2020 yılında YÖK tarafından yapılan dosya incelemesi sonrası Kardiyoloji Doçenti unvanına layık görüldü.

2020 itibarı ile FESC (Fellow of European Society of Cardiology),  2021 itibarı ile de FSCAI (Fellow of Society for Cardiovascular Angiography and Interventions) olarak onure edilmiştir.

2020 itibarı ile çalışmalarına Memorial Bahçelievler Hastanesi’nde (İstanbul) Kardiyoloji Kliniği'nde Prof. Dr. Ömer Göktekin’in Fellow’u olarak Kompleks Yüksek Riskli Girişimlerde 1 yıl süre ile  devam etmiştir.

Doç. Dr. Adnan Kaya 2021 Eylül itibarı ile çalışmalarına Bahçeşehir Üniversite Hastanesi Medical Park Göztepe’de devam etmektedir.

• Koroner Arter Hastalıkları

• Hipertansiyon

•Hiperlipidemi

• Kalp yetmezliği

• Karotis Arter Hastalıkları

• İliak ve Femoral Arter Hastalıkları

• Aritmiler

• Kalp Kapak Hastalıkları

• Renal Arter Hastalıkları ile ilgilenmekteyim.

Özellikle Kompleks Koroner İşlemler (tam tıkalı damarlar, sol ana koroner, iki-üç damar, çatallı damarlara işlem (bifürkasyon) ilgi alanına girmektedir.

Bahçeşehir Üniversite Hastanesi Medical Park Göztepe
E5 Üzeri Merdivenköy, 23 Nisan Sokagi No:17, 34732 Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Lipoprotein paneli(trigliserit testi(tg)) Kalp pili (pacemaker) Kalp pili takılması Kalp yetersizliğinde tanı ve tedavi Kan elektrolit testi Devamı

Hakkında

Doç. Dr. Adnan Kaya lise öğreniminin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. Tıp fakültesi öğrencisi iken ERASMUS değişim programı ile 6 ay süre ile Université Paris 7 Denis Diderot’ya bağlı l'Hôpital Bichat - Claude-Bernard Hastanesi (Paris/Fransa) ve l'Hôpital Beaujon Hastanesi’nde (Paris/Fransa) Dahiliye ve Genel Cerrahi servislerinde çalışmıştır. (2006-2007). Aynı yılın yazında 6 hafta süre ile l'Hôpital Européen Georges-Pompidou HEGP(Paris/Fransa) Hastanesi Kardiyoloji Kliniği Koroner Yoğun Bakım Ünitesi'nde çalışma, gözlemleme fırsatı bulmuştur. 2008 yılında IFMSA (International Federation of Medical Students’ Associations)’nın öğrenci değişim programı ile 1 ay süre ile Radboud Üniversitesi (Nijmegen/ Hollanda) Hastanesi Medikal Onkoloji Bölümü'nde çalışma ve kültürel değişim fırsatı bulmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2020
Deneyim: 3 Yıl

İlgi Alanları

Koroner Arter Hastalığı Periferik Arter Hastalıkları Kalp Yetmezliği Kalp Kapak Hastalıkları Hipertansiyon Devamı

Deneyimler

Bahçeşehir Üniversite Hastanesi Medical Park Göztepe (2020 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DO
Den*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Anjiyografi
Bahçeşehir Üniversite Hastanesi Medical Park Göztepe

Eşimin anjiyo işlemi için gittik,stent takıldı balon işlemi yapıldı.cok memnun kaldık.Daha sonra bütün ailenin doktoru oldu .Mesleğinde çok başarılı,sıcak,hasta ile diyaloğu çok iyi.Başarılarinin devamını dilerim.

SY
Sed*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tanıdığım en iyi kardiyologlardan biri.

GK
Gül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Başarılı cv sinin yanında, bakış açısı, hastaya yaklaşımı, empati yeteneği ve pozitifligiyle her bakımdan güven veren doktorumuz. Başarılarının devamını diliyoruz🙏

ap
Alp P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

3 aydir devam eden göğüs ağrisi ile dr.adnan beye muayne olduk ilgi ve alakasi detayli bilgi vermesi ve ihtiyacimiz olduğunda da cepten bile ulasabilmemiz bir aileden olduğumuzu hissettirdi.babamizin damari açıldı şuan çok iyi iyi ki varsiniz kıymetli doktorumuz her şey için teşekkürler

my
Mün*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

sifa dağıtan ellerinize sağlık, babaannem için 8 dr gezdim hepsi açık ameliyat dedi kimi masada kalır dedi fakat adnan hocam Göztepe mpark hastanesinde el bileğinden zorlu bir işlemle kendisini hayata döndürdü, minnettarız hocam

Nes*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Doktor Adnan hocamızla 2017 yılında Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tanıştık.Her hastasını ailesinin bir ferdi gibi görerek, içtenlik ve samimiyetle dinleyen, bilgisi,ilgisi ve uzmanlığı ve aynı zamanda psikolojik olarak sizleri rahatlatan tavrıyla bu hayatta kolay kolay bulamayacağınız bir doktor.Gereksiz ilaçtan her daim kaçınan, hasta geçmişini çok yakından takip eden bir doktor.Kalbinizi doktor Adnan’a emanet edin gerisini düşünmeyin.Bugün annemle güzel sağlıklı günler yaşıyorsak Adnan hocamızın sayesinde.Nereye giderse peşindeyiz.

*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Annemin kalp rahatsizligini sadece tedavi etmekle kalmayan Degerli Doktorumuz Adnan Kaya sabirla ve dikkatle anneme maksimum moral kazandirmis ve hayata bagliligini guclendirmistir.Pek cok hekime gidip tedavi olmasina ragmen annem, dogru tedavi yontemiyle mucize gibi doktorumuz sayesinde hizla iyilesmektedir.Minnettariz.Basarilariniz daim olsun Hocam.Sifa bulmak isteyen herkese candan tavsiye ederiz. Saygilarimizla.

ia
Ism*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

adnan hocama dedemin kalp yetmezliği için gittik kalp pilini taktı ve dedem hayatını cok daha conforlu devam ettirdi. Ben adnan hoca için söylemek istediğim şey bir çok başarılı doktora sahibiz onlardan birisi fakat bir farkla şunu hissediyorsunuz bir kere adnan hocama gittiğiniz zaman aile doktorunuz oluyor hastasını benimsiyor her acıdan değerlendirip takip ediyor geri dönüşleri izliyor bu bizim için bu ülkede gördüğümüz en kıymetli şeydi kendisine buradan teşekkür ediyorum inşallah şanslı hastalarına buradan yardımcı olabilmişimdir onlarda bu dediklerimi fark edeceklerdir.

BA
Bar*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Profesyonel bir yaklaşım ile görevini yapan, Aileden birisiymis gibi yaklaşımda bulunan, bilgi ve tecrübesini hastalarına aktarıp işini en iyi şekilde icra eden mükemmel bir insan, mükemmel bir doktor. Herşey icin teşekkürler hocam.

AK
Ahm*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Adnan hocam hastası ile çok ilgili bir hekim. 3 hafta önce babamın 3 damarına başarılı bir şekilde stent uygulaması yaptı. İlk kontrolünde bir sıkıntı yok, sıhhatine kavuştu. Allah kendisinden razı olsun. Tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Adnan Kaya ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Adnan Kaya için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Adnan Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Adnan Kaya Bahçeşehir Üniversite Hastanesi Medical Park Göztepe bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Adnan Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Adnan Kaya Kardiyoloji uzmanıdır. Koroner Arter Hastalığı, Periferik Arter Hastalıkları, Kalp Yetmezliği alanlarında hizmet veriyor ve Lipoprotein paneli(trigliserit testi(tg)), Kalp pili (pacemaker), Kalp pili takılması hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube