Doç. Dr. Adnan Kaya

Kardiyoloji - İstanbul
5.0

Kalp Zarı Enfeksiyonu (Perikardit) Tedavisi, Koroner Balon Stent Uygulamaları, Koroner Arter Tıkanıklığı

“Tanıdığım en iyi kardiyologlardan biri.” Devamı

Doç. Dr. Adnan Kaya

Doç. Dr. Adnan Kaya lise öğreniminin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. Tıp fakültesi öğrencisi iken ERASMUS değişim programı ile 6 ay süre ile Université Paris 7 Denis Diderot’ya bağlı l'Hôpital Bichat - Claude-Bernard Hastanesi (Paris/Fransa) ve l'Hôpital Beaujon Hastanesi’nde (Paris/Fransa) Dahiliye ve Genel Cerrahi servislerinde çalışmıştır. (2006-2007). Aynı yılın yazında 6 hafta süre ile l'Hôpital Européen Georges-Pompidou HEGP(Paris/Fransa) Hastanesi Kardiyoloji Kliniği Koroner Yoğun Bakım Ünitesi'nde çalışma, gözlemleme fırsatı bulmuştur. 2008 yılında IFMSA (International Federation of Medical Students’ Associations)’nın öğrenci değişim programı ile 1 ay süre ile Radboud Üniversitesi (Nijmegen/ Hollanda) Hastanesi Medikal Onkoloji Bölümü'nde çalışma ve kültürel değişim fırsatı bulmuştur.

2010 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) 3.sü olarak başladığı Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi Kardiyoloji Kliniği'nden 2014 yılında Kardiyoloji Uzmanı olarak mezun olmuştur.

2014-2016 yılları arasında mecburi hizmet kapsamında Suruç Devlet Hastanesi’nde poliklinik hizmeti vermiş olup girişimsel işlem gereken hastalarının işlemlerini Harran Üniversitesi’nde gerçekleştirmiştir.

2016-2020 yılları arasında Düzce Üniversitesi’nde akademisyen olarak Tıp Fakültesi Öğrencilerinin kardiyoloji temel ve klinik bilgi ve becerilerinin oluşturulması ve geliştirilmesi için çalışmıştır.  Aynı dönemde Düzce Üniversitesi Hastanesi Kardiyoloji Kliniği'nde asistan eğitimi, hasta değerlendirilmesi ve girişimsel işlemlere devam etmiştir. 2020 yılında YÖK tarafından yapılan dosya incelemesi sonrası Kardiyoloji Doçenti unvanına layık görüldü.

2020 itibarı ile FESC (Fellow of European Society of Cardiology),  2021 itibarı ile de FSCAI (Fellow of Society for Cardiovascular Angiography and Interventions) olarak onure edilmiştir.

2020 itibarı ile çalışmalarına Memorial Bahçelievler Hastanesi’nde (İstanbul) Kardiyoloji Kliniği'nde Prof. Dr. Ömer Göktekin’in Fellow’u olarak Kompleks Yüksek Riskli Girişimlerde 1 yıl süre ile  devam etmiştir.

Doç. Dr. Adnan Kaya 2021 Eylül itibarı ile çalışmalarına Bahçeşehir Üniversite Hastanesi Medical Park Göztepe’de devam etmektedir.

• Koroner Arter Hastalıkları

• Hipertansiyon

•Hiperlipidemi

• Kalp yetmezliği

• Karotis Arter Hastalıkları

• İliak ve Femoral Arter Hastalıkları

• Aritmiler

• Kalp Kapak Hastalıkları

• Renal Arter Hastalıkları ile ilgilenmekteyim.

Özellikle Kompleks Koroner İşlemler (tam tıkalı damarlar, sol ana koroner, iki-üç damar, çatallı damarlara işlem (bifürkasyon) ilgi alanına girmektedir.

KALP DAMAR

Merhaba doktor bey. Ben 20 yaşında bir bayanım hiçbir kötü alışkanlığım yok. Eylül ve kasımın sonlarına doğru kardiyolojiye gittim. Nefes darlığı çarpıntı gibi nedenlerle eylül ayında doktorum ekg eko muayenesi yaptı ve gayet iyi olduğumu söyledi. Kasımın sonlarında yine gittim. Şikayetlerim devam ediyordu. Panikle beraber de daha kötü olmuş olabilir diye düşünüyorum.Çünkü psikolojik yönden çok etkileniyoum. eko ekg kan tahlili sonucu sadece kolesterolüm çıktı.doktorum efora gerek duymadı.Baba...

Daha Fazla
Doç. Dr. Adnan Kaya

Doç. Dr. Adnan Kaya tarafından cevaplandı

Yaşınız itibarı ile kalp damar hastalıkları ihtimali düşük ancak ağrınızın karakteri bir miktar kalp... Cevabı görmek için tıkla.

24 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Kalp krizi

İyi günler. 24 yaşındayım ve 80 kilo bir bayanım. Kalp takıntım var ve sürekli nabzımı ve tansiyonumu ölçüyorum. Tansiyonum 14 e 8, 13 e 8 çıkıyor. Nabzımı ise 95 ve 110 arası değişiyor. Bazen 120 125 kere çıkıyor. Sanki kalbimde kuş çırpınıyormuş gibi oluyordu. Ancak belli bir süre bu durumu kafaya takmadığım zaman bunu hissetmemeye başladım. Ancak tekrar kalp konusunu düşündüğüm zaman yine aynı sıkıntıları yaşamaya başladım. Çevremde hasta olan ve sürekli hastalığı ile konuşan insanların yanın...

Daha Fazla
Doç. Dr. Adnan Kaya

Doç. Dr. Adnan Kaya tarafından cevaplandı

Tansiyon ve nabız bir miktar yüksek ancak her ikisi için de bu düzeylerde ilaç başlamıyoruz. En önem... Cevabı görmek için tıkla.

24 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Ablasyon sonrası normal doğum

32 yaşındayım. 4 sene önce svt atakları sebebiyle ablasyon olmuştum. Bir iki kez çarpıntı dışında şimdiye kadar şikayetim olmadı. Normal doğum yapmamda bir sakınca var mıdır? Ikınmalar sorun yaratır mı?

Doç. Dr. Adnan Kaya

Doç. Dr. Adnan Kaya tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun. Normal doğum yapmanızda kalp açısından sakınca yok. Selamlar. Cevabı görmek için tıkla.

24 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Bahçeşehir Üniversite Hastanesi Medical Park Göztepe
E5 Üzeri Merdivenköy, 23 Nisan Sokagi No:17, 34732 Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Lipoprotein paneli(trigliserit testi(tg)) Kalp pili (pacemaker) Kalp pili takılması Kalp yetersizliğinde tanı ve tedavi Kan elektrolit testi Devamı
İmkanlar
Online Doktor Danışma Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Adnan Kaya lise öğreniminin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarı ile tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. Tıp fakültesi öğrencisi iken ERASMUS değişim programı ile 6 ay süre ile Université Paris 7 Denis Diderot’ya bağlı l'Hôpital Bichat - Claude-Bernard Hastanesi (Paris/Fransa) ve l'Hôpital Beaujon Hastanesi’nde (Paris/Fransa) Dahiliye ve Genel Cerrahi servislerinde çalışmıştır. (2006-2007). Aynı yılın yazında 6 hafta süre ile l'Hôpital Européen Georges-Pompidou HEGP(Paris/Fransa) Hastanesi Kardiyoloji Kliniği Koroner Yoğun Bakım Ünitesi'nde çalışma, gözlemleme fırsatı bulmuştur. 2008 yılında IFMSA (International Federation of Medical Students’ Associations)’nın öğrenci değişim programı ile 1 ay süre ile Radboud Üniversitesi (Nijmegen/ Hollanda) Hastanesi Medikal Onkoloji Bölümü'nde çalışma ve kültürel değişim fırsatı bulmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2020
Deneyim: 2 Yıl

İlgi Alanları

Kalp Zarı Enfeksiyonu (Perikardit) Tedavisi Koroner Balon Stent Uygulamaları Koroner Arter Tıkanıklığı Koroner Arter Hastalıkları Koroner Arter Hastalığı Devamı

Deneyimler

Bahçeşehir Üniversite Hastanesi Medical Park Göztepe (2020 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 60 44

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SY
Sed*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Tanıdığım en iyi kardiyologlardan biri.

GK
Gül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Başarılı cv sinin yanında, bakış açısı, hastaya yaklaşımı, empati yeteneği ve pozitifligiyle her bakımdan güven veren doktorumuz. Başarılarının devamını diliyoruz🙏

ap
Alp P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

3 aydir devam eden göğüs ağrisi ile dr.adnan beye muayne olduk ilgi ve alakasi detayli bilgi vermesi ve ihtiyacimiz olduğunda da cepten bile ulasabilmemiz bir aileden olduğumuzu hissettirdi.babamizin damari açıldı şuan çok iyi iyi ki varsiniz kıymetli doktorumuz her şey için teşekkürler

my
Mün*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

sifa dağıtan ellerinize sağlık, babaannem için 8 dr gezdim hepsi açık ameliyat dedi kimi masada kalır dedi fakat adnan hocam Göztepe mpark hastanesinde el bileğinden zorlu bir işlemle kendisini hayata döndürdü, minnettarız hocam

Nes*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Doktor Adnan hocamızla 2017 yılında Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tanıştık.Her hastasını ailesinin bir ferdi gibi görerek, içtenlik ve samimiyetle dinleyen, bilgisi,ilgisi ve uzmanlığı ve aynı zamanda psikolojik olarak sizleri rahatlatan tavrıyla bu hayatta kolay kolay bulamayacağınız bir doktor.Gereksiz ilaçtan her daim kaçınan, hasta geçmişini çok yakından takip eden bir doktor.Kalbinizi doktor Adnan’a emanet edin gerisini düşünmeyin.Bugün annemle güzel sağlıklı günler yaşıyorsak Adnan hocamızın sayesinde.Nereye giderse peşindeyiz.

*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Annemin kalp rahatsizligini sadece tedavi etmekle kalmayan Degerli Doktorumuz Adnan Kaya sabirla ve dikkatle anneme maksimum moral kazandirmis ve hayata bagliligini guclendirmistir.Pek cok hekime gidip tedavi olmasina ragmen annem, dogru tedavi yontemiyle mucize gibi doktorumuz sayesinde hizla iyilesmektedir.Minnettariz.Basarilariniz daim olsun Hocam.Sifa bulmak isteyen herkese candan tavsiye ederiz. Saygilarimizla.

ia
Ism*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

adnan hocama dedemin kalp yetmezliği için gittik kalp pilini taktı ve dedem hayatını cok daha conforlu devam ettirdi. Ben adnan hoca için söylemek istediğim şey bir çok başarılı doktora sahibiz onlardan birisi fakat bir farkla şunu hissediyorsunuz bir kere adnan hocama gittiğiniz zaman aile doktorunuz oluyor hastasını benimsiyor her acıdan değerlendirip takip ediyor geri dönüşleri izliyor bu bizim için bu ülkede gördüğümüz en kıymetli şeydi kendisine buradan teşekkür ediyorum inşallah şanslı hastalarına buradan yardımcı olabilmişimdir onlarda bu dediklerimi fark edeceklerdir.

BA
Bar*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Profesyonel bir yaklaşım ile görevini yapan, Aileden birisiymis gibi yaklaşımda bulunan, bilgi ve tecrübesini hastalarına aktarıp işini en iyi şekilde icra eden mükemmel bir insan, mükemmel bir doktor. Herşey icin teşekkürler hocam.

AK
Ahm*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Adnan hocam hastası ile çok ilgili bir hekim. 3 hafta önce babamın 3 damarına başarılı bir şekilde stent uygulaması yaptı. İlk kontrolünde bir sıkıntı yok, sıhhatine kavuştu. Allah kendisinden razı olsun. Tavsiye ederim.

VT
Vah*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

1 yıl önce kuzenimin ana damarında %100 tıkanıklık olduğunu öğrendik.Bir arkadaşımız sayesinde Doç.Dr. Adnan kaya hocamıza ulaştık.Sağolsun ilk andan itbaren içimizi çok rahatlattı hemen bir planlama yaparak ertesi gün stent işlemine aldı.1 saatlik bir operasyondan sonra kuzenimin damarı açıldı.Allah başımızdan eksik etmesin,hala arayıp sorar.Çok değerli bir hekimdir.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Adnan Kaya ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Adnan Kaya için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Adnan Kaya için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Adnan Kaya ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746044

Doç. Dr. Adnan Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Adnan Kaya Bahçeşehir Üniversite Hastanesi Medical Park Göztepe bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Adnan Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Adnan Kaya Kardiyoloji uzmanıdır. Kalp Zarı Enfeksiyonu (Perikardit) Tedavisi, Koroner Balon Stent Uygulamaları, Koroner Arter Tıkanıklığı alanlarında hizmet veriyor ve Lipoprotein paneli(trigliserit testi(tg)), Kalp pili (pacemaker), Kalp pili takılması hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube