Dil ve Konuşma Terapisti Serra Yılmaz

Dil Konuşma Bozuklukları - İstanbul
5.0

Disleksi (okuma bozukluğu), Gecikmiş dil - konuşma, Artikülasyon Bozukluğu

“Serra hanım gördüğümüz en tatlı terapist olabilir. Kızımla çok iyi anlaştılar. İlk andan itibaren en...” Devamı

Dil ve Konuşma Terapisti Serra Yılmaz

Dil ve Konuşma Terapisti Serra Yılmaz lise öğreniminin ardından Biruni Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi lisans programını başarı ile tamamlamıştır. Üsküdar Üniversitesi Nörobilim dalında küksek lisansını yapmaktadır.

Lisans sonrası Okan Üniversitesi Hastanesi'nde, Krm Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Beceri Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde dil ve konuşma terapisti olarak görev almıştır. Şuan halen Beceri Özel Eğitim ve Bağdat Caddesi'nde Sone Psikoloji Kliniği'nde danışan kabul etmektedir. İstanbul Multiple Skleroz Derneğinin Kurucu üyesidir.

Instagram: @dkt.serrayilmaz

Hızlı konuşma problemi

Merhaba Hızlı konuşma gibi bir problemim var bunun önüne gecebilirmiyiz yardımcı olabilirmisiniz?? Online olarak mı olucak onunda ogrenebilirmiyim

Dil ve Konuşma Terapisti Serra Yılmaz

Dil ve Konuşma Terapisti Serra Yılmaz tarafından cevaplandı

Merhaba, hızlı bozuk konuşma akıcılık bozukluğu dediğimiz bir bozukluktur. Terapisi ile elbet kontro... Cevabı görmek için tıkla.

24 Aralık 2020 tarihinde cevaplandı.

Sone Psikoloji
Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:327 Erguvan Apt. Kat:2 Daire:5 Kadıköy Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi Değerlendirme Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları Konuşma Sesi Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi Konuşma terapisi Otizme bağlı dil ve iletişim bozuklukları özel öğrenme güçlüğüne bağlı konuşma güçlükleri Ses Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi Yutma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi Devamı

Hakkında

Dil ve Konuşma Terapisti Serra Yılmaz lise öğreniminin ardından Biruni Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi lisans programını başarı ile tamamlamıştır. Üsküdar Üniversitesi Nörobilim dalında küksek lisansını yapmaktadır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

BIRUNI UNIVERSITESI

İlgi Alanları

Disleksi (okuma bozukluğu) Gecikmiş dil - konuşma Artikülasyon Bozukluğu Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları Dudak Damak Yarıklığı Gelişim geriliğine bağlı dil ve konuşma bozuklukları Hızlı - bozuk konuşma (Cluttering) İşitme engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları Kekemelik Konuşma sesi bozuklukları Ses bozuklukları Zihin engeline bağlı dil ve konuşma bozuklukları
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
CG
Cer*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Serra hanım gördüğümüz en tatlı terapist olabilir. Kızımla çok iyi anlaştılar. İlk andan itibaren enerjileri tuttu diyebilirim. Serra hanım destekledi ve ödevler verdi. Kızım gitmediğimiz zamanlarda bile Serra ablasını soruyor. Bize çok faydası dokundu. Kesinlikle herkesin gitmesi gereken bir terapist.

MK
Med*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Serra hanımla tanışmamız arkadaş tavsiyesi üzerine oldu. Oğlumun konuşmasını destekledi. Çok kısa sürede yaşıtlarıyla aynı becerileri yapabilir hale geldi. Çok teşekkür ediyorum kendisine

SK
Sib*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Serra hanımdan çok memnun kaldık. İlgisi alakası ve bilgisi oğlumun kekemeliğinde çok büyük etki yarattı. Bize her zaman destek. Çok teşekkür ediyoruz kendisine.

NK
Nim*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Çocuğuma otizm teşhisi konulduğunda ne yapacağımızı bilemedik. Özel eğitim aldırdık ve herkes dil ve konuşma terapisinin gereksiz olduğunu bireysel derslerin faydalık olacağını söylemişti. Biz dinlemedik ve Serra hanıma başladık. Serra hanıma başladıktan kısa süre sonra iletişimi o kadar değişti ki. Şuan oğlum konuşuyor ve anlaşılırlık üzerine çalışıyoruz. İyiki sizi tanımışız.

Kez*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Serra hanıma oğlum için geliyorduk. Küçük yaştan beri öğretmen terapist psikolog heryeri gezdik. Serra hanımla tanışana dek asla doğru bir yaklaşımda ilerlenmediğini anladık. Geç oldu ama sonuçtan çok memnunuz. Oğlumun takılmaları artık hiç yok. Çok memnun kaldım. Güleryüzü ilgisi ve alakasına diyecek yok. Gittiğiniz zaman evinizde hissediyorsunuz.

CK
Cer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce

Serra hanım işinde gerçekten uzman bir terapist. Bize karşı sürecin başından itibaren detaylı şekilde neler yapmamız gerekiyor anlattı. Yeri geldi bize kızdı ve yaptığımız yanlış şeyleri düzeltmemiz konusunda yardımcı oldu. Kızımda konuşma gecikmesi vardı ve başkaları ne dediğini anlamıyordu. Şuan yaşıtları gibi net ve anlaşılır konuşuyor. İyi ki tanımışız yorumlara bakarak geldik bu yorumda bi başkasına ulaşır inşallah. Herşey için teşekkürler.

AD
Asl*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Serra hanımla tanışmamız bizim için büyük bir şanstı. Oğlumun kekemeliği yüzünden birçok yere gittik ve hep yanlış şekilde terapiler aldık. Serra hanım hem bizim bakış açımızı hemde oğlumun değiştirdi. Şuan çok iyi takılmaları yok arada oluyor. Ama artık o da bu durumdan çekinmiyor. İyiki tanımışız iyiki size gelmişiz. Herkese tavsiye ediyorum

ŞŞ
Şey*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Kızımda baya ilerleme kaydettik.Konuşma geriliği vardı kızımda, kelimeleri çıkaramıyordu tam olarak.Şimdi 2-3 kelimeli cümleler kurabiliyor.Çalışma şekli de iyi ,güzel,sabırlı,çocuğuma karşı ilgili, prensipli,disiplinli bir danışman, memnunum.Şimdi kızım daha rahat, cümle kuruyor, devam ediyoruz.

AK
Ayş*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Çok iyi bir dil eğitmeni,oğluma çok yardımcı oldu.Oğlumun işitme engeli vardı, dil konuşma gelişimi yoktu.Konuşması çok gerideydi.Serra Hanım bize çok yararlı oldu, çok memnun kaldık.Oğlumun konuşması açıldı, kendini ifade edebiliyor.Çocukla iletişimi çok iyi. Oğlum bana birşey anlatmazken Serra Hanım'ın yanında bülbül gibi şakıyor. Kendini daha rahat ifade ediyor. Serra Hanım bunu sağlıyor, bu yönden memnunuz

YA
Yu A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce

Ben kendisine gittim,6 ay danışanı olduk.Çok memnun kaldık.Oğlum çıkaramadığı harfleri çıkarmaya başladı.S ve L seslerine çok acayip katkı sağladı.Aradan 6 ay geçtikten sonra yine gittik.Ortalama 1 yıl terapi aldık, çok memnun kaldık.Çok minnetarız, oğlumun o dönem davranış problemi de vardı ama Serra Hanım o dönem oğluma çok iyi öğretebildi..Davranış problemi olmasına rağmen çok sabretti.Çünkü davranış bozukluğu problemi çözülmeden dil ve konuşma terapisi alınamıyor ama Serra Hocam çok yardımcı oldu, oğlumu tolere etti.Konuşması düzeldi oğlumun, şu an süper.İhtiyacı olanlara tavsiye ederim.Çıkaramadığı sesleri çıkartmaya başladı, çok fayda gördük.Sabırla devam eden herkesin aynı faydayı alabileceğine eminim.

Sık Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Serra Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Dil ve Konuşma Terapisti Serra Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dil ve Konuşma Terapisti Serra Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dil ve Konuşma Terapisti Serra Yılmaz Sone Psikoloji bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dil ve Konuşma Terapisti Serra Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dil ve Konuşma Terapisti Serra Yılmaz Dil Konuşma Bozuklukları uzmanıdır. Disleksi (okuma bozukluğu), Gecikmiş dil - konuşma, Artikülasyon Bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve Akıcı Konuşma Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Değerlendirme, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube